گزارش: Coronavirus مرگ و میر را افزایش می دهد به شدت اگر متحده بازگشایی خیلی زود

  • تعداد coronavirus مرگ و میر می تواند به افزایش 233,000 اگر متحده بازگشایی خیلی زود بر اساس یک مدل آماری از دانشگاه پنسیلوانیا است.
  • برخی از کشورهای در حال نگه داشتن سخت مستند اقدامات صورت گرفته تا ماه ژوئن در حالی که دیگران در حال حاضر شروع به کاهش در محدودیت.
  • گزارش های اخیر از مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست پیش بینی می کند که coronavirus همه گیر ممکن است آخرین بار برای دو سال دیگر.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک گزارش جدید بر اساس داده ها از پن وارتون بودجه مدل (PWBM) نشان می دهد که کاهش مستند مورد نیاز بیش از حد به زودی می تواند منجر اضافی 233,000 coronavirus مربوط به مرگ و میر. آن را نامطلوب رقم برای مطمئن شود, اما آن کمک می کند تا برجسته کردن اهمیت در نظر گرفتن اندازه گیری و محتاط رویکرد وقتی که می آید به بازگشت به حالت عادی روز به روز زندگی می کنند. حتی اگر زمان مستند اقدامات باقی می ماند در محل PWBM نشان می دهد که coronavirus موارد در ایالات متحده ممکن است رسیدن به 2.3 میلیون دلار در پایان ماه ژوئن و در نتیجه 117,000 مرگ و میر. به عنوان آن می ایستد در حال حاضر وجود داشته است 1.2 میلیون coronavirus موارد در ایالات متحده که منجر به 71,000 مرگ و میر.

در مطلق بدترین سناریو است که می بینیم هر دولت بلافاصله رها stay-در-خانه بخشنامه و اجتماعی فاصله دستورالعمل های مدل پیش بینی کرد که coronavirus موارد را در رسیدن به 8 میلیون و باعث 350,000 مرگ و میر. البته بدترین سناریو نیست در کارت به عنوان بسیاری از کشورهای در حال همه گیر بسیار جدی و برنامه ریزی نیست به شل اقدامات ایمنی برای چند هفته.

واقعیت این است که آن سخت است اگر نه غیر ممکن است برای پیش بینی که چگونه این است که به بازی داده شده است که بازگشایی این کشور به عقب خواهد شد تا در یک دولت توسط دولت بر اساس. در حالی که برخی از کشورهای در حال گرفتن یک رویکرد محافظه کارانه و حفظ خواهد کرد همه مستند اقدامات و اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل تا اوایل ماه ژوئن دیگران را در حال حاضر شروع به کاهش تا محدودیت. در آریزونا به عنوان مثال فروشگاه های خرده فروشی خواهد شد مجاز به بازگشایی برای فرد کسب و کار شروع این جمعه.

مشکل اصلی در شل شدن محدودیت های بیش از حد زود است که coronavirus بیشتر کارآمد در گسترش دور و گسترده ای نسبت به سایر ویروس های آنفولانزا. همراه با این واقعیت است که بسیاری از افراد مبتلا به این ویروس بدون علامت می تواند به راحتی نتیجه در یک ثانیه و به طور بالقوه خطرناک تر موج دوم این بیماری همه گیر در نظر گرفتن نگه دارید. به این دلیل بسیار گزارش های اخیر از مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا ادعا کرد که coronavirus همه گیر می تواند تا زمانی که آخرین دو سال است.

در حالی که برخی از coronavirus درمان — مانند مواد مخدر remdesivir — به نظر می رسد امیدوار کننده به نظر نمی رسد مانند ما واقعا قادر به از بین بردن این ویروس تا یک واکسن توسعه یافته است. و در حالی که آن را سخت برای پیش بینی هر چیزی این روزها Dr. Anthony Fauci به تازگی گفت که یک coronavirus واکسن ممکن است در دسترس به عنوان اوایل ژانویه 2021.

منبع تصویر: پیتر فولی/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>