PS5 آشکار رویداد ممکن است با تاخیر نه به عنوان ‘سنگین’ به عنوان انتظار می رود

  • سونی گزارش شده بود PS5 رویداد برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 4th, اما از آن هنگام تاکنون به تاخیر افتاده است.
  • یک گزارش جدید ادعا می کند که سونی خواهد شد برگزاری یک رویداد در “اوایل ماه ژوئن” است که از ویژگی های شخص اول و شخص ثالث PS5 بازی و به احتمال زیاد نشان از کنسول های طراحی به عنوان به خوبی.
  • مایکروسافت و نینتندو بسیار استراتژی های مختلف برای ایکس باکس سری X و سوئیچ.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

حدود یک هفته پیش, VentureBeat خبرنگار جف Grubb ارسال شده موقت تقویم در توییتر که مستند تمام بازی های ویدئویی حوادث است که برنامه ریزی برای تابستان امسال است. بسیاری از حوادث در حال حاضر اعلام شده است اما برخی تا به حال نه از جمله به اصطلاح “دولت از پلی استیشن” رویداد ظاهرا قرار است در ماه ژوئن 4th.

Grubb خودداری از به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات در مورد به بیرون درز تاریخ, اما روز یکشنبه, او به دنبال در توییتر موضوع اشاره کرد که برخی از آن تاریخ تا به حال منتقل شده و که او را به ارائه توضیح در روز دوشنبه. که توضیح وارد کرده و آن را برای تلفن های موبایل مانند ما ممکن است انتظار یک لمس دیگر برای پلی استیشن 5 اخبار.

با توجه به Grubb, سونی دارای دو عمده حوادث برنامه ریزی شده در این تابستان. برای اولین بار بود که در ابتدا مجموعه را در ماه ژوئن 4th, اما آن را تضعیف همیشه تا کمی. در حالی که سونی دیگر ممکن است چیزی برای نشان, در 4th, Grubb معتقد است که “در اوایل ماه ژوئن” است هنوز پنجره سونی است که با هدف. این رویداد گفت: به ویژگی “فهرستی از نسل بعدی بازی ها (نه فقط اول)” اما تاریخ جدید “ممکن است باعث بروز برخی عوارض در این راستا است.”

و در حالی که به نظر می رسد منطقی است که این خواهد بود که سونی در نهایت فاش طراحی PS5 او نبود قادر به ارائه هر گونه تایید. ما در حال رفتن به باید صبر کنید تا ماه آینده به پیدا کردن.

دومین رویداد گفته می شود یک حالت بازی ارائه ویدئو در اوایل ماه اوت است که “برجسته ترکیبی از فعلی و نسل بعدی بازی ها.” Grubb معتقد است طراحی خواهد شد نشان داد قبل از این رویداد.

در علاوه بر این به Sony اخبار Grubb اضافه شده که مایکروسافت به دنبال خواهد داشت تا آن نسل بعدی گیم پلی ویترین با یکی دیگر از رویداد در هفته دوم ماه ژوئن که “ارائه خواهد شد نگاهی جدید ایکس باکس کنسول.” به عنوان او اشاره می کند ما در حال حاضر دیده می شود این کنسول در داخل و خارج اما این ممکن است یک فرصت برای مایکروسافت به ما اجازه دیدن آنچه آن را مانند به استفاده از کنسول. و این احتمال وجود دارد که ارزان تر لاکهارت مدل می تواند ظاهر را.

در نهایت همانطور که برای نینتندو Grubb می گوید که نینتندو جریان مستقیم است در این کارت ها در آینده نزدیک. نینتندو است و حتی گفتن آن توسعه همکاران به نگه دارید تا به صورت مستقیم در صورتی که یک اطلاعیه را. نینتندو ادامه خواهد داد به استفاده از استراتژی آن را به کار برای کاغذ ماریو: اوریگامی شاه نشان می دهد که به نظر می رسد در توییتر و یوتیوب و با هیچ هشدار دهنده ندارند. انتظار برای دیدن اطلاعیه ها به صورت Super Mario 3D World Deluxe, remasters کلاسیک 3D ماریو بازی های Pikmin 3 لوکس در هفته های آینده.

منبع تصویر: Mike نلسون/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im