طراحی دوباره 14-inch MacBook Pro برای راه اندازی در سال آینده

  • اپل شایعه به راه اندازی 14-inch MacBook Pro لپ تاپ در سال آینده است که می تواند جایگزین 13.3 اینچی مدل.
  • 13.3-inch MacBook Pro فقط یک ارتقاء قابل توجهی, اما اندازه صفحه نمایش نیست, تغییر, به عنوان برخی از طرفداران انتظار داشتند.
  • شایعات همچنین می گویند که 14-inch MacBook Pro می تواند ورزشی mini-LED صفحه نمایش صفحه نمایش فن آوری است که اجازه می دهد تا به صورت نازک تر و سبک تر طراحی محصول.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اپل در پاییز گذشته افزایش اندازه صفحه نمایش از بزرگترین MacBook Pro از 15.6 اینچ تا 16 اینچ بدون تغییر به اندازه کلی آن. ناهنجاری شد کاهش می یابد به جای صفحه نمایش کمی بزرگتر و 16 اینچ کردم مقدار زیادی قابل ارتقاء های جدید از جمله سحر و جادو صفحه کلید بهتر صدا و افزایش تا مشخصات. ما انتظار می رود برای دیدن همان نوع از ارتقاء رسیدن به 13.3-inch MacBook Pro اپل و تقریبا آن را تحویل داده و چند روز پیش. 2020 محصول تازه تکرار بیشتر از 16 اینچ مدل ارتقاء گذشته از اندازه صفحه نمایش را افزایش دهد. این نوت بوک هنوز هم ویژگی های 13.3-اینچ ال سی دی به جای 14 اینچ پنل. اما صفحه نمایش ارتقا است که هنوز هم در آثار شایعات جدید می گویند و ممکن است آن را بیش از دیگری قابل تغییر است.

یک فرد چینی که ارسال شده چند جزئیات در مورد محصولات اپل در توییتر گفت که 14-inch MacBook Pro خواهد رسید, سال آینده بدون ارائه هر گونه زمینه را برای اطلاعات. این امر به خوبی شناخته شده leaker جان Prosser, برای پاسخ به یک “100%” پاسخ:

چند روز پیش تحلیلگر Ming-Chi Kuo گفت: در یک یادداشت جدید به سرمایه گذاران است که اپل را به عقب رانده mini-LED محصولات خود را به سال آینده به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما اعتقاد داریم که سرمایه گذاران نیاز به نگرانی بیش از حد در مورد پسوند mini LED, برنامه, به دلیل کوچک LED یک تکنولوژی کلیدی است که اپل به زودی ترویج در 5 سال آینده بنابراین حتی اگر در کوتاه مدت برنامه متاثر جدید کرونر پنومونی آن را نمی خواهد آسیب دراز مدت روند مثبت گفت:” تحقیقات توجه دیده می شود توسط MacRumors.

Kuo گفت که اپل در حال برنامه ریزی چهار تا شش محصولات با مینی صفحه نمایش LED در طول دو تا سه سال آینده. او گفت که یک 12.9 اینچی اپل نسخه Pro و 2020 MacBook Pro راه اندازی خواهد شد با مینی صفحه نمایش LED این سال است. Kuo همچنین اشاره کرد که یک 14.1 اینچی MacBook Pro می توانید از همان فن آوری صفحه نمایش بدون تعیین هر گونه اطلاعات در مورد لپ تاپ.

گزارش روز دیگر گفت که اپل در حال برنامه ریزی برای سرمایه گذاری $334 میلیارد دلار در یک کارخانه جدید در تایوان که تولید خواهد شد mini-LED و میکرو-چراغ صفحه نمایش برای دستگاه های آینده.

اپل در حال کار بر روی mini-LED تکنولوژی برای چند سال با مرموز نمایش مرکز تحقیقاتی در تایوان آمده تا در شایعات قبلی است.

Mini-LED صفحه نمایش به شما اجازه تولید کنندگان ایجاد دستگاه هایی که نازک تر و سبک تر از قبل در حالی که ارائه بسیاری از مزایای OLED صفحه نمایش مورد استفاده در آیفون, MacRumors توضیح می دهد. این مینی صفحه نمایش LED ساخته خواهد شد به عنوان بسیاری از از 10000 Led در هر اندازه گیری کمتر از 200 میکرون.

Kuo انتظار mini-LED محصولات را در سال آینده به لطف اپل تصویب این صفحه نمایش جدید با تکنولوژی که نیروی رقبا به محبت پاسخ می دهند.

منبع تصویر: سیب

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>