Razer در بوز, Audio Technica با سر و صدا لغو هدفون

  • Razer اپوس هدفون قابلیت فعال نویز و یک میزبان از ویژگی های دیگر است که آن را در رقابت با محصولات هزینه قابل توجهی بیشتر.
  • فعال نویز از ویژگی های بزرگ است اما باس می تواند کمبود در برخی از موارد.
  • Razer در حال حرکت به سمت یک حرکت شیوه زندگی گرا رویکرد در حالی که حفظ موقعیت خود به عنوان یک نام تجاری برای علاقهمندان به بازی.

Razer به تازگی منتشر شده اپوس هدفون همه چیز از یک جفت هدفون عالی باید باشد. آنها راحت براق و بسته بندی شده با نویز فن آوری و THX خبره. من تا به حال این فرصت را به آزمون آنها را به طور گسترده و به طور کلی من فوق العاده تحت تاثیر قرار گرفته و نه فقط با هدفون خود را, اما با Razer بسیار واضح shift سمت بیشتر شیوه زندگی گرا فلسفه وقتی که می آید به خود را بالا پایان دنده.

بیایید مقابله با اپوس هدفون. برای قیمت $199.99 شما اپوس هدفون در هر دو سیاه و سفید و یا نیمه شب آبی, حمل مورد هدفون 3.5 mm کابل سیمی گوش دادن (تکان دهنده کوتاه) کابل شارژ و یک آداپتور USB که تبدیل یک نوع USB پورت به یک نوع C پورت (برای شارژ). آن را بسیار استاندارد کیسه از موضوعات و این چیزی است که شما باید انتظار زمانی که شما در حال گذاشتن یک زن و شوهر از صورتحساب های بزرگ به صورت صوتی و لوازم جانبی.

این هدست طراحی نیست پیشگامانه اما آن را نیز به خوبی اجرا شده است. مواد احساس با کیفیت بالا و در حالی که من نمی خواهد تا آنجا که به drop test آنها را از هر ارتفاع قابل توجه من معتقدم که آنها می خواهم برای زنده ماندن روزانه سایش-و-پارگی و بدون موضوع است.

شما ممکن است متوجه است که هیچ نئون سبز لوگو به توان در اپوس و این شرکت به جای آن تصمیم گرفت تا با ساده (و به نظر من خیلی جذاب تر) RAZER نام تجاری در گروه است. این THX لوگو ظاهر در خارج از هدفون فنجان که لمس خوب است.

فنجان بسیار راحت با حافظه فوم بالش و گروه استوار در برابر سر خود را با یک کیسه خالی تحت پوشش چرم faux. آنها راحت و مانند هر هدفون پشت بسته وجود دارد این امکان است که گوش خود را دریافت کنید کمی عرق اگر شما با پوشیدن آنها را در یک پیاده روی اما این یک خطر است که با خاک می آید.

فعال نویز از ویژگی های بسیار قدرتمند است اگر چه وجود دارد تنها یک سطح از ANC پس از آن یا روشن یا خاموش. پس از آزمایش آن در انواع مختلف از تنظیمات من احساس اعتماد به نفس در این است که این هدفون را ایستادن پا به پا با برخی از سگ بزرگ (بوز, Audio Technica و غیره) وقتی که می آید به آرام بخش و محیط اطراف خود را بنابراین شما می توانید شنیدن آنچه که شما می خواهید به شنیدن. نشسته در کنار من whirring کامپیوتر با ترافیک شلوغ با باز کردن پنجره ها است و یک تجربه لذت بخش یک بار من فعال نویز ضامن. آن هم در hushing صدا از سیستم های تهویه مطبوع و حتی تکرار yips از سگ همسایه (این موضوع درد بیایید نه به آن).

وجود دارد یک زن و شوهر از با کیفیت خوب-از-زندگی ویژگی های بسته بندی شده به این قوطی به عنوان به خوبی. درهنگام هدست خود را به گردن مکث های صوتی به طور خودکار و اگر شما را پایین نگه دارید بر روی نویز در محیط های صوتی دکمه شما می توانید یک جریان صوتی خارجی اجازه می دهد شما پاسخ به وقفه کوتاه بدون در نظر گرفتن هدفون ،

این هدفون می توان با استفاده از سیمی یا بی سیم و با کیفیت در هر صورت است. من خوشحال هستم که Razer انداخت در طولانی 3.5 mm کابل چون من خودم تغییر از یک حالت به دیگری کاملا غالبا. به عنوان کابل شارژ من کمی نا امید کرد. آن را خوب کار می کند اما آن را فوق العاده کوتاه است. منظور من به طور جدی آن را 30 سانتی متر که کمتر از یک پا. گمان می کنم اکثر مردم دیگر USB-C کابل حلق آویز در اطراف در حال حاضر, اما من یکی کوچک در جعبه.

در موضوع عمر باتری, من به برخی از اخبار خوب است. Razer اعلام کرد ادعا می کنند که این هدفون می تواند تا 25 ساعت در یک شارژ حتی با فعال لغو سر و صدا فعال به نظر می رسد به نقطه. در واقع من به طور تصادفی در سمت چپ من هدفون در پس از کار یک روز و در خانه من وارد دفتر صبح روز بعد برای پیدا کردن که آنها هنوز هم بسیار زنده و انجام من از طریق یکی دیگر از روز کاری با هیچ موضوع است.

از نظر کیفیت صدا من در بر داشت اپوس کاملا کافی برای فقط در مورد هر چیزی به من انداخت و در آن را. سر و صدا لغو هدفون باید به مبارزه با تعداد زیادی از چیزهایی که به منظور ارائه جامد صدا و باس است که اغلب چیزی است که شما را به قربانی. همان درست است در اینجا و در حالی که صدا — این که آیا آن موسیقی فیلم گفت و گو و یا یک ویدیو یوتیوب — برای تلفن های موبایل خوب باس است که قطعا فاقد یک بیت.

شما می توانید تغییر تنظیمات صوتی کمی با نصب اپوس برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود را و بازی در اطراف با حالت های مختلف از پیش تعیین شده اما حتی bass boost mode ندارد به خصوص پررونق است. من تصمیم به ترک آن را بر روی پیش فرض تنظیم (که در بزرگ راه) برای اکثر تست من.

به طور کلی برای $199.99 آن را آسان به محل اپوس هدفون در همان دسته به دیگران که هزینه 50 دلار به 100 دلار بیشتر است. که طراوت به خصوص که از Razer است که (خوبی به دست آورده) شهرت برای تولید محصولات با کیفیت بالا با اندازه برچسب قیمت بالا.

که من به ارمغان می آورد به تصویر بزرگتر از آن Razer رهبری است. واضح است که این شرکت هنوز در بازی چرخ دنده فقط در محصول خود را صف اگر شما نیاز به اثبات است — اما Razer بدیهی است که تلاش برای شعبه به شیوه زندگی گرا محصولات نیز هست.

این اپوس هدفون یک مثال خوبی از آن است. هیچ سبز, لوگو, بدون رنگین کمان Led و بدون زرق و برق دار طرح نامگذاری. این فقط یک محصول با کیفیت بالا با ظریف و سبک لمس در یک قیمت معقول است. همان را می توان گفت از Razer هجوم به پخش دنده و حتی خود را به گوشی های هوشمند و لوازم جانبی. این یک سورپرایز شیرین و لذت بخش برای کسی که به دنبال Razer افزایش از “برای علاقهمندان به بازی با پارسه” به چیزی بیشتر شبیه “توسط پارسه برای همه است.”

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de