تحقیقات ثابت می کند چقدر احمقانه است که به مقایسه coronavirus به آنفولانزا

  • یک coronavirus-آنفولانزا مقايسه بافت ریه از مردم از هر دو بیماری را نشان می دهد که COVID-19 به طور قابل توجهی بدتر از آنفولانزا.
  • رمان coronavirus می تواند باعث آسیب شدید در رگ های خونی سطح از جمله به مویرگ ها در ریه ها است که می تواند به طور قابل توجهی کاهش ریه توانایی عملکرد است.
  • این مطالعه جدید تایید یافته های قبلی که لخته شدن خون ممکن است قابل توجه coronavirus علامت است که می تواند به کشف نشده است و بر خلاف آنچه اتفاق می افتد در طول یک عفونت آنفولانزا.

هنگامی که خبر اول شروع به بیرون آمدن در مورد یک بیماری عفونی از چین, رمان coronavirus شد بلافاصله تشبیه به آنفلوانزای معمولی. آن را به اشتراک گذاشته همان علائم شایع است که ساخته شده آن را غیر ممکن است برای تشخیص بدون آزمون از جمله تب و سرفه و تنگی نفس. به نظر می رسید به مراتب کمتر کشنده از آن معلوم می شود. اما آن را طولانی نیست قبل از جهان متوجه شدم که COVID-19 هر چیزی مانند آنفولانزا. نه تنها آن است که بسیار مسری است اما این باعث می شود همه نوع از علائم است که شما نمی خواهد ببینید با دیگر بیماری های تنفسی و آن را به یک مقدار بالاتر مرگ و میر. چه حتی بدتر است این است که ما هنوز هیچ یک دوره درمان برای COVID-19 بر خلاف آنفولانزا که باعث می شود آن را حتی بیشتر خطرناک است. اگر همه از آن کافی نبود محققان تولید شده و حتی بیشتر شواهد نشان از بیماری است که خیلی بدتر از آنفولانزا.

پزشکان شده اند که مبارزه با این بیماری در خط مقدم آغاز شده مشاهده علائم غیر معمول چند هفته پیش. این شامل قلبی مسائل و همچنین علائم عصبی غیر منتظره برای یک شبه آنفولانزا بیماری است. برخی از بیمارستان ها متوجه یک چشم انداز مثبت در سکته مغزی در بیماران جوان که به طور معمول نمی تواند در معرض خطر ابتلا به این شرایط. به زودی پس از آن بیشتر و بیشتر مطالعات توضیح داد که COVID-19 علل غیر معمول لخته شدن خون است که می تواند جریان خون به قلب و مغز و سایر اندام و می تواند مسئول COVID-19 عوارض. رقیق کننده های خون استفاده می شود باید در COVID-19 درمان برای جلوگیری از تهدید کننده زندگی و مشکلات یک مطالعه گفت.

در حال حاضر یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در این هفته از طریق واشنگتن پستجزئیات نوع صدمات coronavirus باعث می شود در ریه ها.

محققان در مقایسه هفت ریه ها از COVID-19 مرگ و میر به بافت ریه از هفت بیمارانی که در اثر ذات الریه ناشی از آنفولانزا و 10 ریه اهدایی برای پیوند اما استفاده نمی شود. بزرگتر خونی از هر دو نوع از آسیب ریه ها تا به حال شبیه لخته خون سطح. اما coronavirus با حمله به دیواره رگ های خونی است که از تفاوت های مهم را از ریه ها از افرادی که از آنفولانزا درگذشت. محققان دریافتند نه بار به عنوان بسیاری از میکروسکوپی لخته شدن خون در داخل COVID-19 ریه در ریه ها از آنفولانزا بیماران. این ویروس ممکن است آسیب دیده اند و دیوار از کسانی که مویرگ ها و مسدود جنبش گازها است. آنها همچنین کشف کرده اند ملتهب و آسیب دیده سلول ها در دیواره رگ های خونی.

همچنین جالب است که ریه ها از COVID-19 اقدام به مبارزه با حمله به رشد عروق خونی جدید است. “ریه ها از بيماران مبتلا به COVID-19 معنیداری جدید کشتی رشد” محققان گفتند. آن را در آن سطح که گاز تغییر رخ می دهد. خون به ارمغان می آورد CO2 به ریه ها و عصاره O2 یک فرایند مداوم است که بدیهی است که مهم است. هر گونه مسائل را با ریه و عروق همراه با یک عامل بیماری زا است که در حال حاضر باعث اختلال در پایین خطوط هوایی می تواند به کاهش مشکلات تنفسی است. اکسیژن درمانی ممکن است مورد نیاز از جمله هواکش. و COVID-19 بيمار که در نهایت در ماشین آلات اغلب نمی یابند.

“چه چیزی متفاوت در مورد COVID-19 توسط ریه ها دریافت نمی سفت و یا مجروح و یا نابود قبل از وجود هیپوکسی,” Steven J. Mentzer گفت پست. “به هر دلیل وجود دارد عروقی فاز” در علاوه بر این به آسیب است که معمولا همراه با بیماری های ویروسی مانند آنفولانزا. Mentzer استاد جراحی در دانشکده پزشکی هاروارد و بخشی از تیم است که autopsied ریه ها برای این مطالعه است.

Mentzer همچنین گفت که ریه ها ممکن است تلاش کرده اند به تصویب اکسیژن بیشتری به هيپوکسيک بافت با ایجاد بیشتر ریه عروق. “که ممکن است یکی از چیزهایی است که مردم بهتر است,” او گفت:. تیم نیست که همه پاسخ و آن نکرده اند قادر به تعیین آنچه که ممکن است باعث عروقی جزء این بیماری است. “بیمارانی که فراموش نسبتا خوبی را صرفا یک بیماری تنفسی و بیماران که مشکل باید یک عروقی جزء و همچنین” Mentzer اشاره کرد.

اگر هر چیزی در این مطالعه ممکن است به پزشکان که در حال درمان COVID-19 بیماران به خصوص در موارد شدید به عنوان آنها ممکن است در انطباق با روش های درمانی را به حساب بالقوه آسیب به رگ های خونی و جلوگیری از تشکیل لخته شدن خون.


پزشکان درمان coronavirus بیماران. منبع تصویر: دره تنگ و باریک موج نو/SIPA/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im