PSA: ورایزون وان پلاس 8 5G آمازون موارد مناسب و دو سیم کارت پشتیبانی

امروز خریداران در گوشی وان پلاس 8 حتی مشوق های بیشتری برای دریافت آن در کارخانه سازنده, فروشگاه آنلاین و سپس آن را به ورایزون به دلیل unlocked نسخه کامل بنیامین ارزان تر از بزرگ قرمز مدل.

کسانی که 100 دلار در پس انداز آمده با رشته های متصل, اگر چه, و توسط رشته ما معنی است که شما به احتمال زیاد به دست برخی از ahem, پیام های متنی و مانند آن به عنوان تلفن نمی تواند ثبت نام به عنوان “C DMA-کمتر” دستگاه صدور صورت حساب طرف در ورایزون.

نیز وجود دارد مسائل را با دو سیم کارت قابلیت 8-سری که قفل شده است در ایالات متحده در حال حاضر, اما ممکن است به هر طریقی با یک به روز رسانی بیشتر پایین جاده. بزرگترین درام این است که با موارد.

به طور منظم وان پلاس 8 5G موارد مناسب نیست و ورایزون مدل

معلوم است که وجود دارد دیگر دنیوی هشدارهای در نظر بگیرید هنگامی که خرید یک وان پلاس 8 5G به خصوص ورایزون UW (Ultra Wideband) نسخه بیش از حد. وان پلاس 8 مدل در سایت سازنده است که ارزان تر از ورایزون با 100 دلار برای یک دلیل.
Verizon نسخه پشتیبانی شرکت مخابراتی 5G mmWave باند و این نیاز عمدی درخواست از تلفن ساز و حامل به مودم ساز به از بند باز کردن فرکانس مربوطه فیلتر و برای تامین یک دسته بیشتر آنتن ها به محل در داخل گوشی.

این نه تنها افزایش هزینه قطعات است که به یک 5G mmWave تلفن اما نیاز به تست بیشتر و صدور گواهینامه, افزایش قیمت و حتی بیشتر. به همین دلیل گوشی وان پلاس 8 پشتیبانی نمی Verizon یا AT&T را 5G اتصال حتی اگر شما موفق به ثبت آن در شبکه خود را به عنوان Verizon-منحصر به فرد مدل mmWave مودم ساخته شده است در.

که همان اضافی تراشه تا به حال به ضمیمه شده در جایی از FCC شماتیک به نظر می رسد که در ورایزون وان پلاس 8 5G UW مدل که محل مناسب در اطراف حجم چوب زیر گهواره.

آنچه که برای بشریت ؟ خوب است که حجم کلید منتقل شده است کمی پایین در ورایزون 5G UW نسخه از این رو cheapo موارد شما سفارش از آمازون برای ارزش خود را نمی مناسب است. آنهایی که شما از T-Mobile کار نخواهد کرد یا نه. شما سمت چپ با هر چه به سمت چپ در ورایزون فروشگاه به عنوان یک OnePlus 8 5G UW مورد کاربران زاری که کسانی هستند که یا از سهام گران قیمت و یا زشت است. در حالی که آخرین بحث است به دست آورد طعم و مزه آن چیزی است که در ذهن داشته باشیم هنگامی که ورایزون ارزان ترین 5G mmWave تلفن در این فصل است.

دو سیم کارته با قابلیت پشتیبانی نمی شود در وان پلاس 8 5G

در خط بعدی برای وان پلاس 8-سری نارضایتی در ما این است که این گوشی که مجهز به دو سیم کارت اسلات تنها یکی فعال در اولیه نسخه سیستم عامل. که در واقع در همه جای تعجب این 5G گوشی و مودم های که پشتیبانی 5G در هر دو اسلات سیم کارت هستند و چند دور بین از هواوی با آن homebrew 5G چیپ ست.
5G مدل ما Oppo Find X2 Pro واحد برای مثال است که الهام بخش برای وان پلاس 8 Pro دارای تنها یک اسلات سیم کارت فعال, حتی اگر این دو در سینی. این شرکت در توضیح این بود که این سیستم عامل موضوع و اگر شما می خواهید یک دو سیم کارت, قابلیت, آنها می خواهم که به preinstall 4G مدل عامل کارخانه.

چیزی مشابه ممکن است اتفاق می افتد به وان پلاس 8-سری در ایالات متحده بیش از حد. با توجه به این که ورایزون وان پلاس 8 5G UW مدل پشتیبانی از mmWave باند, آن سخت است برای درک اینکه چگونه یک دوم سیم کارت را ارائه می دهد قابلیت های مشابه.

هک, Qualcomm X55 مودم می آید که با Snapdragon 865 حتی به retooled با فیلتر های اضافی و آنتن فقط برای حمایت از ورایزون Ultra Wideband شبکه اجازه دهید به تنهایی ارائه دو به طور همزمان با سرعت بالا اتصالات.

که احتمالا در آینده با 65 edition در تاریخ بعد اما در عین حال در نظر داشته باشید که حتی گوشی وان پلاس 8 نسخه در ایالات متحده در حال فلج وقتی که می آید به دو سیم کارت, قابلیت, حداقل در حال حاضر اما امید به آینده با توجه به وان پلاس مشخصات صفحات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de