شایعه سیاه و سفید گوگل صفحه 4a و 4a XL نشت در گوشت

گوگل اعلام و منتشر بودجه صفحه 3a در 7 مه سال گذشته در آن 2019 Google I/O کنفرانس توسعه در طول یک رویداد راه اندازی قرار گرفت که در خط ساحلی آمفی تئاتر در نزدیکی دفتر خود را در Mountain View, CA, در مقابل یک جمع توسعه دهندگان روزنامه نگاران و همه فن حریف تکنولوژی علاقه مندان است.در سال 2020 با توجه به شیوع کروناویروس مه 12 Google I/O کنفرانس لغو شد به عنوان یک رویداد فیزیکی و پس از آن “در هر ظرفیت.” ما در انتظار بودند در گوگل را اعلام کند چگونه و به چه صورت برگزار خواهد شد و این تیم از کوه مشاهده به تازگی تحویل داده شده توسط برنامه ریزی ژوئن 3 آندروید 11 بتا راه اندازی رویداد نشان می دهد.
در حالی که انتظار در گوگل, اعلام, تلفن, آن را در حال حاضر به بیرون درز فراوان از منابع مختلف در CAD کدها و ساز مورد شماتیک جزئیات مشخصات خود را و به طور کلی به نظر می رسد. ادعا گوگل صفحه 4a و 4a XL فقط به بیرون درز در جسم هر دو سیاه و سفید مدل به تصویر می کشد چه می تواند طرح نهایی گوگل بعدی بودجه جنگجو.

گوگل صفحه 4a و 4a XL طراحی و رنگ

درست مثل صفحه 3a قبل از آن صفحه 4a است که انتظار می رود برای رسیدن به در یک پلاستیک از که باید به اندازه کافی به شما بگویم که ویژگی های حق بیمه مانند شارژ بی سیم یا mmWave 5G اتصال آنتن به احتمال زیاد نمی تواند در لیست مشخصات. اعطا صفحه 4a قیمت نیز مخفیگاه آنان را به $399 و یا حتی کمتر بنابراین ما نمی خواهد انتظار کسانی که به هر حال.

اگر طراحی آشنا به نظر می رسد دلیل آن است که یادآور صفحه 4 چه با “hotplate” دوربین جزیره در پشت و گوشه های گرد. متاسفانه فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه نیست بدبختانه های همراه بر روی پشت خود را به نسخه ی نمایشی احتمالی پانچ-سوراخ, صفحه نمایش, طراحی, اما همه ما می دانیم که چگونه این نگاه در حال حاضر فقط ممنون که دوران ضخامت صفحه گوشی ناهنجاری ممکن است تاریخ در حال حاضر.

ما همچنین می توانید عقب-نصب اسکنر اثر انگشت است که در واقع یک سریع تر و ارگونومیک جایگزین مرسوم زیر نمایش اثر انگشت خوانندگان به خصوص اگر آنها از التراسونیک انواع. خوشبختانه نیز وجود دارد که به طور منظم جک هدفون برای پلاگین خود را میراث هدفون در.

پلاستیک طراحی است که در واقع یک نفس هوای تازه نسبت به تمام کسانی که سنگین شیشه های همراه به تازگی است که ما به طور مداوم به نوزاد, اما چه چیز دیگری می تواند در زیر هود ؟ خوب شایعه است ما به یک شبکه 5.81 اینچ OLED پنل Full HD+ در 2340 x 1080 پیکسل رزولوشن است. بنابراین ما در حال گرفتن یک کمی دست انداز در اندازه صفحه نمایش و وضوح تصویر در مقایسه با مدل سال گذشته.

حرکت به آنچه را صفحه 4a تیک – یک میانی Qualcomm Snapdragon 730 چیپ ست است که انتظار می رود در فروشگاه – octa-core امر اما با 4G LTE connectivity تنها. گوگل یکی نیست به رفتن سخاوتمندانه در RAM, و ذخیره سازی در گوشی های خود, بنابراین ما می خواهم انتظار 4GB/6GB RAM, و 64GB/126GB سازی مدل ، All that jazz باید حمایت شود نسبتا اندک 3080 میلی آمپر باتری و ما واقعا آرزو می کنم که بخشی از آسیاب شایعه می توانید آن را اشتباه با وجود سریع 18W شارژ آجر.

دوربین اصلی از صفحه 4a مخفیگاه آنان را به نگه داشتن آن 12MP قطعنامه با تثبیت نوری سنسور و همچنین به عنوان نرم افزار تثبیت کننده تصویر است. صفحه نمایش بزرگتر در همان اندازه بسته به این معنی خواهد بود که ما چیزی به غیر از یک شکاف در این سال و آن را به احتمال زیاد خواهد شد در پانچ-سوراخ فرم از دوربین جلو. Selfie اهمیت است که انتظار می رود به ورزش 8-تعداد مگاپیکسلی با یک میدان دید 84 درجه یا همان واحد ما در صفحه 4a سلف.

برای روکش کردن در اینجا انتظار می رود گوگل صفحه 4a مشخصات:

  • 5.8″ FHD+ OLED پانچ-سوراخ صفحه نمایش
  • Octa-core Snapdragon پردازنده 730
  • 6GB/64GB حافظه
  • 12MP دوربین اصلی و جلوی دوربین 8MP
  • 3080mAh باتری
  • 18W شارژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de