REVVL 5G و REVVL 4+ به زودی به T-Mobile

T-Mobile ارائه شده است در مورد به دست آوردن بزرگتر با دو گوشی های آندروید جدید: REVVL 5G و REVVL 4+. ما در حال حاضر گزارش شده در مورد REVVL 4+ هفته گذشته اما در آن زمان ما نمی دانستیم که آن را دارای یک برادر بزرگتر.این گوشی های مشترک زیادی از آنها ساخته شده توسط همان شرکت TCL. این REVVL 4+ است به احتمال زیاد به T-Mobile نسخه TCL 10L بزرگ اواسط محدوده گوشی های هوشمند ساخته شده است که اولین آن در بازار فقط یک ماه پیش.

درست مثل TCL 10L آینده REVVL 4+ است که انتظار می رود به ورزش 6.53-inch FHD IPS+ صفحه نمایش 4000 میلی آمپر باتری و RAM 6GB. ما هنوز به تایید میزان ذخیره سازی (یا 64GB و یا 128GB), اما آن را بی خطر است که فرض کنیم که TCL را با استفاده از همان چیپ ست Qualcomm Snapdragon 665.

تا آنجا که REVVL 5G می رود توسعه دهندگان XDA به تازگی متوجه شدند که این گوشی به تازگی به این فهرست اضافه شده از Google Play دستگاه های خبره. درست مانند دیگر REVVL گوشی های هوشمند, این یکی به نظر می رسد به عنوان یک حامل-محدود نسخه TCL 10 5G یک تلفن است که نازل شده در ماه آوریل است اما در عین حال به اولین آن در بازار است.

این REVVL 5G خواهد شد از ویژگی های Qualcomm Snapdragon 765G چیپ ست همراه با 6GB RAM, و ذخیره سازی 128GB. اگر TCL قصد دارد REVVL 5G یک کپی دقیق از TCL 10 5G سپس سابق ورزش خواهد 6.5 اینچ inch FHD IPS+ صفحه نمایش, چهار دوربین نصب (64MP+8MP+5MP+2MP) و ثانویه 16 مگاپیکسلی دوربین جلو و عظیم از 4500 میلی آمپر باتری.

هر دو را کشتی با اندروید 10 پردازنده و انتظار برای دریافت حداقل یک عمده به روز رسانی سیستم عامل در سال آینده. در حالی که ما نمی دانیم دقیقا در زمانی که T-Mobile قصد دارد به معرفی جدید خود را REVVL همراه این واقعیت که آنها در حال حاضر به نظر می رسد در گوگل رسمی سیستم عامل بدان معنی است که ما نمی خواهد که به صبر بیش از حد طولانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>