جمهوری خواهان فکر نمی کنم شما نیاز به یکی دیگر از محرک چک کنید در حال حاضر

  • میلیون ها نفر از آمریکایی ها هنوز هم در حال انتظار برای دریافت خود را coronavirus محرک چک از دولت فدرال یک فرایند IRS می گوید می تواند بسیاری از هفته به پایان خواهد رسید — اما برخی از ملی قانونگذاران در حال حاضر صحبت کردن در مورد یک محرک بررسی دور دو.
  • آمریکا در حال حاضر تصویب عظیم جدید کروناویروس بسته محرک اقتصادی که شامل پول اضافی برای پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها. اما جمهوری خواهان نیست به طور کامل در هیئت مدیره.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دموکرات ها در مجلس نمایندگان آمریکا تصویب عظیم جدید کروناویروس بسته امداد در هفته گذشته یک دلار و 3 تریلیون لایحه که در میان چیزهای دیگر را عوض پول برای دور دیگری از مستقیم محرک پرداخت. که به دنبال دور اولیه از پرداخت های مستقیم که شروع به بیرون رفتن در پی این بیماری همه گیر است که ارائه تا 1200 دلار برای مالیات دهندگان فردی و به $2,400 برای زوج های متاهل (plus 500 دلار برای هر کودک واجد شرایط).

این هفته که پول شروع به پرداخت برای برخی از مالیات دهندگان در قالب یک کارت اعتباری بدهی است که آماده برای استفاده می شود بلافاصله به جای یک مقاله بررسی کنید که اول باید واریز به یک حساب بانکی.

ممکن است خبر بد برای هر کسی که امیدوار بود کنگره اجازه می محرک پرداخت به ویژه در نور از خرد کردن خسارت اقتصادی به شکل دراورده شده توسط خرید اینترنتی از coronavirus. ما در حال نزدیک شدن به رکود بزرگ-سطح بیکاری است که چه دموکرات ها مانند سنسور. کامالا هریس و برنی ساندرز بدون شک تا به حال در ذهن داشته باشیم هنگامی که آنها پیشنهاد جدید محرک پرداخت … برای هر ماه تا coronavirus همه گیر شده است. جمهوری خواهان در ضمن, ضد, که با اشاره به بیش از $239 میلیارد دلار در اشکال مختلف از کمک های که در حال حاضر رفته است در پاسخ به این بیماری همه گیر. و از همه مهمتر بالا رهبران جمهوری خواه می گویند که این خانه به تازگی به تصویب لایحه ای است که اساسا مرده-در-ورود در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا.

کالیفرنیا جمهوریخواه کنگره کوین مک کارتی که هم خانه رهبر اقلیت به خبرنگاران گفت: روز شنبه که “من نمی بینم که نیاز دارید در حال حاضر” برای یکی دیگر از بسته محرک. سی ان ان با خبرنگاران در هفته گذشته پس از عبور از خانه جدید محرک لایحه خواسته رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوری خواه و اگر او فکر سنا ممکن است این ماده و او پاسخ داد: “من فکر نمی کنم ما هنوز احساس فوریت بلافاصله اقدام. آن زمان می تواند (می آیند) اما من فکر نمی کنم آن است.”

او اشاره دارد که حداقل در خارج از شانس چیزی ممکن است: “ما در مورد راه رو به جلو در چند هفته آینده.”

پیش بینی ما: شاید 50-50 در این مرحله در مورد اینکه آیا کنگره می گذرد یکی دیگر از بسته امداد که شامل پول اضافی دور از محرک چک. بیشتر مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری, انتخابات, فصل رمپ بالا به نظر می رسد که آیا یا نه چیزی است که یک ایده خوب است برای رفتن به جایگزین به سادگی چقدر این کمک می کند یا آسیب می زند دو طرف شکاف سیاسی.

دموکرات ها را با استفاده از این سعی و تاکید چقدر این حزب در مورد مراقبت معمولی آمریکایی است که صدمه دیده شده است با این بحران — که می تواند نیروی واکنش به احساس مانند آنها را مجبور به انجام حداقل چیزییا خطر به دنبال بیش از حد دل سرد در بدترین بحران اقتصادی در آمریکا پس از رکود بزرگ (صرف نظر از میلیاردها دلار کمک کرده اند که در حال حاضر اختصاص داده شده است). اما اگر رئیس جمهور تهمت و متحدان جمهوری خواه در کنگره احساس می کنید که رئیس جمهور پایه است که هنوز هم صدمه زدن به در یک راه اصلی از بحران است که احتمالا به اندازه کافی از یک کاتالیزور به تنهایی برای به دست آوردن چرخ چرخش در محرک چک.


خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی طول می کشد سوالات منبع تصویر: شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net