Qualcomm جدید Snapdragon 865 Plus chipset بر 5G و بازی ویژگی های

بعدی چیپ ست برای نیمه دوم سال 2020 که از کوالکام است شما حدس زده آن Snapdragon 865 به همراه 5G. جدید پلت فرم تلفن همراه ظهور به تازگی در معیار های مختلف, بنابراین ما به نوعی می دانست که آن را فقط نمی دانم که دقیقا.عاقبت به پیکسل, چیپ 865 است که به منظور گسترش بیشتر 5G پشتیبانی به حتی بیشتر دستگاه در سال به آمده است, اما آن را نیز یک فرصت بزرگ برای کوالکام برای افزایش عملکرد در سراسر هیئت مدیره برای گیم پلی بهتر و سریع Snapdragon نخبگان تجربه بازی.

مشخصات عاقلانه Snapdragon 865 به علاوه ویژگی های Qualcomm X55 5G مودم را قادر می سازد که جهانی 5G (پشتیبانی از تمام مناطق کلیدی و باندهای فرکانسی از جمله mmWave زیر 6, TDD, FDD و پویا طیف های). همچنین کوالکام وعده “دسکتاپ با کیفیت بازی” با تشکر از Snapdragon Elite Gaming ویژگی های حق بیمه مانند بهروز GPU رانندگان فوق العاده صاف 5G گیم پلی در 144fps و درست 10 بیتی HDR بازی.

Qualcomm جدید Snapdragon 865 به همراه 5G ارائه می دهد یک زن و شوهر از بهبود در طول زمان بالا ردیف چیپ مانند کوالکام Kryo 585 نخست پردازنده با سنجش زمان در تا 3.1 GHz (10 درصد افزایش), Adreno 650 GPU (10 درصد سریع تر رندر کردن گرافیک) و سریع اتصال 6900 سازگاری (Wi-Fi با سرعت 3.6 گیگابیت در ثانیه).

از چه کوالکام نشان داد و امروز آن را مانند به نظر می رسد این شرکت جدید SoC (سیستم-روی-چیپ) عمدتا بر دو جنبه: 5G اتصال و بازی ویژگی های. تا آنجا که در دسترس می رود اولین گوشی های بسته بندی جدید Snapdragon 865 به همراه 5G چیپ ست باید اعلام کرد در Q3 سال 2020 اما کوالکام در حال حاضر نشان داد دو نفر از کسانی که: خیر لژیون و Asus ROG تلفن 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>