درخواست دسترسی سریع به انتقال محتوا از Google Play Music به موسیقی یوتیوب

گوگل در تلاش برای متقاعد کردن بازی موسیقی مشترکین به حرکت به موسیقی یوتیوب برای چند ماه در حال حاضر اما عدم وجود گزینه ای برای انتقال کتابخانه خود مانع بسیاری از کاربران را به سوئیچ.

این غول جستجو است تقریبا آماده انتشار چنین ویژگی را که موسیقی یوتیوب یک گزینه قابل دوام برای Google Play Music مشترکین. برای لحظه ای توانایی انتقال بازی کتابخانه موسیقی به موسیقی یوتیوب در دسترس است تنها برای adopters اولیه با هر دستگاه Android یا iOS.

در اینجا این است که چگونه آن کار خواهد کرد که از ویژگی های خواهد شد در برخی از نقطه در این سال:

  • دانلود YouTube برنامه موسیقی (در iOS/آندروید).
  • با کلیک بر روی دکمه نقل و انتقالات در یوتیوب موسیقی خود را ارسال خرید اضافه شده آهنگ ها و آلبوم های شخصی و مشترک لیست پخش را دوست دارد و دوست سرپرستی ایستگاه ها و تنظیمات سلیقه شخصی را حرکت به سمت راست ،
  • خود را به روز رسانی توصیه ظاهر خواهد شد بلافاصله در یوتیوب, موسیقی, صفحه اصلی, و ما به شما اطلاع از طریق ایمیل و اطلاعیه ها زمانی که کتابخانه موسیقی خود را انتقال کامل است و موسیقی خود را در “کتابخانه” تب.

گوگل وعده داده شده برای ارسال ایمیل به تمام Google Play Music به کاربران اجازه دهید آنها را می دانیم که آنها می توانید شروع به انتقال کتابخانه خود را به موسیقی یوتیوب. تا آن زمان هر کسی می تواند ثبت نام برای دسترسی سریع به این ابزار انتقال از طریق این فرم گوگل. به خاطر داشته باشید که پر کردن فرم تضمین نمی کند دسترسی به Google Play Music transfer tool.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im