گزارش می گوید سطح دو ارائه خواهد شد بدون درز قلم پشتیبانی

حتی اگر مایکروسافت سطح دو به احتمال زیاد خواهد شد کشتی با مشخصات متوسط یک عنصر را تنظیم دستگاه جدا از سایر گوشی های هوشمند تاشو.

دو صفحه نمایش دستگاه را شامل قلم پشتیبانی و از آنجا که سطح دو را اجرا آندروید مایکروسافت را مجبور به ایجاد برخی از تغییرات برای اطمینان از آن را با این نسخهها کار به خوبی در pocketable دستگاه به عنوان آن را در سطح حرفه ای.

با توجه به ویندوز, آخرین, توسعه دهندگان مایکروسافت در حال حاضر بر روی آن. کار خود را با اندیشه پشته ساختار خواهد اطمینان حاصل شود سطح قلم آثار در دو صفحه نمایش یکپارچه. همان صادق است برای ورودی لمسی نیز هست.

هدف این است که به ارائه یک تجربه با حداقل تاخیر. Surface Pen نیز حساس به فشار و گزارش ادعا می کند که آن را نیز به شما اجازه کشیدن عملیات از یک صفحه نمایش خود را به دیگری.

سطح دو نیز انتظار می رود به ارث حرکات است که بومی به سطح زمین مانند دوبار کلیک کردن بر روی دکمه بالا برای گرفتن عکس از صفحه نمایش و بهره برداری بالا را یک بار برای راه اندازی OneNote. هرچند به نظر می رسد نه همه چیز را می توان منتقل شده به آندروید به دلیل محدودیت ها از هسته لینوکس. ظاهرا حتی اگر شما قادر خواهد بود به منظور جلب در سطح اواز یا موسیقی دو نفری که آن را کج شده است, آن را نمی خواهد که برای حمایت از شیب ارزش چند لمسی در پروتکل.

قبلا گزارش شده بود که مایکروسافت در حال کار بر روی دو صفحه نمایش تقلید برای کروم پلت فرم. این آن را آسان تر برای توسعه دهندگان برای بهینه سازی نرم افزار برای صفحه نمایش دو دستگاه.

سطح دو به نظر می رسد مانند یک محکم دستگاه و حتی اگر آن را ندارد قابلیت تاشو صفحه نمایش 360 درجه لولا را به کاربران زیادی از انعطاف پذیری. شایعه مشخصات ویژه کافی ظرفیت باتری عدم وجود NFC برای پرداخت تماس و 11MP تیرانداز به نظر می رسد خیلی مورخ. اگر مایکروسافت ارائه می شود در کنار نرم افزار و با استفاده از سطح قلم به نفع خود از آن خواهد شد را شاید برای underwhelming مشخصات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de