محققان فکر می کنم یک داروی معمول می توانید بلوک coronavirus از آلوده کردن سلول های

  • یک coronavirus درمان و یا پیشگیری واکسن ممکن است در دسترس در حال حاضر, اما امیدوار کننده مواد مخدر در حال حاضر در حال آزمایش است. در بالا از آن پزشکان در حال حاضر چندین پروتکل های جدید برای بهبود COVID-19 مدیریت در موارد شدید.
  • مقدار زیادی از بیماران هنوز هم مرگ از COVID-19 عوارض و مرگ و مير نمی تواند به پایین به طور قابل توجهی بدون دسترسی به درمان بهتر.
  • محققان فکر می کنند که آنها را کشف کرده ایم که یک داروی معمول است که در حال حاضر مورد استفاده در بیماری های مختلف ممکن است غیر منتظره ملک: آن را می توانید با اتصال به سنبله پروتئین ویروس فقط آنتی بادی و جلوگیری از آلوده کردن سلول.

افرادی که اخراج خطر COVID-19 درک نمی کنند که مشکل واقعی با این ویروس نیست که در آن کشته شدن تعداد زیادی از کسانی که آلوده می شوند. آن است که آن را همیشه احترام الگوهای. آن را نه فقط در افراد مسن که بیشتر احتمال دارد به این بیماری مبتلا شوند و می میرند. وجود دارد مقدار زیادی از استثنا با افرادی که پس از ابتلا به بیماری است. کسانی که ادعا می کنند COVID-19 فقط یک شکل از آنفولانزا ممکن است آگاه باشید که کروناویروس جدید ممکن است دارای عوارض جانبی است که می تواند احساس برای ماه پس از شروع جلسه. همچنین رمان coronavirus را آلوده می توانید هر کس در داخل یک جمعیت در حالی که آنفولانزا را ندارد همان قدرت است.

برای قرار دادن آن متفاوت COVID-19 مشکل بسیار جدی است زیرا ما نه یک درمان موثر است که کار می کند حق دور. در صورتی که مورد COVID-19 خواهد بود خیلی بیشتر قابل کنترل است. مردم کمتر می میرند و کسانی که آلوده ممکن است سریعتر بهبود می یابند. دانشمندان در حال حاضر در حال مطالعه چند امیدوار کننده واکسن و داروهای جدید است که می تواند به جلوگیری از عفونت و درمان این بیماری است. اما تیم دیگری فکر می کند یک مشترک دارو است که ما در حال حاضر پتانسیل مسدود کردن ویروس پس از آن وارد بدن می شود.

ما اغلب در مورد واکسن و آنتی بادی مونوکلونال داروها. هر دو نوع از مواد مخدر می تواند ارائه دهد حفاظت در برابر عفونت به عنوان آنتی بادی خنثی خواهد اتصال به coronavirus را سنبله پروتئین و جلوگیری از آن را از آلوده کردن سلول. اما آنتی بادیهای مونوکلونال خواهد کار بر روی بیمارانی که در حال حاضر آلوده. واکسن می تواند به جلوگیری از عفونت در افراد سالم. هر دو دارو نیز ارائه محافظت در برابر عفونت اما واکسن باید دست بالا را در این مسابقه به عنوان آنها می خواهم تحویل طولانی مدت ایمنی.

این ما به ارمغان می آورد به مواد مخدر در برخی از افراد ممکن است با آن آشنا شود. هپارین یک خون رقیق است که مانع از انعقاد خون در داخل عروق است. ماه پیش محققان کشف کردند که COVID-19 باعث لخته شدن خون که می تواند منجر به تنفس مسائل مربوط به حملات قلبی و سکته مغزی است. به همین دلیل ضد انعقادی استفاده می شود در COVID-19 درمان است.

اما محققان موسسه پلی تکنیک رنسلیر یافت که هپارین در واقع می تواند با اتصال به سنبله پروتئین از SARS-CoV-2 فقط به عنوان آنتی بادی خنثی خواهد. این دارو می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک طعمه برای به دام انداختن ویروس ها و ارائه آن بی فایده است. یک بار سنبله پروتئین خنثی ویروس قادر نخواهد بود به قلاب تا به سلول. با مسدود کردن این دست بین سنبله پروتئین و آس گیرنده در خارج از سلول های انسان هپارین برای جلوگیری از ویروسی تکرار یک فرایند است که می گیرد در داخل سلول.

“این رویکرد می تواند به عنوان یک مداخله زود هنگام برای کاهش عفونت در میان افرادی که آزمایش مثبت هستند اما هنوز رنج می برند علائم. اما ما همچنین این را به عنوان بخشی از یک استراتژی ضد ویروسی” سرب نویسنده و استاد شیمی و زیست شناسی شیمی در موسسه پلی تکنیک رنسلیر رابرت Linhardt گفت. “در نهایت ما می خواهیم یک واکسن, اما, وجود دارد راه های بسیاری برای مبارزه با ویروس و به عنوان دیده ایم با HIV با ترکیب مناسب از درمان های ما می تواند به کنترل این بیماری تا زمانی که یک واکسن است در بر داشت.”

جاناتان Dordick شیمیایی و بیولوژیکی مهندسی استاد در همان موسسه که مشغول به کار در همان مطالعه می گوید که هپارین ارائه می دهد یک “استثنایی بسیار تنگ الزام آور” برای ویروس. “آن صدها هزاران بار سخت تر از معمولی آنتی بادی-آنتی ژن. پس از آن متصل می شود و آن را نمی خواهید به آمده است.”

تیم آزمایش سه نسخه از هپارین از جمله عدم انعقاد مولکولی پایین نسخه. آنها با استفاده از مدلسازی محاسباتی برای تعیین سایت های خاص که در آن مواد مخدر را با اتصال به ویروس. تمام این آزمایش ها نشان می دهد که هپارین را به عنوان یک طعمه. ویدیو فوق توضیح می دهد که اصل هپارین-SARS-CoV-2 تعامل است.

کار بیشتر مورد نیاز خواهد بود برای نشان دادن ایمنی و اثربخشی درمان هپارین و آزمایش های بالینی بر روی بیماران انسانی نیز نیاز خواهد بود قبل از هپارین استفاده می شود در این راه پیشنهاد شده توسط رنسلیر دانشمندان است. هنوز کشف است که قطعا هیجان انگیز و به تماشای.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im