رودخانه اجرا نارنجی پس از معدن مس تصادف در روسیه

  • رها معدن مس در روسیه منتشر کرده است مقدار زیادی از زباله های سمی به نزدیکی رودخانه ها و دریاچه ها.
  • زباله برگزار شد در برکه برای درمان اما هیچ کس می تواند پرداخت به آن را خنثی و باران های اخیر ناشی از آن به بیش از نشت.
  • یک تحقیق در حال راه اندازی و پیامدهای قانونی می تواند در نتیجه.

طبیعت شکوه و جلال است که اغلب بیش از اندازه کافی آب نبات چشم ما را سرگرم اما انسان دارای یک عادت خراب کردن همه چیز. چیزی که به نظر می رسد که اتفاق افتاده در سیبری غربی که در آن زباله های رها شده در معدن مس در حال حاضر نشت مواد نزدیکی رودخانه است. این یک دید باور نکردنی و تشکر به روسیه Instagram کاربر سرگئی Zamkadniy ما می توانیم انسان را در ظروف سرباز یا مسافر تا همه آن را به رنگ نارنجی روشن ،

به عنوان Earther گزارش زباله های رها شده معدن قرار است به نگه داشته جدا شده در حوضچه های ساخته شده برای این منظور است. به خصوص بارش سنگین در این منطقه به ظاهر ناشی از آن حوضچه ها برای رسیدن به محدودیت های خود را و نشت بیش از این اجازه سمی خورش به نشت به دیگر منابع آب است.

به عنوان شما می توانید در این تصاویر میزان ریختن مواد به بدن نزدیک آب عظیم است.

مخلوط اسیدی در حال حاضر مهاجم طبیعی رودخانه ها و دریاچه ها به توجه دولت روسیه می گوید که در آن راه اندازی یک تحقیق آشکار آلودگی بحران است. همچنین ممکن است پیامدهای حقوقی که صاحبان معدن باید برای پاسخ.

“نیژنی تاگیل منطقه دفتر دادستان آغاز شده است به بررسی مرکز درمان فاضلاب از Levikhinsky معدن” مارینا Kanatova سخنگوی دادستان گفت: خبرگزاری فرانسهاضافه کرد که دانشمندان را “نمونه برداری به ایجاد که آیا درمان اسیدی آب از معدن مطابق با قوانین است.”

خوب بر اساس این تصاویر باور نکردنی, من قصد دارم به جلو بروید و حدس می زنم که آن را نمی کند و مطابق است امن نیست. به گزارش خبرگزاری فرانسهاین دلیل است که این اسیدی فاضلاب نیست به درستی تحت درمان بود که شرکت زد از بودجه برای خرید مواد مورد استفاده برای خنثی کردن اسیدیته آن. وضعیت من در برزخ برای برخی از زمان با دولت های محلی درخواست مقامات در مسکو به مهر آن از اما قدرت که می شود خودداری کرد زیرا ممکن است وجود داشته هنوز هم منابع است که می تواند برداشت شود.

در حال حاضر به نظر می رسد روسیه به یک مشکل بسیار بزرگتر در دست خود را. معلوم نیست دقیقا چقدر از نظر زیست محیطی تاثیر این spill-over را هر چند از آسمان بالا دیدگاه قطعا آن را به نظر نمی آید خوب است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net