ق است و در حال حاضر نورد از جامعه خاص قابلیت چت. به نام ” شروع به چت,’ ویژگی های جدید به طور تصادفی مسابقات تا هفت کاربران در یک subreddit که علاقه مند هستند در زمان واقعی مکالمات.
 
در موضوع گروه کوچک از Redditors می توانید ارسال و دریافت پیام, پست ها و فایل های Gif.
 
از ویژگی های جدید اعزام شده است به عنوان پاسخ به افزایش در چت استفاده در زمان های اخیر. ق در حال حاضر دارای قابلیت چت و سایت دیده است محبوبیت خود را افزایش می دهد 80 درصد از اواخر ژانویه است که زمانی که coronavirus شروع به گسترش در سراسر جهان است.
 
به عنوان ویروس آورده زندگی به عنوان ما آن را می دانم به توقف بیشتر و بیشتر مردم در حال پیدا کردن آرامش در تماس آنلاین. به عنوان یک پاسخ شرکت نورد از ویژگی های است که می تواند مفید برای اینترنت مصرف کنندگان و کمک به آنها را گسترش پایگاه کاربر در همان زمان. ق معتقد است که ویژگی های جدید آن را سریع تر و آسان تر برای مردم را به ارتباط برقرار کنند.

برای شروع فقط بازدید یک جامعه و را انتخاب کنید ‘شروع چت” را فشار دهید

 

شروع چت از ویژگی های است صمیمی تر از یک ق در حال حاضر است. همانطور که ذکر شد قبل از, تنها یک شماره را انتخاب کنید کاربران می توانید پیوستن به یک اتاق چت در هر زمان داده شده. این چت روم به طور تصادفی تولید شده و ایجاد شده توسط مدیران.
 
اگر شما علاقه مند به چت با همفکر Redditors همه شما باید انجام دهید این است که بازدید از یک جامعه و یا subreddit به عنوان ق را دوست دارد به آن ضربه بزنید و سپس شروع چت دکمه.
 
کاربران همچنین می توانید قطع اطلاعیه در صورتی که مایل به اقامت در یک چت اما نمی خواهید ثابت کنید. و البته نیز وجود دارد گزینه ای برای خروج از چت.
 
از ویژگی های است که در حال حاضر زندگی می کنند برای 16,000 ‘امن برای کار’ subreddits در هر دو تلفن همراه و رومیزی و از آن خواهد شد در حال گسترش بیشتر جوامع در هفته های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im