رستوران ها کاملا نشان می دهد که چرا ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس شده است بنابراین بد

  • در حال حاضر که ما در حال به طور کامل در coronavirus بازگشایی فاز از این بیماری همه گیر یکی از چیزهایی که ما در حال شروع به دیدن بیشتر از این است که رستوران ها نیاز به دوباره زیر یک سنبله در موارد اطراف آنها را.
  • این تا حدودی به ماهیت کسب و کار آوردن جمعیت از مردم با هم به خوردن غذا و نشستن برای مدت طولانی از زمان.
  • اما ما به احتمال زیاد به این روند ادامه دهد به خصوص با ما تنظیم یک روز رکورد بیشترین coronavirus موارد در یک روز در این هفته.

مدیر عامل باغ زیتون شرکت مادر گفت: در این هفته که تا کنون مصرف کنندگان نیست دور ماندن از زنجیره ای و اتاق ناهار خوری و حتی به عنوان coronavirus موارد خونتان دوباره در اطراف ما.

“ما شاهد هیچ تغییر در روندهای کسب و کار در ایالات متحده است که شروع به سنبله بدیهی است که ما نگران ما بر روی آن متمرکز” Darden رستوران مدیر عامل ژن لی گفت: تحلیلگران اقتصادی بر این شرکت ها درآمد سه ماهه تماس بگیرید. آیا شما گرفتن ؟ بدون تغییر در کسب و کار است که توسط و بزرگ ساخته شده است در اطراف بسیاری از مردم نشسته با هم برای یک دوره طولانی از زمان برای خوردن (و بحث با صدای بلند سرفه و انجام تمام انواع چیزهای دیگر که گسترش میکروب ها). و کسانی که مردم هنوز هم در بسته بندی رستوران, با وجود افزایش coronavirus موارد گرفتن خیلی بد است که حداقل سه متحده ممکن است مجبور به بازگشت به مستندات برخی از نوع.

اگر شما در واقع نگاهی به اطراف کشور هر چند بسیاری از رستوران ها با تعجب داشتن به اتاق ناهارخوری خود را بار دیگر به دلیل خوشه در منطقه مواردی است که اغلب مؤثر بر کارکنان خود را.

در کالیفرنیا دره سان Gabriel برای مثال نانوایی های زنجیره ای هیچ چیز کیک حلقهای طرحدار بسته دو محل در روزهای اخیر پس از کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus. در لاس وگاس کارکنان در چندین رستوران قرارداد COVID-19 که مورد نیاز کسب و کار به بستن درهای خود را در حالی که آنها پاکسازی و آزمون کارکنان. در هوستون تگزاس (یکی از چند متحده که در آن موارد شده اند بالا رفتن دوباره ترسناک رای) رستوران Prego دوباره بسته شدن در فرد ناهار خوری و رفتن به یک برو ، “من فقط احساس می کردم که درست انجام به نگه داشتن کارکنان ما امن و جامعه امن بود برای بازگشت به مدل که در آن تعامل بین کارکنان و مهمانان بود و کمتر تاثیرگذار,” شریک مدیریت David Cook گفت: محلی اخبار خروجی.

متاسفانه ما به احتمال زیاد برای دیدن این ادامه خواهد داد. نظر آخرین coronavirus تصویر در ما دوشنبه این هفته یک رکورد برای بیشترین تک روز جدید کروناویروس موارد با توجه به NBC News. آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که کمی بیش از 2.4 میلیون coronavirus عفونت گزارش شده در ایالات متحده تا به امروز وجود داشته است و تقریبا 123,000 و میر گزارش شده.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>