شایعه iOS 14 ویژگی خواهد بود بنا به گزارش محدود به کارکنان اپل تنها

یک هفته از فردا اپل زندگی می کنند جریان WWDC سال 2020 در کنفرانس توسعه دهندگان و ما به یک ایده خوب در مورد ویژگی های جدید انتظار می رود در iOS 14 هنگامی که آن قطره این آمدن سپتامبر. به دلیل COVID-19 گیر اپل تصمیم به حرکت WWDC جشن آنلاین در ماه مارس. فقط در هفته گذشته این شرکت منتشر شد یک برنامه از حوادث است که در حال حاضر می تواند در اپل توسعه دهنده وب سایت و یا اپل برنامه. اگر شما انتخاب می کنید برای استفاده از دومی شما باید به شیر در WWDC tab در پایین صفحه نمایش.

ویژگی ضبط تماس برای iOS 14 در دسترس خواهد بود برای مصرف کنندگان

کلیدی که اپل می گوید شامل “آخرین نرم افزار به روز رسانی و نوآوری” شروع خواهد شد در 9 am PDT در ژوئن 22. خواهد شد که به دنبال سیستم عامل امور خارجه اتحادیه که مورد بحث در جزئیات بیشتر برخی از تغییرات آینده به اپل و سیستم عامل. هر دو رایگان هستند برای مشاهده با Keynote رود به جریان بیش از Apple.com این اپل, توسعه وب سایت, اپل, برنامه, تلویزیون اپل, برنامه و یوتیوب. این سیستم عامل امور خارجه اتحادیه نیز رایگان خواهد بود جاری بیش از اپل توسعه دهنده نرم افزار و وب سایت.

یکی از شایع ویژگی های جدید برای iOS 14 خواهد اجازه می دهد تا کاربران برای ضبط صدا و FaceTime تماس. با توجه به آن خانه (از طریق 9to5Mac) کسی که در فرار از زندان جامعه دریافت به بیرون درز مهندسی سیستم تصویر. تصویر یادداشت که آن را تا به کاربر برای دریافت مجوز لازم از طرف دیگر تماس به ضبط آن است. علاوه بر این هنگامی که فعال کردن ضبط تماس های صوتی ضامن است کاربر مجاز نیست برای به اشتراک گذاشتن آی فون خود را با هر کسی. اما قبل از اینکه شما هیجان زده در چشم انداز تله انداختن کسی با ثبت یک گفتگو با آنها به نظر می رسد که این ویژگی ممکن است به معنای برای عموم است.

منابع که صحبت با 9to5Mac قادر به تایید می کنند که این ویژگی وجود دارد اما آنها همچنین اشاره کرد که آن را برای استفاده داخلی تنها توسط کارکنان اپل. دومی می تواند انتظار می رود برای استفاده از آن در روند نابودی اشکالات در iOS 14 توسط تست حالات خاص که iOS 14 کاربران ممکن است تجربه. و هشدار را برای به اشتراک گذاشتن آی فون با کسی که زمانی که این ویژگی فعال باشد علامت دیگری است که ضبط تماس های تلفنی است که به معنای برای کارکنان اپل.

گوگل گزارش شده است تست ویژگی های مشابه برای گوشی های آندروید است که یکپارچه در داخل گوگل گوشی های برنامه است. در ماه آوریل برخی از کاربران آندروید در هند از خواب بیدار برای پیدا کردن که گوشی خود را تا به حال قابلیت ضبط مکالمات تلفن. گوگل صفحه پشتیبانی برای ویژگی های کشف شد و از آن می گوید: “شما می توانید با استفاده از خود گوشی برنامه برای ضبط تماس و گوش دادن به ذخیره و ضبط شده است. تنها برخی از دستگاه ها و حامل های پشتیبانی از این ویژگی. ضبط تماس در دسترس نیست در همه کشورها و مناطق.” شبیه به اپل هشدار به کاربران اندروید هستند گفت: اولین بار است که آنها با استفاده از ویژگی های است که آنها مسئول مطابق با قوانین محلی است. گوگل می گوید که در برخی از حوزه های قضایی رضایت برای ضبط یک تماس مورد نیاز است از همه طرف های درگیر.

هنگامی که یک کاربر اندروید شروع می شود ضبط افشای شنیده است از طریق تلفن توسط طرف دیگر به تماس گفتن او را/او را که در حال ضبط. هنگامی که ضبط متوقف می شود و از طرف دیگر می شنود و افشای بیان کرد که ضبط به پایان رسید. تا کنون هر چند وجود این ویژگی هنوز به طور رسمی اعلام کرد.

در حال حاضر که ما ذکر کرده ایم که چه نمی خواهد در iOS 14 ما انتظار داریم اپل برای ارائه صفحه نمایش سفارشی برای iOS 14 همراه با آندروید-سبک ویدجت. دیگر ویژگی های جدید می تواند شامل سیری آفلاین ساخته شده در مترجم, AR, نقشه, iMessage جمع شدن تصویر در تصویر برای ویدئوها یک برنامه تناسب اندام و بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im