Quibi را پشتیبانی تلویزیون, ریخته گری, بنیانگذار سرزنش COVID-19 برای راه اندازی

Quibi جدید, جریان, خدمات متمرکز نیش اندازه نشان می دهد که راه اندازی شده و در میان همه گیر فقط به عنوان بسیاری از خانواده ها در خانه گیر کرده و تبدیل به سرگرمی های آنلاین.

با وجود نداشتن محبوب شاخص نشان می دهد در حال حاضر Quibi برد یک گزارش 2.7 میلیون دانلود تنها دو هفته پس از راه اندازی آن. Quibi بنیانگذار Jeffrey Katzenberg با این حال گفت: نیویورک تایمز است که میزان محبوبیت این برنامه شده انباشته پس از شروع آن رضایت بخش نبوده است.

حتی با آن سخاوتمندانه رایگان 90 روزه تریال این برنامه نیز نگه داشته و کمتر کاربران فعال از انتظار حدود 1.3 میلیون. آقای Katzenberg گفت NYT که جهانی همه گیر است به سرزنش برای عملکرد بدون زرق و برق از سرویس های جدید و نشان داده پشیمانی در راه اندازی آن در ماه مارس 1st.

Quibi کم عملکرد ناامید کننده است به خصوص با توجه به سرمایه گذاری در پشت آن. به منظور راه اندازی جریان, خدمات, Jeffrey Katzenberg و سابق هیولت-پاکارد رئیس مگ ویتمن تا به حال به افزایش حدود 1.8 میلیارد دلار از استودیوهای هالیوود و خرده فروش آنلاین Alibaba است.

پشتیبانی برای پخش به تلویزیون آمدن به اپل کاربران اندروید باید صبر کنید

در مصاحبه با نیویورک تایمز آقای Katzenberg اشاره کرد که Quibi ایده اصلی بودن موبایل-تنها برنامه خواهد شد در حال تغییر با پشتیبانی از جریان از یک آیفون به تلویزیون آمدن این هفته است. اندروید Quibi کاربران در حال انتظار برای دریافت این ویژگی در اواخر این ماه.

علاوه بر این Quibi برنامه اجازه می دهد تا برای کاربران خود به اشتراک گذاری محتوای آن را در رسانه های اجتماعی در تلاش برای نگه داشتن خود را قابل مشاهده برای مخاطبان خود به عنوان زمان می رود.

آقای Katzenberg همچنین اشاره کرد که هشتاد درصد از Quibi کاربران گزارش اتمام یک قسمت پس از شروع آن به اشتراک گذاشته شده و امیدوار است که هنگامی که ما در زندگی به حالت عادی بازگشت Quibi این اعداد را نشان می دهد بهبود در نهایت به رشد سودآور است.

Quibi در دسترس است در فروشگاه App اپل در اینجا و Google Play در اینجا با آن 90 روز رایگان دادگاه ارائه هنوز هم ایستاده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im