PS5 آشکار رویداد موکول شده است در ماه ژوئن 11th

  • سونی هنوز برای اعلام تاریخ جدید برای PS5 آشکار صورتی که با تاخیر بود پنجشنبه گذشته اما یک حرکت یا کشش ناگهانی آگهی می گوید که این رویداد موکول شده است در ماه ژوئن 11th.
  • ما هنوز در انتظار تایید رسمی اما اگر این رویداد اتفاق می افتد در این هفته ما می دانیم که به زودی.
  • سونی را نشان می دهد عمده شخص اول و شخص ثالث PS5 بازی در این رویداد شروع می شود که در 4 p. m. ET.

در نور سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات علیه خشونت پلیس آغاز شد که springing تا در سراسر جهان در هفته گذشته سونی تصمیم به تاخیر آن, پلی استیشن 5, ویترین, در سفارش به “عقب ایستاده و اجازه می دهد مهم تر صداها شنیده شود.” آن را به سمت راست حرکت می کند و به عنوان هیجان زده به عنوان همه ما برای نسل بعدی کنسول وجود دارد چیزهای مهم تر به تمرکز بر روی. اما این رویداد نمی تواند برای همیشه با تاخیر و تاریخ جدید ممکن است فقط به بیرون درز کرد.

روز دوشنبه تصویری بازی دانیل تحلیلگر Ahmad (@ZhugeEX) به اشتراک گذاشته یک تصویر از یک تبلیغ از Twitch در توییتر که جدید نشان داد که زمان و تاریخ برای PS5 رویداد. با توجه به آگهی PS5, بازی, ویترین شرکت محل را در ژوئن 11 در 1 p. m. PT / 4 p. m. و — دقیقا یک هفته پس از اصلی تاریخ است که عقب رانده شد.

در حال توسعه…

چندین منابع دیگر تایید کرده اند با دیدن این تبلیغ به خوبی و با وجود آن نیست مستقیم تایید تاریخ جدید وجود دارد چند شایعات بیش از آخر هفته که این رویداد خواهد بود موکول برای این پنجشنبه. پس از همه, سونی, بنا به گزارش ها در حال حاضر با تاخیر چند PS5 سخنرانی در این سال وجود دارد و تنها تا زمان زیادی باقی مانده قبل از کنسول راه اندازی این سقوط برای مردم هیجان زده در مورد امکانات و بازی های آن ارائه خواهد شد.

منبع تصویر: سونی / حرکت یا کشش ناگهانی

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>