• Avengers: Endgame برای اولین بار منتشر شد یک سال پیش فردا در آوریل 26, 2019 تولید یک تن از بررسی مثبت و خرد سوابق در دفتر جعبه را.
  • اوجی در پایان داستان که میرسد 22 فیلم گسترش بیش از نزدیک به یک دهه تحویل مقدار زیادی از رضایت بخش صحنه و تخم مرغ عید پاک.
  • مخاطبان در سراسر جهان تشویق می کردند خندید و گریه کرد در طول سه ساعت پایانی ماراتن و برخی از این واکنش های رفت و ویروسی آنلاین.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

فیلمهای که به نوبه خود برای تبدیل شدن به بالاترین فیلم پرفروش در تاریخ برای اولین بار دقیقا یک سال پیش فردا. خوب, مارس 26 بود Avengers: Endgame را راه اندازی رسمی تاریخ اما این فیلم در واقع منتشر شده در برخی از مناطق به عنوان اوایل به عنوان دو روز قبل از آن. فیلم باز روز چهارشنبه یا پنج شنبه در بازارهای خاص و تئاتر بسته بندی شده بودند برای روز. این بود که مارول فیلم به تماشای این فیلم که نیاز به یک دهه از داستان در هم تنیده ساخته شود ممکن است. هیچ سوالی وجود دارد که Endgame شده اند که یک تجربه فوق العاده برای هر کسی صرف نظر از اینکه آنها را دیدم هر یک از قبلی 21 فیلم. اما بیشتر آشنا می شدند و با مارول سینمایی جهان بیشتر لذت بخش پایانی تبدیل به خواهد بود. و بیشتر احتمال دارد شما به تشویق با صدای بلند و یا گریه.

تقریبا یک سال بعد در واکنش به برخی از حماسی ترین آخر بازی صحنه شروع به رفتن دوباره ویروسی در رسانه های اجتماعی به عنوان طرفداران خاطرات خود را زنده تجربه تماشای فیلم در سینما برای اولین بار. در حال حاضر فیلم سالگرد یک سال فرصت مناسبی برای لذت بردن از آن واکنش های دوباره.

ما حتی ممکن است مراقبت است که بسیار در مورد اولین بازی پایانی سالگرد اگر آن را برای این طاعون مدرن است که تعطیل کردن کل جهان است. به جای reliving کسانی که تازه آخر بازی صحنه های ما می تواند صحبت کردن در مورد بیوه سیاه برتر مورد حق در حال حاضر در یک واقعیت به شاخه ای از زمان که در آن رمان coronavirus وجود ندارد.

متاسفانه همه ما باید برای مقابله با بحران بهداشت و درمان و مزاحم اقدامات است که آمد با آن. وجود دارد رفتن در مکان های عمومی, و آن را در حالی که تا زمانی که ما آمار سینما برای فیلم های جدید. این ویروس می تواند به گسترش بسیار سریع در فضاهای محصور و هیچ درمانی برای آن در حال حاضر. همه ما باید صبر کنید در حالی که دیگر برای دانشمندان به کشف روش های درمانی برای این ویروس است که می تواند به جلوگیری از عوارض و مرگ حداقل تا زمانی که یک واکسن در دسترس است.

به جای یک فیلم جدید این هفته, شما همچنین ممکن است rewatch Endgame — یا بهتر است بی نهایت جنگ و آخر بازی پشت به پشت. اما قبل از شما انجام هر یک از آن شما می خواهم بهتر است تماشای کلیپ زیر که جذب زیبایی از تجربه برخی از رضایت بخش ترین آخر بازی صحنه در سینما برای اولین بار. آن اسکات Gustin که ارسال شده در توییتر واکنش جمعیت به کاپیتان امریکا بلند کردن اجسام preview برای اولین بار. “لرز” او گفت:. لرز واقع است. من goosebumps فقط فکر کردن در مورد این صحنه و این واکنش غیر ارادی است که هنوز هم وجود دارد حتی اگر من در حال حاضر به تماشای این فیلم بیش از ده بار:

حتی کوین فیگ بازتوییت کلیپ فوق چند هفته پیش:

چگونه در مورد لحظه ای که دکتر عجیب و همکار خود را جادوگران شروع به باز کردن پورتال در میدان جنگ است. و زمانی که استیو راجرز در نهایت گفتند دو واژه ما تا به حال تمام شده است در حال مرگ را بشنود: “انتقامجویان… جمع آوری!” لرز در واقع:

“من مرد آهنین” نیز نوع صحنه را هر جمعیت از طیف طرفداران وحشی:

و همه زن Avengers آینده برای نجات پیتر پارکر:

در نهایت در اینجا Tony Stark عاطفی مرگ:

کسانی که می خواهند به تجربه و حتی بیشتر واکنش می توانید یک بزرگتر فایل صوتی در یوتیوب:

بیا به آن فکر می کنم وجود دارد یک راه برای به دست آوردن سوپر درس خوان با تجربه rewatching Endgame. شما می خواهم برای پیدا کردن کامل Endgame واکنش در یوتیوب و همگام سازی آن را با 4K کپی از آخر بازی که بازی در اتاق نشیمن خود را. خوشبختانه برای شما, YouTube کند باید سه ساعت ضبط صدا فقط در حال انتظار برای همگام سازی شود تا:

منبع تصویر: Marvel Studios

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de