Roller coaster سواران در ژاپن در حال حاضر خواسته به سکوت فریاد به دلیل coronavirus

  • Coronavirus’ ژاپن تاثیر شده است کاملا متفاوت از آن در ایالات متحده با این کشور در مقایسه با نگه داشتن این ویروس در خلیج بدون توسل به گسترده و دردناک مستند اقدامات دیده می شود در ایالات متحده است.
  • ژاپن نیز دیده می شود تعداد نسبتا کمی از مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.
  • اما یک توسعه جدید در این کشور نشان دهنده چقدر غیر متعارف برخی از پاسخ در سراسر جهان شده است به این ویروس: در ژاپن سواران در زیر لیوانی غلتکی را تشویق به نگه داشتن خود را فریاد می زند تا خود را از در حال حاضر در آنجا با صدای بلند صحبت کردن شناخته شده است به گسترش ویروس.

Coronavirus همه گیر در علاوه بر این به ایجاد جهانی بحران بهداشت عمومی و تخم ریزی میلیاردها دلار خسارت اقتصادی که آن را سال به بازیابی از برانگیخته بسیاری از محصولات فرعی و شاخه ای از واقعیت است که نمی لزوما به نظر می رسد قریب الوقوع در شروع بحران است.

برای مثال درایو در سینما — حمايتهاي یک نادرست و غلط به سختی بازمانده از شاخه سنتی فیلم کسب و کار — در حال حاضر به طور ناگهانی با بهره گیری از یک زندگی دوم. هر کس کار و زندگی آغاز بازآموزی خود را در اطراف زوم جلسات که بدان معنی است که کمتر نیاز به لباس در لباس رسمی راه شما را برای در جلسات حضوری (به همین دلیل است که برادران بروکس فقط برای ورشکستگی زمینه). کسانی از شما که یکی از ما زودتر coronavirus گزارش را نیز به یاد بیاورید که یک مطالعه نشان داده است شما می توانید گسترش این ویروس فقط با صحبت کردن و صحبت کردن به خصوص با صدای بلند گسترش آن بیشتر است که ما را به آنچه ممکن است به یکی از ناخواسته silliest محصولات جانبی از COVID-19 بحران نشده است. این پارک در ژاپن, و این واقعیت که آنها در حال حاضر به شدت تشویق افرادی که سوار سرسره … خوب, خودداری از فریاد. شما می دانید چرا که خود را exclamations از شادی (یا ترور) نیز ممکن است پاشش coronavirus همه جا.

این خبر از طریق وال استریت ژورنالکه اشاره می کند که ارتباط حاکم ژاپن در پارک آمده است تا با دستورالعمل به منظور حمایت پارک’ بازگشایی تدریجی آغاز شد که در ماه مه. این دستورالعمل شامل یک ماسک صورت دستور و فوق ممنوعیت جیغ.

در واقع دو مدیران از Fuji-Q هایلند پارک ثبت تصویری از خود با پوشیدن ماسک های صورت و لباس پوشیدن و به شدت نشسته آماتور شخص ساده و مستقیم و سوار coaster غلتکی در سکوت کامل. آنها هنوز هم با جدی مواجه و آنها به سختی حرکت می کند.

این تصویری است که شما می توانید در زیر به پایان می رسد با یک درخواست که بازدید کنندگان پارک “جیغ در قلب خود را.”

با توجه به مجله, ترین پارک ها در کشور از جمله استودیو یونیورسال ژاپن در اوزاکا به دنبال دستورالعمل جدید که شامل جیغ بان — اما آگاه باشید اگر شما اجازه دهید یک yelp یا به طور داوطلبانه یا غیر ارادی به عنوان شما پایین شیرجه رفتن وحشتناک roller-coaster شیب شما نخواهد بود.

حتی پس از برخی از parkgoers فکر می کنم یک حکومت مانند این است که کمی بیش از حد به درخواست. “شما نمی بینید Disneylands در کشورهای دیگر درخواست مردم نه به جیغ” Yuuki سوزوکی که خریداری بلیط توکیو دیزنی لند را بازگشایی روز, مقاله گفت. “این خیلی سخت است. اگر جیغ می آید از آن بیرون می آید.”

آن را به خصوص سخت بپرسید برای مردم نه به فریاد در پارک شما در ویدیو بالا است که در غرب توکیو. انجام Dodonpa coaster غلتکی وجود دارد و در واقع دارای رکورد جهانی برای سریع ترین شتاب با توجه به پارک سایت. آن می تواند ضربه 112 مایل در ساعت فقط در 1.56 ثانیه است. اوه!

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>