من کشف این دستور در نسخه 2006 موزه آمریکایی کوکتل جیب راهنمای دستور العملبود که من رفتن به (pre-گوشی های هوشمند) به عنوان یک متصدی بار در Gramercy میخانه و Pegu باشگاه. بعد من ترسیم و آن را به عقب به گرگ بوهم سال 1974 نسخه از آقای بوستون رسمی راهنمای متصدی بار.

این نام به معنی “کوچک رز” در اسپانیایی که بدون شک اشاره به زرشکی رنگ که Campari گویا به آن است. دستور اصلی تماس برای آن آماده می شود و با قطعات برابر تکیلا Campari و تقسیم اندازه گیری خشک و آب سیب شیرین که بازده بیشتر از یک Negroni-esque رزیتا. هفده سال بعد از آن به نظر می رسد در همان نسبت و دبستان با یک خط تیره از bitters اضافه شده در Gary ریگان را متصدی مقدس. پانزده سال پس از آن, راهنمای جیب سازگار دستور به نسبت من اینجا به تصویب رسید و modernizes آماده سازی از تکان دهنده بیش از یخ خرد شده در شیشه ای به سرد و رقیق را در یک لیوان مخلوط بنابراین می توان آن را در خدمت بیش, تازه, یخ.

یکی منطقی تنوع خواهد بود برای آماده سازی آن با بلانکو تکیلا با استفاده از دستور اصلی—که هیچ خط تیره از bitters و خدمت به آن را بر روی سنگ ها مانند یک Negroni. شما باید تاریخ را در سمت خود را اگر شما ترجیح می دهید یک پیچ و تاب و لیمو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de