• یک نوع متفاوت از coronavirus تست می تواند کمک به محققان در تعیین زمانی که رمان ویروس وارد شده در یک جامعه است.
  • محققان از اسپانیا مورد مطالعه نمونه های فاضلاب از بارسلونا بازگشت تا ژانویه 2018 و شواهد از رمان coronavirus در نمونه از مارس 2019.
  • کشف گیج کننده است با توجه به ویژگی های COVID-19 شیوع است. بسیار مسری تنفسی بیماری را ویران بارسلونا چند ماه قبل از ووهان اپیدمی اما این اتفاق رخ نداد.

ریشه های رمان coronavirus هنوز هم یک راز که چین هنوز آشکار نشده منبع این بیماری است. چند هفته پیش مقامات از ووهان در رفت و رکورد دوباره به می گویند این بیماری بود نه فرار از بدنام آزمایشگاه محلی در حالی که دیگران گفت: ووهان بازار نبود محل که در آن همه آغاز شده است.

به طور جداگانه محققان از کشورهای مختلف شده اند قادر به ثابت کند که COVID-19 ضربه جوامع و قبل از اولین مواردی که رسما با استفاده از روش PCR انجام شد. پزشکان در فرانسه یافت می شود بیمارانی که تا به حال COVID-19-مانند علائم بازگشت در ماه نوامبر سال 2019 و شناسایی این ویروس در منجمد نمونه از یک بیمار که تحت درمان در یک بیمارستان برای آنفولانزا مانند علائم در اواخر ماه دسامبر 2019. پزشکان ایتالیایی گفت: اولین COVID-19 موارد باید به تاریخ بازگشت ژانویه در حالی که دیگر محققان ایتالیایی دریافتند coronavirus آثار در فاضلاب از عمده شمال شهر که قدمت آن به اواسط ماه دسامبر. ما مطالعات گفت: اولین COVID-19 بیماران ممکن است آلوده شده اند در اواخر ماه دسامبر و پایدار جامعه انتقال آغاز شده بود و حتی زودتر از برآورد قبلی. یک مطالعه مختلف که در نگاه داده های نقشه برداری برای ووهان بیمارستان ها یافت می شود غیر معمول پارکینگ فعالیت در اوت و سپتامبر سال 2019.

همه این شواهد به نظر می رسد نشان می دهد که این بیماری همه گیر ممکن است شروع به گسترش در ووهان قبل از ماه دسامبر است. در واقع در آن زمان مردم در کشورهای دیگر ظاهرا در حال حاضر آلوده. اما گیج کننده ترین مطالعه تاریخ نشان می دهد coronavirus شد و در حال حاضر در تصفیه خانه های فاضلاب در بارسلونا اسپانیا قدمت آن به مارس 2019.

مطالعه منتشر شده بدون داشتن کارشناسی در medRxivاز طریق ScienceAlert.

این مطالعه نشان می دهد حضور این ویروس در فاضلاب در ژانویه 15th, 2020, 41 روز قبل از اولین صورت رسمی اعلام شد, در اسپانیا. این به نظر می رسد در خط با یافته های حاصل از ایتالیا و فرانسه. هر سه کشور بودند ضربه سخت اوایل سال جاری با ایتالیا و اسپانیا بودن جهان COVID-19 فاصله در اواخر فوریه.

اما این تحقیق همچنین نشان می دهد حضور این ویروس در فاضلاب قدمت آن به مارس 12th, 2019. دانشمندان مورد مطالعه نمونه های دیگر از ژانویه 2018 به دسامبر 2019.

چه غیر معمول است که هیچ شناخته شده شیوع بیماری تنفسی در اسپانیا بیش از این کشش. به عنوان علم هشدار توضیح می دهد که اگر رمان coronavirus بود و در واقع در حال حاضر در فاضلاب از مارس 2019 و سپس آن را در حال حاضر در جامعه در بالا به اندازه کافی بروز به نظر می رسد در یک 800ml نمونه از فاضلاب. اما بروز نیست به اندازه کافی بالا برای این بیماری تشخیص داده می شود برای نه ماه در یک محیط است که تا به حال هیچ کنترلی. که بعید به نظر می رسد با توجه به سرعت COVID-19 گسترش یافته است. همانطور که ما دیده ایم در چند هفته گذشته در چندین ایالت آمریکا عدم کنترل اقدامات به نفع انتقال است. بارسلونا اسپانیا بزرگترین شهرهای میزبان چندین حوادث و قرعه کشی بزرگ برای میلیون ها نفر از گردشگران است. رمان coronavirus را با سهولت در مارس 2019 بدون مهار اقدامات در محل.

یک توضیح ممکن برای این نتیجه اتفاقی آلودگی مارس 2019 نمونه در طول آزمایش. یکی دیگر این است که نتیجه مثبت کاذب. محققان آزمایش برای سه ژن و یک نتیجه مثبت برای یکی از آنها RdRp ژن است. آنها نمایش برای دو منطقه از ژن و هر دو تشخیص داده شد در 39 چرخه تکثير در طول تست PCR. بالاتر تعداد تکثير کمتر خاص نتیجه علم هشدار یادداشت ها. دانشمندان با استفاده از 40 تا 45 دور در تکثير خود را تست. ماه مارس 2019 نمونه می تواند شامل RNA یا DNA که شبیه آزمون هدف پس از 39 چرخه.

ما دیده ایم مقدار زیادی از coronavirus مطالعات سطح از دسامبر 2019. نه همه آنها بررسی شد زمانی که آنها آنلاین منتشر شد و هیچ یک از آنها نتیجه گیری شده است قطعی. ما دیده ایم حداقل یک مطالعه مورد بحث در چند ماه گذشته و همچنین به عنوان یک زن و شوهر از مقالات که تا به حال به عقب کشیده به این دلیل که پایگاه داده ها نمی تواند تایید. فاضلاب مطالعه از اسپانیا است که قطعا این نوع از تحقیقات است که باید با توجه به مناسب بررسی صلاحیت. ما کاملا باید بدانید که آیا این ویروس پخش شد به عنوان اوایل ماه مارس 2019.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im