به یاد داشته باشید این coronavirus نکات ایمنی در این تعطیلات آخر هفته

  • آمریکایی ها خواهد بود در این خیل ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته با بسیاری از برنامه ریزی برای جمع آوری در سواحل پارک و کباب کردن ممنوع است.
  • در حالی که coronavirus مستند است و بیش در بسیاری از مناطق آن را مهم تر از همیشه به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل.
  • Coronavirus است که هنوز هم به سرعت در حال گسترش در سراسر یک تعداد متحده است.

با ژوئیه 4 تعطیلات بر ما میلیون ها نفر از آمریکایی ها می خواهد برای جشن گرفتن تعطیلات آخر هفته با خانواده و دوستان در سواحل پارک و کباب کردن ممنوع است. و حتی اگر ما در میان یک بیماری همه گیر کوروناویروس که کاملا به معنای واقعی کلمه بدتر شدن روز به روز این واقعیت مایه تاسف است که بسیاری از آمریکایی ها خسته از بودن در خانه گیر کرده و خواهد بود یکهو این آخر هفته.

با که گفت, زیست شناسی, استاد ارین Bromage به تازگی به صحبت کرد سی ان ان و بیان تعدادی از اقدامات احتیاطی مردم باید نگه دارید در ذهن بیش از آخر هفته. به خصوص در حال حاضر که آب و هوا گرم است و مردم در حال خارش برای لذت بردن از خارج از منزل با دوستان و خانواده آن را مهم تر از همیشه به پایبندی به آنچه که در اصل پایه برخی از دستورالعمل های ایمنی.

Bromage به طور خاص می پردازد برخی از محبوب تر جولای 4th فعالیت ها و مشاوره را فراهم می کند برای هر یک به صورت جداگانه. اگر شما با داشتن یک کباب, برای مثال, Bromage نشان می دهد محدود کردن تعداد مهمانان دعوت شده به طوری که مردم می توانند به راحتی پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل. Bromage بیشتر اشاره می کند که همه تجمعات برگزار می شود باید در خارج از منزل است که می گویند اصلا حزب را در داخل به صورت باران است.

Bromage اضافه می کند که اجتماعی فاصله نیاز به دنبال در سراسر هیئت مدیره این که آیا شما در استخر و یا یک آتش بازی نشان می دهد. در حالی که مشاوره ظاهر است آشکار برخی از اخبار ما دیده ایم در هفته های اخیر نشان می دهد که برخی از مردم واقعا نیاز به یادآوری اقامت شش فوت دور از دیگران در حالی که در فضاهای عمومی. آن را نیز یک یادآوری مفید به عنوان افراد ممکن است سهوا بازگشت به روش های قدیمی خود را در حالی که در جشن-mode.

البته شما احتمالا می تواند بهتر اجتناب از مکان های عمومی در دسترس نباشد که آیا آن یک ساحل استخر و یا یک نوار.

“من یک کمی ترس وجود دارد نه بسیاری از اعتدال در آمریکا در حال حاضر” Bromage می گوید. “این نوع از مردم به خود قفل میشه یا بیرون رفتن و داشتن احزاب مانند آنها شش ماه پیش است.”

“ما نیاز به اعتدال” Bromage اضافه شده است. “آگاه باشید که هنوز هم وجود دارد یک تهدید وجود دارد و اگر ما اجازه گارد ما را حتی فقط برای یک شب ما را به این وضعیت است که ما شاهد در تگزاس است که ما شاهد در آریزونا است.”

به طور گسترده تر در بیش از 30 کشور در این نقطه شاهد افزایش coronavirus موارد است. تمام گفته ایالات متحده در این هفته شاهد آن شمارش روزانه جدید کروناویروس موارد شلیک گذشته 55,000 برای اولین بار. فلوریدا به تنهایی مسئول بیش از 10 ، 000 از این موارد جدید.

واقعیت تلخ این است که ما در هر نقطه نزدیک به حرکت گذشته coronavirus در این کشور است. تنها خبر خوب در این نقطه است که مرگ و میر نیست افزایش در کنار افزایش سریع موارد جدید. بسیاری از کارشناسان این ویژگی به این واقعیت است که جدید ترین coronavirus موارد شامل بزرگسالان جوانتر که کمتر احتمال دارد به تجربه شدید علائم کروناویروس.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de