Quibi برای آی فون و آی پد می شود Chromecast پشتیبانی رایگان از محاکمه در حال حاضر 2 هفته

چه Quibi

Quibi یکی از جدیدترین فیلم های موجود برای جریان خدمات با مطالب اصلی که راه اندازی شد و در میان coronavirus بیماری همه گیر. آن راه اندازی شد و به ظاهر در زمان مناسب به مردم در خانه گیر کرده و تبدیل به سرگرمی های آنلاین که منجر به افزایش قابل توجهی از اشتراک به جریان خدمات مانند Netflix و دیزنی به علاوه.

ناامید کننده راه اندازی

Quibi در ابتدا به معنای تلفن همراه پلت فرم تنها بود با این حال گفته می شود انجام ضعیف از نظر محبوبیت به خصوص با توجه به 1.8 میلیارد که مطرح شد برای آن ایجاد و راه اندازی.

برنامه بنیانگذار Jeffrey Katzenberg همچنین اشاره کرد که حتی با سخاوتمندانه رایگان 90 روز محاکمه این شرکت ارائه شده تا زمانی که به تازگی Quibi بود مدیریت به حفظ و کمتر کاربران فعال تر از انتظار می رود که در ماه مه گفته بود حدود 1.3 میلیون. آقای Katzenberg به رسانه ها گفت که جهانی coronavirus همه گیر است به سرزنش برای برنامه عملکرد بدون زرق و برق و حاکی از پشیمانی در راه اندازی آن در ماه مارس 1st.

تغییر در جهت

پس Quibi به عملکرد ناامید کننده در ماه گذشته آقای Katzenberg گفت که Quibi خواهد شد حذف برنامه های اصلی خود را برای یک تلفن همراه تنها برنامه اضافه خواهد شد, ریخته گری, پشتیبانی از گوشی های هوشمند و یا تبلت به تلویزیون به زودی.

و در حال حاضر پس از AirPlay پشتیبانی در مارس 27th, Quibi واز یک به روز رسانی اضافه کردن Chromecast پشتیبانی نیز می باشد. این به روز رسانی که در دسترس ساخته شده در ژوئن 9 برای کاربران iOS هنوز نشده ساخته شده آن را به پلت فرم آندروید است اما انتظار می رود در آن را به زودی.

Quibi در دسترس است در فروشگاه App اپل در اینجا و Google Play در اینجا با آن 90 روز رایگان دادگاه ارائه در حال حاضر تغییر به 2 هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>