اخیر در iOS به روز رسانی باید یک اثر جانبی

به یاد داشته باشید زمانی که سامسونگ سرگرم کننده ساخته شده از محدود کردن عمر باتری در آی فون اپل 5s و آیفون 5c? آگهی های تولید شده توسط سامسونگ نشان داد تعداد زیادی از کاربران آیفون در فرودگاه تکاپوی پیدا کردن یک خروجی و عطا بر آنها اصطلاح “Wallhuggers.” در آن روز هر دو آیفون 5s و آیفون 5c انجام شده باتری با ظرفیت کمی بیش از 1500میلی آمپر. اما این همه را در سال گذشته هنگامی که اپل ساخته شده بهبود عمر باتری تمرکز اصلی 2019 مدل. این آی فون 11 می گوید: اپل, ارائه عمر باتری است که تا یک ساعت دیگر از آیفون XR مدل که جایگزین آن. این آی فون 11 نرم افزار و آی فون 11 Pro Max ارائه به عنوان بسیاری به عنوان چهار و پنج دقیقه اضافی عمر باتری به ترتیب در مقایسه با مدل های که در آنها جایگزین شده است.

آخرین سیستم عامل iOS به روز رسانی منجر به سریع تر تخلیه باتری آیفون

این تازه کشف شده آگاهی از عمر باتری اپل انتظار می رود برای ادامه این سال به عنوان یک شایعه تماس برای آیفون 12 Pro Max آمده مجهز به یک باتری 4400mAh یک 10.9% افزایش از 3969mAh باتری است که قدرت های آی فون 11 Pro Max. اما برخی از اضافی که عمر باتری استفاده می شود برای کمک به تلفن اتصال به شبکه های 5G و احتمالا قدرت 120 هرتز نرخ refresh برای نمایش در “نرم افزار” مدل های. همچنین این احتمال وجود دارد که سال 2020 آی فون 12 مدل نرم افزار را کشتی با 90Hz نرخ تجدید و یا سنتی 60 هرتز رای دادن.

چه به ارمغان می آورد تا همه از این باتری بحث است یک اشکال است که باعث شده آیفون باتری سریعتر تخلیه شود. با توجه به چند کاربران آیفون نوشتن بر روی اپل “بحث و گفتگو” وب سایت (از طریق ZDNet) سریع تر باتری تخلیه شده است یک موضوع از آنجا که در iOS 13.5 به روز رسانی. اما تازه ترین به روز رسانی به iOS 13.5.1 نیز مجموعه ای خاموش موج دیگری از آی فون کاربران شکایت در مورد کاهش عمر باتری تلفن خود را.
یک کاربر نوشت: “پس از به روز رسانی به 13.5 من را دیده اند قابل توجه تخلیه باتری. من یک آیفون XS حداکثر. تا به هر کس دیگری دیده می شود تفاوت؟” یکی دیگر می گوید که “پس از به روز رسانی به iOS 13.5 سیری با استفاده از باتری در پس زمینه و نگه داشتن گوشی به شارژر در تمام طول شب باتری شروع می شود بعد در تنها 20 درصد. در عین حال یکی دیگر از کاربر آی فون یادداشت “من دیده ام قابل توجه تخلیه باتری پس از iOS 13.5 به روز شد. وجود دارد تعداد زیادی پست در موضوعات دیگر. من یک XS. من فکر می کنم ممکن بلوتوث در حال جستجو برای یک تماس ردیابی نرم افزار که وجود ندارد یا هنوز که اپل در حال انجام چیزی جدید ردیابی اپل که تخلیه باتری.” و چه چیزی می تواند بدتر از یک زن و شوهر دچار تخلیه باتری با هم ؟ “همسر من و من در حال تجربه سریعتر تخلیه باتری پس از ارتقا به IOS 13.5. هر گونه راه حل در دسترس” می نویسد: یک زن و شوهر.
شکایت ادامه داد: پس از iOS 13.5.1, به روز رسانی, که منتشر شد در ماه ژوئن 1st. یک نظریه این است که مشکل این است که اتفاق می افتد با تشکر از برنامه های در حال اجرا در پس زمینه. نگاهی به عکس ما را گنجانده ام با این مقاله. توجه داشته باشید که چگونه کانال آب و هوا زد بر روی صفحه نمایش برای یک دقیقه و در پس زمینه برای 3 ساعت و 49 دقیقه. The New York Post برنامه به طور مشابه بر روی صفحه نمایش برای هشت دقیقه باقی ماند اما در پس زمینه برای 2 ساعت و 40 دقیقه است. به رادیو فردا برنامه, بود, باتری, قاتل; 6 دقیقه از زمان روی صفحه نمایش آن بود غرق شدهاند پس زمینه استفاده از 19 ساعت و 52 دقیقه. همه فعالیت های پس زمینه بد است اما هنگامی که می بینید اعداد بزرگ مانند آنهایی که ذکر شده و یا یک صفحه نمایش خاموش زمان است که بیش از یک ساعت (آی فون 11 Pro Max ما در حال بحث در مورد تا به حال یک صفحه نمایش خاموش زمان 12 ساعت و 11 دقیقه بیش از یک دوره 24 ساعته) چیزی است که ممکن است حلال.

اگر شما می خواهید برای جلوگیری از برنامه های خاص از کار در پس زمینه, رفتن به تنظیمات > عمومی > سابقه و هدف برنامه تازه کردن و تعویض کردن آن دسته از برنامه های که شما ترجیح می دهم کار نمی کند در حالی که صفحه نمایش خاموش. و امیدوارم اپل را رفع مصرف انرژی اشکال در آینده iOS 13.6 به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>