کوالکام نشان می دهد سریع تر و کارآمد تر شارژ سریع 3+ تکنولوژی برای توده ها

کوالکام به تازگی اعلام کرد که نسخه جدیدی از آن فناوری شارژ سریع برای گوشی های. آن را به نام Qualcomm Quick Charge 3+ دلیل آن را بهتر از شارژ سریع 3 تکنولوژی اما کمتر پیشرفته از شارژ سریع 4+.

در حالی که وجود دارد هر گونه پیشرفت در زمینه باتری گوشی های هوشمند, شارژ سریع, به نظر می رسد به رشد است. به عنوان انتظار می رود از چنین تکنولوژی شارژ سریع 3+ خواهد بود سریع تر و کارآمد تر از شارژ سریع 3.0.

با توجه به کوالکام شارژ سریع 3+ می تواند یک گوشی هوشمند باتری از 0 ٪ تا 50 ٪ فقط در 15 دقیقه 35 درصد سریعتر نسبت به نسل قبلی. مهمتر از فن آوری های جدید عقب مانده است سازگار با شارژ سریع دستگاه در حالی که دستگاه های جدیدتر می توانید با شارژ سریع 3+ لوازم جانبی.

اساسا کوالکام آوردن سرعت و بهره وری از شارژ سریع 4+ برای گوشی های هوشمند ارزان تر. برخی از شما ممکن است در حال حاضر می دانیم که با شارژ سریع 4+ تکنولوژی سازگار با دستگاه می توانید تا 50% شارژ در 15 دقیقه درست مانند جدید شارژ سریع 3+.

گرفتن شارژ سریع 3+ در دسترس خواهد بود Qualcomm Snapdragon 765 و 765G چیپ ست های دیگر دنبال Snapdragon SoCs بعد از این سال. این پردازنده بخشی از Qualcomm جدید mid-range ردیف در حالی که شارژ سریع 4+ است که به معنای برای flagships مجهز بالا پایان چیپست مانند Snapdragon 845.

برای adopters اولیه جهان اولین گوشی های هوشمند با شارژ سریع 4+ و شارژ سریع 3+ شارژ تکنولوژی Xiaomi Mi 10 Lite زوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر