محققان می دانند که مردم چه coronavirus است بیشتر احتمال دارد به کشتن

عظیم coronavirus آکسفورد مطالعه فراهم می کند راهنمایی های مشابه به عنوان کار قبلی در هر زمانی که می آید به عوا

توسط EMROOZTAFAHOM در 20 تیر 1399
  • عظیم coronavirus آکسفورد مطالعه فراهم می کند راهنمایی های مشابه به عنوان کار قبلی در هر زمانی که می آید به عوامل خطر است که می تواند منجر به COVID-19 عوارض و مرگ است.
  • مطالعه نگاه به سوابق متعلق به 17 میلیون انگلیسی از جمله بیش از ده هزار COVID-19 تلفات و شناسایی خطر همان عوامل قبلی کار می کنند.
  • موجود شرایط پزشکی سن و جنس و نژاد تمام عوامل است که می تواند افزایش خطر مرگ ناشی از کوروناویروس بیماران.

رمان coronavirus همه گیر است که در اینجا به ماندن برای یک مدت بسیار طولانی تر در حالی که از ما ممکن است امیدوار بود. این نیست که ما انتظار می رود این ویروس به ریشه کن هر زمان به زودی. که ممکن است هرگز اتفاق می افتد و ما باید به یاد بگیرند برای زندگی با COVID-19. اما جهان coronavirus منحنی دور از پهن. در واقع این ویروس مورد نیاز فقط پنج روز به آلوده دوازدهم میلیون نفر است که یک رکورد دیگر که COVID-19 شکست. ما حتی نمی توانید مطمئن باشید که آیا ما در حال نزدیک شدن به اوج این بیماری همه گیر جهانی است. برخی از سازمان ملل را نقض شیوع بیماری خود را و در حال حاضر شامل کوچکتر. اما در کشورهایی مثل آمریکا و برزیل و هند همچنان به گزارش دهها هزار نفر از روزانه موارد است.

به عنوان ما در حال حاضر توضیح داد: جهان خیلی بهتر به مقابله با COVID-19 بيمار از مارس. درمان و موارد شدید لزوما محکوم به مرگ است. اما نرخ مرگ و میر بالا باقی می ماند به عنوان وجود دارد بدون درمان در دسترس است که می تواند به جلوگیری از بیماری یا درمان های عظیم عوارض. آن را به افراد برای محافظت از خود را به عنوان آنجا که ممکن است اجتماعی فاصله هر زمان که آنها می توانند با پوشیدن ماسک و شستن دستها اغلب. این ویروس می تواند آلوده هر کسی بدون در نظر گرفتن سن و موقعیت اجتماعی و یا دسترسی به کیفیت بالا و مراقبت های پزشکی. و آن را می توانید با کشتن هر کسی صرف نظر از بیماریهای همراه. چیزی که باعث می شود آن را بسیار خطرناک است. اما محققان می دانید دقیقا چه نوع از مردم SARS-CoV-2 است که بیشتر احتمال دارد به کشتن و آن کسانی که باید تمام اقدامات احتیاطی در دسترس به آنها را برای جلوگیری از عفونت.

منتشر شده در طبیعتمطالعه نمی ارائه هر گونه تعجب آور گیری. این همان نوع از شرایط پزشکی موجود همراه با سن و جنس و نژاد است که COVID-19 خطرناک تر برای بیشتر مردم است. اما آکسفورد مطالعه جهان بزرگترین چنین تحقیقاتی.

محققان در نگاه داده های سلامت برای 17 میلیون نفر در انگلستان است که باعث می شود آن را بزرگترین در نوع خود است. محققان در نگاه د-شناسایی پرونده سلامت متعلق به 40 درصد از انگلستان جمعیت. که 17,278,392 بزرگسالان ردیابی بیش از سه ماه. از آنها 10,926 درگذشت COVID-19 و COVID-19 عوارض.

"مقدار زیادی از کار قبلی است با تمرکز بر بیماران که در حال حاضر در بیمارستان" آکسفورد دکتر بن Goldacre گفت: MSN. "که مفید و مهم است اما ما می خواستیم به یک درک روشنی از خطرات روزمره فرد است. ما شروع استخر است که به معنای واقعی کلمه همه است."

محققان دریافتند که در بیماران مسن تر از 80 شد حداقل 20 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 از کسانی که در 50s خود را. یا صدها برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از افراد زیر 40. که "فک" تفاوت Goldacre گفت.

مردان بیشتر احتمال دارد به مرگ از زنان هم سن و سال. شرایط دیگر از جمله چاقی و دیابت و آسم شديد و خطر بیافتد ایمنی نیز در ارتباط به نتایج ضعیف. عوامل اجتماعی و اقتصادی مانند فقر نیز یک فرد را افزایش دهد احتمال مرگ از COVID-19.

این مطالعه همچنین نگاه اثرات نژاد و قومیت در COVID-19-مربوط به مرگ و میر. حدود 11 درصد از بیماران شناسایی شده به عنوان nonwhite و محققان دریافتند که سیاه و جنوب آسیا بودند در معرض خطر بالاتر مرگ از سفید بيماران است. حتی پس از دانشمندان ساخته شده اصلاحات به حساب سن و جنس و شرایط پزشکی این روند همچنان ادامه داشت.

محققان همچنین حذف متغیر های مزمن مانند بیماری های قلبی به تمرکز صرفا بر اثر نژاد و قومیت. قلب بیماری یک عامل خطر برای COVID-19 اما آن را نیز بیشتر شایع در میان مردم سیاه و سفید. اما افرادی نیز هستند احتمال بیشتری برای تجربه استرس و محروم خدمات پزشکی, پس اختلاف در بیماری های قلبی ممکن است خود را تحت تاثیر نژادپرستی. برخی با انتقاد از این رویکرد به عنوان نادیده گرفتن خطر بیماری های قلبی می تواند منجر به اشتباه نتیجه گیری در مورد رابطه بين نژاد و قومیت و COVID-19 مرگ و میر.

با وجود برخی انتقادات در مورد روش مطالعه هنوز هم مجددا همان نگرانی ها در مورد بیماران در معرض خطر مشاهده شده از روزهای اولیه از این بیماری همه گیر. دامنه مطالعه بیشتر در خدمت به بررسی زودتر نتیجه گیری. در همان زمان ما را ببینید مطالعات گسترده ای که تا به حال به عقب کشیده و پس از آن مشخص شد که این مجموعه نمی تواند حسابرسی مستقل داوران. است که می گویند آکسفورد مطالعه است که در همان قایق است. اما هر COVID-19 پژوهش قطعا می تواند از سود اضافی تأیید.

دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه اپیدمیولوژی Avonne کانر گفت: این مطالعه که مجموعه داده های بزرگ "حیرت انگیز است" و گفت که آن را می افزاید: "یکی دیگر از لایه ای به تصویر می کشد که در معرض خطر است" حتی اگر نتیجه گیری در خط با آنچه مشاهده شده تا کنون.

بررسی عوامل خطر ابتلا به درستی برای COVID-19 موارد می تواند کمک به مقامات آمده تا با بهتر خط مشی های بهداشت عمومی برای جلوگیری از عفونت و ارائه دسترسی مناسب به پتانسیل درمان و واکسن هنگامی که آنها در دسترس است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن