محققان دریافتند یک راه جدیدی را برای درمان مارگزیدگی قربانیان

  • یک تحقیق جدید مطالعه ادعا می کند که تجویز یک داروی خوراکی برای مارگزیدگی قربانیان می تواند مانع از زهر از گرفتن نگه دارید در نتیجه به قربانیان بیشتر به دنبال مراقبت های پزشکی مناسب.
  • مار سمی می تواند کشتن بیش از 100 ، 000 نفر در سال یک رقم بسیار بزرگتر از مرگ و میر ناشی از قتل هورنت همه وزوز در مورد حق در حال حاضر.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اگر شما شده است با توجه به این خبر به تازگی شما ممکن است دیده می شود برخی از نگرانی در مورد قتل اورلئانز در غیر این صورت شناخته شده به عنوان غول های آسیایی اورلئانز, حمله به ایالات متحده است. در حالی که قتل اورلئانز نگاه مانند مسائل کابوس ساخته شده از این حقیقت است که آنها تنها کشتن یک تعداد انگشت شماری از مردم در هر سال و واقعا یک تهدید برای انسان است. در حقیقت قتل اورلئانز — که گاهی اوقات می تواند رشد به بیش از 2 اینچ طولانی — خطرناک هستند به دلیل تهدید آنها در برخواهد داشت به محلی جمعیت زنبور عسل به مردم است.

جالب توجه است هر چند شاید جای تعجب نیست که مارها در برخواهد داشت خیلی بیشتر تهدید خطرناک برای انسان است. در واقع وجود دارد تمایل به بیشتر مار مربوط به مرگ و میر به طور متوسط در یک هفته از زنبور عسل یا زنبور مربوط به مرگ و میر در طی یک سال تمام. با توجه به داده ها از سازمان بهداشت جهانی (WHO) در هر نقطه از 80,000 به 140,000 نفر در سال از نیش مار. از لحاظ تاریخی یکی از مشکلات ذاتی با گرفتن این شماره پایین تر است که گزش مار اغلب رخ می دهد در وحشی و گرفتن درمان مناسب اغلب نیاز به یک محیط بالینی و داخل وریدی از antivenom. یک تحقیق جدید مطالعه ممکن است ارائه یک گزینه درمانی جدید برای کمک به نگه داشتن قربانیان نیش مار زنده تا درمان مناسب داده می شود.

با توجه به تحقیقات جدید از لیورپول دانشکده طب گرمسیری دادن قربانیان نیش مار دارو در قالب “dimercaprol (همچنین به انگلیسی, ضد Lewisite) و مشتق آن 2,3-dimercapto-1-propanesulfonic اسید (دمپ)” یافت شد به طور موقت مانع از اثر زهر مارگزیدگی از vipers. بیشتر مواد مخدر شد و حتی قوی تر زمانی که بعد از ترکیب با سنتی antivenom دارو.

این تیم روی کاغذ نشان می دهد که دمپ می تواند repurposed به عنوان یک دارو برای درمان مارگزیدگی قربانیان به زودی پس از نیش و قبل از مسافرت به مرکز بهداشت و درمان. در حالی که antivenom هنوز هم ممکن است مورد نیاز هنگامی که بیمار می رسد در یک محیط بالینی درمان زود هنگام با دمپ پتانسیل صرفه جویی در زندگی و اندام در جهان در فقیرترین جوامع با از بین بردن و درمان به تاخیر می اندازد.

“مزایای استفاده از با استفاده از یک ترکیب مانند دمپ است که آن را در حال حاضر با مجوز پزشکی است که ثابت شده است به امن و مقرون به صرفه” پروفسور نیکلاس Casewell گفت: از پژوهش است. “که در آن به طور موثر می تواند خنثی saw-scaled viper venoms در مدل envenoming برجسته وعده این دارو به عنوان یک اولیه قبل از بیمارستان مداخله درمانی برای زندگی-تهدید گزش توسط مار مانند saw-scaled viper.”

منبع تصویر: FLPA/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>