• برخی از هتل ها در ژاپن در حال حاضر استفاده می شود به خانه بیماران دچار خفیف علائم کروناویروس.
  • بیماران پس از رسیدن به یکی از این هتل در توکیو در حال استقبال توسط یک ربات به نام فلفل است که در علاوه بر این به ارائه تعارفات همچنین می توانید ارائه مهمانان با دستورات ساده.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

با بسیاری از بیمارستان های عامل در نزدیکی یا ظرفیت حساب coronavirus دیده ایم برخی از روش های جالب برای برخورد با بیمارانی که یا باید نور کرونا علائم و یا که نیاز به مراقبت های پزشکی به دلایل دیگر.

فقط چند هفته پیش برای مثال در شهر نیویورک در آورده شناور بیمارستان به نام U. S. N. S راحتی برای کمک به درمان بیماران مبتلا به بیماری های خارج از coronavirus. آن را یک ایده جالب اما کشتی نمی ثابت می شود به عنوان مفید به عنوان پیش بینی بود و تنها لنگر انداخت حدود چهار هفته قبل از خروج.

ژاپن, در ضمن, استخدام های مختلف و تا حدودی رویکرد منحصر به فرد. در توکیو و برخی از هتل ها استفاده می شود به خانه و درمان coronavirus بیمارانی که برگزاری نمایشگاه بسیار خفیف علائم. به یاد بیاورید که هر کس با کروناویروس تجارب عوارض جدی در سلامتی. اگر هر چیزی, آن افراد بدون علامت که به احتمال زیاد به unsuspectingly گسترش این ویروس را به افراد دیگر.

در هر صورت, ژاپن دوباره با هدف coronavirus هتل به کارگیری ربات های پیشرفته در لابی به مهمانان خوش آمد می گوید. حقیقت گفته شود, این نیست که همه تعجب آور با توجه به ژاپن دیرینه میل برای روبات.

نیویورک پست گزارش می دهد:

در یک چشم بزرگ ربات به نام “فلفل” – مناسب پوشیدن یک ماسک محافظ – انتظار ایستاده بود به بازدید کنندگان خوش آمدید.

“لطفا یک ماسک داخل” آن گفت: در رابطه با صدای. “من امیدوارم که شما بهبود می یابند و به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

پیام های دیگر عبارتند از: “من دعا گسترش این بیماری موجود است به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” و “بیایید پیوستن به قلب ما و از این طریق دریافت کنید با هم.”

اگر هر یک از این صداها آشنا, آن را به دلیل فلفل ربات در اطراف بوده است پس از 2014 استفاده شده است و در برخی از ساختمان های اداری در سراسر جهان به بازدید کنندگان خوش آمد می گوید. جالب این ربات تشخیص چهره نرم افزار است که اجازه می دهد تا آن را برای شناسایی بازدید کنندگان و حتی تشخیص احساسات بر اساس صدای الگوها و صورت. در اصل فلفل نیست طراحی شده برای کمک به انسان در انجام وظایف است, اما نه برای اضافه کردن یک بیت از سبک سری به زندگی مردم است.

یکی از اولین ویدئوها از فلفل در عمل در زیر دیده می شود:

در ضمن بسیاری از کشورهای در اینجا در ایالات متحده را آغاز کرده اند کاهش محدودیت های خود را در مجامع عمومی. علاوه بر این برخی از غیر ضروری کسب و کار هستند که مجاز به باز کردن در برخی از مناطق. در حالی که بسیاری از مردم در حال کف این حرکت وجود دارد که به طور طبیعی یک نگرانی که آرامش بخش اقدامات پیشگیرانه بیش از حد به زودی ممکن است در نتیجه یک دوم coronavirus موج ضربه زدن به کشور است.

در پیوند با تحقیقات اخیر گزارش از مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا گفت که coronavirus همه گیر ممکن است آخرین بار برای مدت دو سال اگر ما نمی تواند آمد تا با یک واکسن.

منبع تصویر: tomeqs

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im