رپتورز نمی شکار در بسته با وجود آنچه “پارک ژوراسیک’ به ما می گوید

  • رپتورز شد و به احتمال زیاد نه بسته شکارچیان به تصویر کشیده شده در فیلم پارک ژوراسیکیک مطالعه جدید نشان می دهد.
  • شواهد برای حمایت از این تصور که رپتورز شکار در گروه های نازک و مدرن دایناسور اقوام نیست, شناخته شده برای شکار در بسته.
  • این احتمال وجود دارد محققان استدلال می کنند که رپتورز پشت سرگذاشته برای خود.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

پارک ژوراسیک یک فیلم فوق العاده. عواقب آن هستند یک کیسه مخلوط اما اصلی است فقط در مورد به عنوان نزدیک به کامل به عنوان یک فیلم می شود و من را سرگرم هر گونه نظرات دیگر. اما یک فیلم خوب بودن لزوما به این معنا نیست آن را واقع بینانه و مضاعف واقعی برای یک فیلم در مورد دایناسورها بودن به ارمغان آورد به زندگی است.

یک مطالعه جدید از دانشگاه ویسکانسین اشکوش نشان می دهد که یکی از خلاق, آزادی های گرفته شده توسط این فیلم (و این کتاب که بر روی آن استوار بود) به احتمال زیاد داستان خالص. این تصور که رپتورز شکار در بسته است که بخشی از پارک ژوراسیک اما شواهد جدید نتواند به حمایت از این ایده.

در این فیلم رپتورز همیشه دیده می شود در جفت و یا گروه های فرمان توسط یک غالب “آلفا” شبیه به سلسله مراتب اجتماعی از یک گرگ. آن را می سازد برای سرگرمی به خصوص زمانی که دایناسورها شروع به توطئه و برنامه ریزی به عنوان یک گروه. متاسفانه واقعی دایناسور احتمالا رفتار در راه همان است.

“Raptorial دایناسورها اغلب نشان داده شده است به عنوان شکار در بسته شبیه به گرگ” شناس ژوزف لویس از UWO در بیانیه ای گفت. “شواهد برای این رفتار این است که در مجموع قانع کننده باشد. از آنجایی که ما نمی تواند تماشای این دایناسورها شکار در فرد ما باید با استفاده از روش های غیر مستقیم برای تعیین رفتار خود را در زندگی است.”

این تصور که این موجودات درنده شکار در بسته شده است به طور گسترده ای پذیرفته شده و بر اساس شواهد بسیار کم با توجه به فردریککسن. در یک مقاله منتشر شده در مجله Palaeogeography, Palaeoclimatology, Palaeoecology, لویس و تیم او استدلال می کنند که شاید بیشتر احتمال دارد که دایناسورها شکار در راه همان است که خود را مدرن و بستگان دست آوردن مواد غذایی خود را.

پرندگان که اغلب از آن به عنوان برخی از گونه های دایناسور تکامل یافته و به بیش از دهها میلیون نفر از سال, آیا نمایشگاه بسته رفتار است. به همین ترتیب اعضای الیگاتور های خانواده نیز نمی شناخته شده برای بسته شکار هر چند آنها گاهی اوقات حمله همان حیوان است.

این کاملا ممکن است که در دنیای واقعی معادل رپتورز که به نظر می رسد در پارک ژوراسیک ممکن است در زمان حمله به طعمه در جفت و یا گروه های, اما این لزوما به این معنا نیست که آنها انجام این کار در یک شرکت تعاونی به شیوه ای. آن را به همان اندازه احتمال دارد آنها عامل با “هر دینو برای خود” طرز فکر.

علاوه بر این محققان استدلال می کنند که فسیل دندان های جوان رپتورز نشان می دهد آنها از چپ به دفع کردن برای خود و نه برای مراقبت و تغذیه توسط پدر و مادر خود را برای یک دوره طولانی از زمان. این اعتصاب دیگری در برابر این ایده از خانواده بزرگ گروه و بسته مانند رفتار است.

منبع تصویر: Jurassic World

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>