محققان ممکن است یک راه برای تعیین بهترین coronavirus واکسن

  • چند coronavirus واکسن نامزدها که در حال نزدیک شدن به مرحله نهایی آزمایشات انسانی نشان داده اند که نتایج امیدوار کننده که قادر به با خیال راحت به تولید پاسخ ایمنی است که می تواند به جلوگیری از عفونت.
  • به خنثی سازی آنتی بادی است که می تواند به جلوگیری و یا درمان COVID-19 ممکن است ناپدید می شوند پس از چند ماه. اما پاسخ ایمنی هنوز حافظه از پاتوژن و می تواند کوه آینده دفاع پس از عفونت مجدد.
  • یک مطالعه جدید در نگاه دیگر ایمنی پارامترهای است که می تواند اندازه گیری در COVID-19 بازماندگان و پژوهش می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیدا کردن بهترین و موثر ترین coronavirus واکسن از کاندیدهای مختلف که امیدوارم تایید شود.

رمان coronavirus همه گیر است که هنوز هم خارج از کنترل با چندین مناطق جهان هنوز هم در برخورد با موج عظیم در موارد. آن در حال حاضر طول می کشد این ویروس حدود پنج روز به آلوده یک میلیون نفر که فقط تعدادی از موارد که در نهایت تایید از طریق آزمایش. افزایش در دسترس بودن از تست PCR قطعا کمک می کند تا کشورهای کشف بیماران بسیار سریع تر از قبل اما عفونت رای است که هنوز هم بسیار بالاتر از چند ماه پیش.

وجود دارد برخی از اخبار خوب در تمام این. ما در حال حاضر یک زن و شوهر از داروها هستند که شناخته شده است به کار در coronavirus بیماران و ما می دانیم که مواد مخدر موثر نیست. در بالا از آن چندین واکسن نامزدها نشان داده اند که نتایج امیدوار کننده در آزمایش های بالینی القا مورد نظر پاسخ ایمنی بدون هیچ گونه عوارض جانبی قابل توجهی. واکسن را به جوامع ایمنی و جلوگیری از گسترش. هدف از این داروها به تولید همان پاسخ ایمنی است که می تواند به دست آمده توسط بازمانده COVID-19 است که ایجاد خنثی سازی آنتی بادی است که می تواند به توقف ویروس ها با اتصال به سلول های کشتار ظرفیت خود را به تکرار. در بالا از آن اضافی پاسخ ایمنی اطمینان حاصل شود که بدن می تواند به یاد داشته باشید در تعامل با پاتوژن و کشتن آن را دوباره پس از عفونت مجدد.

یک مطالعه جدید در حال حاضر ارائه می شود بیشتر از اخبار خوب است. محققان فکر می کنم آنها می توانید اندازه گیری پاسخ ایمنی انواع واکسن نامزدها و تعیین که موثر در خنثی سازی SARS-CoV-2.

یک سری از مطالعات در چند هفته گذشته مورد سوال ما توانایی رسیدن به گله ایمنی به COVID-19. با هر گونه بیماری عفونی بیشتر مردم در یک جامعه است که تبدیل به واکسینه کمتر احتمال دارد آن است که برای این ویروس به گسترش به راحتی. حفاظت از بازمانده بیماری یا از دریافت یک واکسن.

برخی مطالعات می گویند coronavirus ایمنی کوتاه مدت خواهد بود پایدار در هر نقطه از 6 تا 12 ماه شبیه به دیگر انسان coronaviruses که موجب سرماخوردگی شایع است. دیگر محققان دریافتند که آنتی بادی آزمایش ممکن است قادر به تشخیص آنتی بادی به عنوان به زودی به عنوان دو تا سه ماه پس از فرد بهبود از COVID-19. اما تست های دیگر اندازه گیری می تواند پاسخ ایمنی. آنتی بادی ندارد و به گردش در جریان خون برای کسی که تا به حال بیماری به تازگی به مقاومت در برابر عفونت ثانویه است. تخصصی سلول های سفید خون باید ثبت نام بدن تعاملات با انواع عوامل بیماری زا و ايجاد پاسخ مناسب بر اساس آن روبرو می شوند. که ظاهرا آنچه اتفاق می افتد با COVID-19.

محققان از Doherty موسسه چاپ مقاله در Nature Medicine , جایی که آنها در مورد چگونگی واکنش سیستم ایمنی بدن به SARS-CoV-2 و آنچه در این اکتشافات ممکن است به معنای برای آینده coronavirus واکسن.

محققان نه تنها به دنبال خنثی سازی آنتی بادی در COVID-19 بازماندگان. آنها همچنین نگاه چگونه های سلول B و T عمل در پاسخ به عفونت کرونا ويروسی. محققان بیماران که توسعه علائم خفیف یا کسانی که تا به حال هیچ نشانه ای در همه. آنها به دنبال یک پاسخ ایمنی بدن است که تقلید رفتار یک واکسن. این سلول های B تولید آنتی بادی است که می تواند به جلوگیری از ویروس سنبله پروتئین از اتصال به ACE گیرنده از سلول های انسان است. سلول های T کمک به توسعه ب همراه پاسخ.

“ما دریافتیم که کسانی که حاکی از قوی خنثی سازی آنتی بادی فعالیت تا به حال قوی ب همراه پاسخ” دکتر جنیفر جونو گفت رویال کالج های استرالیا از پزشکان عمومی (RACGP). اما شگفت آور ترین ما نیز در بر داشت که خاص زیر مجموعه ای از سلول های T به نام T-فولیکولار یاور سلول بزرگ بود predictor موثر پاسخ ایمنی است.”

محققان فکر می کنم “ایمنی پارامترهای” این شناسایی می تواند مورد استفاده در واکسن محاکمه. همان علم را می توان به انواع واکسن نامزدها به مطالعه قدرت پاسخ ایمنی.

“در حال حاضر ما می دانیم که چگونه سیستم ایمنی بدن در پاسخ به سنبله پروتئین و ما باید این بيومارکرهای یا کنندههای چه چیزی باعث خوب یا ضعیف واکنش سیستم ایمنی بدن به COVID-19 ما می توانیم نگاهی به واکسن نامزدها و ببینید که چه خواهد شد ارائه بهترین حفاظت” جونو گفت.

یک واکسن نامزد نمی خواهد به اندازه کافی برای پاسخگویی به تقاضای جهانی. اکثر آزمایش های بالینی مورد مطالعه قرار واکسن پروتکل که شامل دو واکسن در طول دو تا چهار هفته است. شرکت های داروسازی فکر می کنم آنها ممکن است نیاز به برخی از 15 میلیارد ویال برای تولید واکسن برای جمعیت جهان است.

در حالی که چندین مواد مخدر نشان داد اثربخشی در تحقیقات بالینی تا کنون برخی می تواند ارائه یک قوی تر پاسخ ایمنی بیش از دیگران است. این تحقیقات از Doherty موسسه می تواند به دانشمندان کمک کند که در دیگر مطالعات اندازه گیری پاسخ ایمنی داروهای خود را القاء و لحن آنها افزايش يابد.

این مطالعه همچنین می تواند کمک بیشتر COVID-19 گله ایمنی کار. تحقیقات جدید نشان می دهد که بالا تيتر آنتی بادی ها و سلول های T حافظه از HKU1 انسان coronavirus در حال حاضر در کسانی که بهبود یافته اند از COVID-19. یک نظریه می گوید که ایمنی به سرماخوردگی ناشی از دیگر coronaviruses می تواند به ارائه برخی از حفاظت در برابر COVID-19.

این هنوز مشخص نیست که آیا سلول های T که تشخیص HKU1 و دیگر انسان coronaviruses می تواند تولید یک واکنش در برابر COVID-19 و از بین بردن ویروس. دانشگاه موناش پزشکی دانشمند دکتر امیلی ادواردز گفت newsGP که آن را شناخته شده نیست که آیا متعارف سرد آنتی بادی می تواند خنثی SARS-CoV-2 و اینکه آیا قاتل سلول های T می تواند از بین بردن SARS-CoV-2 ویروس.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de