قرمز داغ شایعه خواستار سپتامبر 8th, رونمایی از آیفون 5G 12 مدل AirPower بیشتر

با توجه به توییتر فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه اپل در حال رفتن به کشف حجاب 5G آیفون سری 12 در ماه سپتامبر پس

توسط EMROOZTAFAHOM در 4 مرداد 1399
با توجه به توییتر فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه اپل در حال رفتن به کشف حجاب 5G آیفون سری 12 در ماه سپتامبر پس از همه. نه تنها که فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه در انتظار اپل برای برگزاری دومین رویداد در اکتبر 27th. اگر آن را قادر به جسمی میزبان این رویداد (به عنوان مخالف به تقریبا میزبان آن) ما می توانید ببینید اولین مشتاقانه در انتظار اپل شیشه ای مخلوط هدست واقعیت معرفی شده است. فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه است توییتر دسته از iHacktu Pro (@ihacktu).

آخرین شایعه شده است اپل برگزاری دو رویداد در سه ماهه سوم

در سپتامبر 8th, با توجه به فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه را صدای جیر جیر اپل را به پرده های جدید مدل های آی فون. در حالی که جیر جیر نمی رفتن به خاص ما انتظار می رود برای دیدن چهار مدل از جمله 5.4 اینچ, آی فون, 12, 6.1 اینچی آیفون 12 حداکثر 6.1 اینچی آیفون 12 نرم افزار و 6.7-اینچ, آی فون, 12 Pro Max. آخرین شایعات می گویند که هر چهار مدل را پشتیبانی از هر دو sub-6GHz و mmWave 5G سیگنال و "طرفدار" واحد ممکن است یا ممکن است از ویژگی های 120 هرتز سرعت رفرش بسته به نوع که شما بخواهید. تمام چهار خواهد بود طراحی شده توسط 5nm A14 Bionic چیپ حاوی عظیم 15 میلیارد ترانزیستور (در مقایسه با 8.5 میلیارد دلار در حال حاضر مورد استفاده قرار A13 مصنوعی). استاندارد مدل های آی فون را شامل 4GB حافظه در حالی که "نرم افزار" مدل های ویژگی 6GB RAM. سازی شروع خواهد شد در 128GB به جای 64GB.
این ماژول دوربین بر روی آی فون 12 و آیفون 12 حداکثر باید شامل گسترده و گسترده ای فوق العاده دوربین های دیجیتال و یک LiDAR سنسور عمق. آیفون 12 نرم افزار و آی فون 12 Pro Max اضافه خواهد شد یک دوربین تله با زوم اپتیکال 3x. این LiDAR عمق سنسور برای اولین بار دیده می شود در سال 2020 آی پد نرم افزار مدل. آن را با استفاده از time-of-flight سیستم برای محاسبه دقیق تر عمق خوانش مورد استفاده برای علیرضا, پرتره, و بیشتر. ما می توانید ببینید اپل کاهش ظرفیت باتری در مدل های جدید; در عوض این شرکت ممکن است با تکیه بر بیشتر انرژی کارآمد 5nm فرایند مورد استفاده برای تولید A14 Bionic چیپ ست برای تولید یک بهبود در عمر باتری.
فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه می گوید که همچنین در سپتامبر 8th ما باید ببینید اپل معرفی اپل واچ سری 6. عمده علاوه بر جدید به شمار می تواند بومی خواب ردیابی نرم افزار که بسیاری از آنها شده است که مایل است. و در سپتامبر 8th, ما می توانید ببینید AirPower در نهایت اعلام کرد. شارژ بی سیم, پد طراحی شده برای شارژ آیفون و ساعت اپل و AirPods شارژ بی سیم مورد همه در همان زمان. معرفی در سپتامبر 12th, 2007, پروژه لغو شد پس از 562 روز به اپل گزارش کرده بود مسائل مربوط به گرفتن دستگاه به کار به عنوان وعده داده شده. در اوایل این سال در اوکراین جان Prosser گفت که کار در لوازم جانبی بود دوباره afterother شرکت قادر به تولید آنچه که اپل نمی تواند.

همچنین گفته می شود در هیئت مدیره برای سپتامبر 8th, رویداد جدید iPad Air. این تخته سنگ است که شایعه شده بود مجهز به یک 10.8 اینچ صفحه نمایش داده شده است وجود دارد و حدس و گمان در مورد این مدل شامل یک نسخه از صورت ID و یا یک صفحه نمایش نسخه از ID لمسی. آن نیز خواهد شد سازگار با اپل سحر و جادو صفحه کلید که شامل یک لای شیار.

سپتامبر 8th, رویداد خواهد بود میزبانی آنلاین توسط اپل شبیه به راه آن برگزار شد در این سال WWDC کنفرانس توسعه. از سوی دیگر آنچه که ما ممکن است یا ممکن است ببینید در اکتبر 27 رویداد مشخص خواهد شد که آیا آن برگزار می شود به صورت آنلاین و یا در مقابل زنده تنفس مردم است. یا راه جدید iPad Pro است در منو با توجه به صدای جیر جیر. TF تحلیلگر بین المللی Ming-Chi Kuo که در حال حاضر می داند چه کافه تریا در کوپرتینو خواهد بود خدمت در 14 اوت سال 2025 شده است خواستار Q3 رونمایی از جدید 12.9 اینچی iPad Pro است که حمل 12.9 اینچ مینی-صفحه نمایش LED. چنین صفحه نمایش حمل کوچکتر چراغ پسزمینه و ارائه می دهد بسیاری از مزایای به عنوان OLED اما بدون امکان صفحه نمایش رایت.

اگر این رویداد برگزار شد با زندگی مردم در کرسی اپل قرار است به آن معرفی اولین نسخه از اپل شیشه ای. این است که گفته می شود یک مخلوط واقعیت (AR/VR) هدست خواهد شد که به دنبال آن در سال آینده با یک آر مدل مشابه عینک گوگل. اگر این رویداد تنها جریان آنلاین, سیب شیشه ای رونمایی خواهد شد که برای نگه داشتن برای یک روز دیگر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب