شایعه سطح Duo قابلیت به شما صرفه جویی در وقت زمانی که mulitasking

مشتاقانه در انتظار سطح دو است که یک صفحه نمایش دو دستگاه خواهد شد که مجهز به یک جفت از 5.6 اینچ AMOLED صفحه نمایش حمل وضوح 1350 x 1800. هنگامی که به طور کامل باز کاربران باید یک 8.3 اینچ صفحه نمایش برای کار با البته با یک لولا در وسط. مایکروسافت و گوگل کار کرده اند در بهینه سازی اندروید برای این دستگاه به عنوان توسعه دهندگان از برنامه های شخص ثالث. اواز یا موسیقی دو نفری است که انتظار می رود برای دریافت آندروید 11 چند ماه پس از راه اندازی آن.

سطح دو شامل صرفه جویی در زمان قابلیت چند کاره

با توجه به ویندوز, آخرین, یکی از دو ترفند ظاهرا ساخته شده برای اندروید برای گوشی افزایش Microsoft Launcher تجربه در حالت افقی. این بهبود خواهد یافت که چگونه به خوبی این لانچر کار می کند در چشم انداز خواهد شد و بنا به گزارش ها امکان استفاده از صفحه نمایش فوق العاده اندازه که این دو را فراهم می کند. تغییر دوم این است که یک ویژگی جدید به نام “برنامه گروه” که اجازه خواهد داد که کاربران برای راه اندازی دو نرم افزار در دو صفحه نمایش تنها با یک ضربه بزنید. یک سطح دو کاربر می تواند قبل از انتخاب یک جفت از برنامه های است که او اغلب با استفاده از با هم. این خواهد بود که یک محافظ هم برای چند وظیفه ای Duo صاحبان.

در ابتدا انتظار می رود راه اندازی می شود در طول سال 2020 فصل خرید تعطیلات, مایکروسافت, گزارش کار سخت برای به دست آوردن سطح Duo معرفی شده قبل از Samsung Galaxy برابر 2 است اعلام کرد در ماه آگوست 5th. مشخصات ممکن است مشکل ساز برای کسانی که همیشه می خواهید جدیدترین و بهترین قطعات خود را در گوشی جدید. برای مثال دو نفری است که انتظار می رود مجهز به Snapdragon 855 پلت فرم تلفن همراه. این 7nm تراشه به طور گسترده ای استفاده می شود در سال گذشته گل سرسبد گوشی های آندروید. در حالی که آن را نمی ممکن است به سختی در نظر گرفته شده توسط بسیاری از سطح دو در نظر گرفته شده است بهره وری دستگاه و می تواند ورزش قیمت نسبتا بالا برای یک گوشی با یک نسل پیر چیپ ست. اواز یا موسیقی دو نفری است که شایعه شده بود مجهز به 6GB حافظه یا 64 یا 256 GB از ذخیره سازی. تنها 11MP دوربین می تواند واقع در بالای صفحه سمت راست و رسیدگی خواهد به طور منظم هر دو عکس ها و selfies.

این دو می تواند در نهایت ناامید کننده کسانی که امید برای یک دستگاه با عمر باتری طولانی. در حالی که یک زمان وجود دارد که این شایعه 3460mAh ظرفیت باتری می تواند به شما گذشته بعد شما باید به یاد داشته باشید که این باتری این است که حمایت از این قدرت نیاز به دو صفحه نمایش است. اما به نظر نمی رسد که نرخ تجدید خواهد شد سریع تر از استاندارد 60 هرتز (که بدان معنی است که صفحه نمایش تازه 60 بار در هر ثانیه) است و هیچ 5G اتصال به قدرت است. ما باید برای دیدن اینکه آیا باتری نگه می دارد تا هنگامی که این گوشی منتشر شده است.

اگر در گذشته ثبت اختراع براده اثبات prescient های لولا در این دو خواهد بود قادر به تعیین موقعیت صفحه نمایش به یکدیگر و تغییر خواهد کرد رابط کاربر مناسب است. برای مثال با تلفن در “چادر حالت” (مانند وارونه V) لولا می دانیم که صفحه نمایش در آن موقعیت و تغییر UI برای حمایت از یک ساعت زنگ دار برای یک شب ایستاده است. در “حالت لپ تاپ” دستگاه برگزار می شود در چشم انداز با دو صفحه نمایش در زاویه 90 درجه مانند یک لپ تاپ. پایین صفحه نمایش داده خواهد یک صفحه کلید QWERTY مجازی.

مایکروسافت تصمیم به استفاده از اندروید را برای گوشی در سال به جای بازگشت به ویندوز تلفن. در حالی که دومی به حال طرفداران خود بود و بسیار صاف و به اصطلاح “برنامه gap” مانع این سیستم عامل از هر گونه تاخت و تاز در بازار سهام متعلق به اندروید و iOS. این بود که در برخی از راه یک چرخه معیوب; توسعه دهندگان نمی خواهد ایجاد Windows Phone نسخه از برنامه به دلیل هیچ کس به خرید گوشی های. و هیچ یک از خرید گوشی به این دلیل که برنامه های آنها استفاده نمی های موجود برای پلت فرم. مانند شاه توت قبل از آن مایکروسافت متوجه شدم که همه از سردرد مرتبط با برنامه فاصله رفت که آنها به خود سیستم عامل و جایگزین آنها با آندروید.