انتظار بیش از حد طولانی برای تأمین انرژی باتری گوشی خود را به شارژ? کوالکام امروز معرفی شارژ سریع 5. این فن آوری اجازه می دهد تا کاربران برای شارژ باتری است که قدرت تلفن های خود را از 0 ٪ تا 50 ٪ فقط در پنج دقیقه. پس بیایید تصور کنید که شما نیاز به تلفن خود را برای کار می کنند. اما شما صرف تمام شب طاووس در جریان قانون و نظم قسمت و در حال حاضر باتری خود را به عنوان زنده به عنوان مشتریان داخل خانه سالمندان پایین خیابان. فقط در پنج دقیقه شما می توانید باتری خود را در 50 درصد است که باید شما در حفظ و در حال اجرا در حالی که بحث در مورد یک قرارداد جدید خود را با بزرگترین مشتری. صبر اضافی ده دقیقه (در مجموع 15 دقیقه) و گوشی خود را به طور کامل شارژ می شود. شارژ سریع 5 پشتیبانی از شارژ در 100W و سریع تر است.

Qualcomm Quick Charge 5 پشتیبانی از 100+W شارژ

کوالکام می گوید که آن جدید شارژ سریع سیستم “ارائه می شود بی سابقه ای شارژ تلفن همراه با سرعت و بهره وری بهبود نسبت به نسخه های قبلی در حالی که قادر می سازد فن آوری باتری های جدید لوازم و ویژگی های ایمنی. برای اولین بار در جهان به صورت تجاری قابل دوام شارژ سریع پلت فرم برای حمایت از بیش از 100W شارژ قدرت در یک گوشی هوشمند, شارژ سریع 5 طراحی شده برای کاربران اجازه می دهد برای شارژ دستگاه از 0 تا 50 درصد قدرت باتری فقط در پنج دقیقه – به نمایندگی از سریعترین تلفن همراه قابلیت شارژ در دسترس است.” شما ممکن است به یاد بیاورید که در سال گذشته Xiaomi معرفی آن 100W “Mi شارژ توربو” که به طور کامل شارژ باتری 4000mAh در 17 دقیقه. Xiaomi شارژ سریع تکنولوژی سازگار با Qualcomm Quick Charge به عنوان سیستم های ارائه شده توسط موتورولا (TurboPower), سامسونگ (تطبیقی شارژ سریع) ASUS (BoostMaster) و Vivo (Dual-موتور سریع شارژ).
شارژ سریع 5 نیز از ویژگی های کوالکام Battery Saver و جدید کوالکام هوشمند شناسایی آداپتور قابلیت های فن آوری است. هر دو را افزایش می دهد چرخه عمر یک باتری و آن را کارآمد تر. کوالکام آمده است یک راه طولانی از شارژ سریع 1. در اوایل سال 2013 ما با اشاره به این که تکنولوژی بهبود سرعت شارژ تا 40% در گوشی های تلفن مانند Droid DNA Lumia 920 و Nexus 4. این گوشی به طور معمول گرفته اند بیش از چهار ساعت به طور کامل شارژ و شارژ سریع 1 کاهش می یابد که به کمتر از سه ساعت است. نسخه جدید سریع شارژ شده تا چهار برابر سریعتر از نسل قبلی از تکنولوژی.

البته بار شارژ شده اند تا حد زیادی کاهش می یابد و از آن پس و شارژ سریع 5 حمل 10 برابر قدرت تحویل انجام شده در شارژ سریع 1. همچنین 70 درصد کارآمد تر از شارژ سریع 4. کمک به درایو آخرین تکرار از شارژ سریع هستند و آخرین نسل بعدی مدیریت مدیریت برق مدارهای مجتمع (PMIC), Qualcomm SMB1396 و Qualcomm SMB1398. شارژ سریع می گوید: Qualcomm در دسترس است در بیش از 1200 دستگاه های تلفن همراه و لوازم جانبی و کنترل است.

در حال حاضر شارژ سریع 5 است که در حال آزمایش توسط کوالکام مشتریان و باید شروع به نظر می رسد بر روی دستگاه های در حال اجرا Snapdragon 865 پیکسل 865+ سیستم عامل تلفن همراه در طول سه ماهه جاری اجرا می شود که از طریق سپتامبر. آن را نیز کار خواهد کرد در آینده حق بیمه و بالا پایان پیکسل چیپ ست. Ev روچ معاونت مدیریت محصول کوالکام Technologies, Inc. متحده”شارژ سریع 5 ما در سریع ترین و متنوع ترین شارژ حل خواهد شد و مصرف کنندگان را قادر به لذت بردن از دستگاه های خود را برای مدت زمان طولانی بدون هیچ گونه نگرانی در مورد زمان مورد نیاز برای شارژ. ما مفتخریم به گسترش تکنولوژی ما و نمونه کارها را در دسترس 100W+ شارژ یک واقعیت تجاری. ما به همکاری نزدیک با تولید کنندگان برای ایجاد صنعت پیشرو از دستگاه های که با مصرف کنندگان تقاضا برای گویا تر و قابل دسترس تجربه های تلفن همراه.”

عمر باتری بهبود است به عنوان گوشی های هوشمند باتری بزرگتر و بزرگتر. اما این تنها نیمی از داستان است. ظرفیت باتری بزرگ هستند و برخی از گوشی ها می تواند به عنوان طولانی به عنوان سه روز در یک شارژ. اما بدون شارژ سریع سیستم آنها می تواند مدت زمان طولانی برای دوباره پر کردن قدرت در داخل جزء. و این جایی است که Qualcomm Quick Charge می آید در کمک به بهبود یک کاربر تلفن را تجربه کلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de