PS5 ترین خواهد بود ‘تنظیم’ پلی استیشن همیشه

  • این کنسول PS5 طراحی و رونمایی شد در طول سونی پلی استیشن آخرین رویداد بود که با تمرکز بر روی نسل بعدی بازی برای PS4 و PS5.
  • سونی نیست توضیح طراحی در آنلاین-تنها نشان می دهد انتخاب به پرده آن را از طریق یک تیزر تریلر. شرکت نکرد که آیا PS5 در دسترس خواهد بود و در رنگ های دیگر هم.
  • سونی exec گفت: در نظرات به LinkedIn که PS5 خواهد بود “قابل تنظیم” کنسول این شرکت تا کنون ساخته شده بدون توضیح آنچه که او به معنای آن است.

سونی در نهایت تحویل هفته گذشته آن بسیار پیش بینی پلی استیشن 5 رویداد که معلوم بود این بازی نسخه ی نمایشی ارائه شده است که چند گزارش مفصل در هفته منتهی به رویداد. برخی شایعات گفت: PS5 طراحی نخواهد بود پرده برداری نشان می دهد. سونی غافلگیر طرفداران انتشار کامل کلیپ تریلر در پایان نشان می دهد که برجسته طرح نهایی PS5, PS5, نسخه دیجیتال و لوازم جانبی مختلف ساخته شده و برای کنسول جدید. سونی توضیح نداد طراحی غیر معمول از این کنسول در این رویداد روشن است این شرکت ژاپنی رفت و در یک جهت کاملا متفاوت از مایکروسافت است. ایکس باکس سری X دارای یک ساده تر طراحی ظریف از PS5 و هر دو مدل دیده می شود سهم خود را از آنلاین نقد و الگوهای رفتاری.

چه جالب در مورد PS5 است که از آن قرار است به ترین “برنامه ریزی” کنسول سونی تا کنون ساخته شده است. به نظر می آید مستقیم از سونی exec اما این معلوم نیست آنچه که در واقع به معنی.

سونی میزبانی یک PS5 سخت افزار رویداد چند ماه پیش که معلوم بود خسته کننده یوتیوب ارائه در مورد مشخصات این کنسول. در آن Mark Cerny توضیح داد: غیر معمول SSD ظرفیت کنسول و گفت که کاربران را قادر به گسترش ساخته شده در 825GB ذخیره سازی SSD با اضافه کردن SSD مدل خواهد شد که سازگار با کنسول. این اولین نکته که PS5 اجازه خواهد داد که برخی از سطح از سفارشی سازی.

این ما به ارمغان می آورد به سونی پلی استیشن معاون رئیس جمهور از طراحی UX مت MacLaurin که ارسال چند نظر در داخل یک LinkedIn موضوع.

Exec طعنه طرفداران کنجکاو که PS5 می آیند در همه نسخه های سیاه و سفید در هر tom’s Guide. او همچنین اضافه شده است که بازیکنان را “قطعا دیدن برخی از نسخه های خاص” بدون گسترش این موضوع است. که در آن او گفت که PS5 “نیز قابل تنظیم در جهات قبلی gens نیست.”

که بدون شک یک بیانیه جنجالي را, اما همچنین بسیار گیج کننده یکی است. اگر MacLaurin شد تنها اشاره به PS5 طراحی و سپس سخن گفتن او ممکن است هیجان انگیز است که برای علاقهمندان به بازی که مهم نیست که چگونه کنسول به نظر می رسد و نمی خواهید به تغییر طراحی در هر راه. دیگران خواهد بود هیجان زده به شنیدن آنها قادر خواهید بود به سفارشی طراحی را به میل خود. شاید این صفحات را می توان عوض تام راهنمای حدس. اما سونی هنوز برای تایید چنین ویژگی است.

دوباره Cerny می گویند که کاربران قادر خواهد بود به افزایش ذخیره سازی SSD در SSD. این به معنی داشتن نوعی از دسترسی به کنسول داخلی. در این صورت یکی از این صفحات سفید ممکن است حذف شود با سهولت نسبی.

MacLaurin ممکن است اشاره به نرم افزار سفارشی نیز هست که می تواند حتی هیجان انگیز تر از تغییرات طراحی. اما سونی هنوز به نمایش رابط کاربری جدید از PS5 و توضیح راه های که در آن کاربران می تواند سفارشی کردن تجربه.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>