نور قرمز درمان می تواند خود را نجات دهد پیری چشم

محققان کشف که ساده نور قرمز ممکن است به اندازه کافی برای شارژ یک فرد چشم انداز در اواخر عمر ساخت آنها بهتر قاد

توسط EMROOZTAFAHOM در 12 تیر 1399
  • محققان کشف که ساده نور قرمز ممکن است به اندازه کافی برای شارژ یک فرد چشم انداز در اواخر عمر ساخت آنها بهتر قادر به تشخیص رنگ.
  • تحقیقات وظیفه دو ده نفر با استفاده از یک نور قرمز چشم درمان برای فقط در 3 دقیقه در هر روز و حتی این مقدار کوتاه از زمان به اندازه کافی برای تولید نتایج قابل اندازه گیری.
  • محققان می گویند این کم هزینه گزینه درمانی می تواند یک راه آسان برای افراد مسن تر به نگه داشتن چشم انداز خود را مشغول به کار هست.

به عنوان کسی که مجبور شده است به عمل جراحی آب مروارید در این سن رسیده... 35, من می دانم که چگونه از یک بد شانسی است که چشمان ما تصمیم می گیرید که آنها انجام داده ایم به اندازه کافی کار برای یک عمر و شروع به تعطیل. ما می دانیم که چگونه نور می تواند آسیب چشم و چگونه زل زده بود به خورشید می تواند برای همیشه شما را ترک با خطاب peepers اما تحقیقات جدید نشان می دهد که نوع خاصی از نور در واقع ممکن است یک اثر مفید.

پژوهش منتشر شده در مجلات علم پیری شناسینشان می دهد که طول موج خاصی از نور به نظر می رسد به یک اثر درمانی در پیری چشم. بیشتر به طور خاص نور قرمز در مقادیر کم می تواند به طور بالقوه معکوس مشکلات بینایی در طول زمان است.

به عنوان دانشمندان در مطالعه خود در مجموع 24 نفر انتخاب شدند و به صورت تحقیق و با نصف بودن مردان و نیمی دیگر زنان است. داوطلبان در محدوده زمانی معین در سن 28 72 و هیچ یک از آنها تا به حال شده است که قبلا مبتلا به هر بیماری که ممکن است چشم انداز خود را. با این وجود آنها در هر یک نور خاص که تولید نور قرمز است که آنها وظیفه خیره فقط برای چند دقیقه در هر روز.

آسان به اندازه کافی ، در واقع آن را برای تلفن های موبایل بسیار ساده است که آن را سخت به تصور این امر که هر اثر در یک فرد چشم انداز یک راه یا دیگری. قابل توجه آن بود و محققان اشاره کرد که شرکت کنندگان در این مطالعه بیش از سن 40 نشان داد قابل اندازه گیری افزایش توانایی خود را برای تشخیص یک رنگ از دیگری نشان می دهد که مربوط به سن چشم انداز زوال به طور بالقوه می تواند معکوس با این نوع بسیار ساده است نور درمانی است.

"به عنوان سن شما خود را در سیستم بینایی کاهش قابل توجهی به ویژه هنگامی که بیش از 40" پروفسور گلن جفری نویسنده سرب از مطالعه در بیانیه ای گفت. 'خود را شبکیه حساسیت و رنگ خود را دید هر دو به تدریج تضعیف و با یک جمعیت سالمندی این است که موضوع مهمی. سعی کنید برای جلوگیری و یا معکوس این کاهش ما به دنبال راه اندازی مجدد شبکیه چشم, پیری سلول های کوتاه از longwave نور است."

اما چرا نور قرمز به طور خاص به نظر می رسد به کار خوب است ؟

"میتوکندری خاص جذب نور ویژگی های موثر بر عملکرد خود را" جفری می گوید. "دیگر طول موج پوشا 650-1000nm جذب می شود و بهبود عملکرد میتوکندری برای افزایش تولید انرژی." نور داده شده به داوطلبان تولید نور است که 670nm در طول موج بیش از حد به توان جذب شده توسط میتوکندری و "شارژ" چشم.

"مطالعه ما نشان می دهد که ممکن است به طور قابل توجهی بهبود چشم انداز است که در کاهش سن افراد با استفاده از ساده مختصر مواجهه با نور طول موج که شارژ انرژی سیستم است که کاهش یافته است در سلول های شبکیه چشم و نه مانند دوباره شارژ باتری" جفری می گوید.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب