PS5 تاریخ انتشار ممکن است شده اند به بیرون درز توسط سونی

  • یک لیست شغلی از سونی Interactive Entertainment می گوید که PS5 راه اندازی خواهد شد در ماه اکتبر سال 2020 است.
  • سونی هنوز اعلام انتشار یک پنجره خاص تر از “تعطیلات سال 2020” و را رد کرده است که فهرست دقیق است و مدعی است که این سایت استخدام ساخته شده است یک اشتباه است.
  • هر دو PS3 و PS4 راه اندازی شد در اواسط ماه نوامبر در سال 2006 و 2013 بود.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

پس از چند هفته از رادیو سکوت هر دو مایکروسافت و سونی را آغاز کرده اند برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد ایکس باکس سری X و پلی استیشن 5. هفته گذشته مایکروسافت میزبان نسل بعدی گیم پلی نمایشگاه ارائه شده است که ما یک نگاه اجمالی در چند شخص ثالث عنوان که راه اندازی خواهد شد در ایکس باکس سری X در ماه و در روز سه شنبه, سونی, رونمایی از آرم و باز کردن تصویری جدید پلی استیشن Studios نام تجاری است که متحد آن اول تیم است.

جزئیات بیشتر به اشتراک گذاشته خواهد شد در هفته های آینده به عنوان مایکروسافت در حال حاضر اعلام کرد که آن را نگه حوادث پس از یک ماه منجر به راه اندازی ایکس باکس سری X در این فصل تعطیلات اما سونی هنوز برای به اشتراک گذاشتن برنامه های خود را. که همه ما باید در حال نشت و شایعات و در حالی که شانس هستند که سونی هنوز به ناخن یک تاریخ انتشار دقیقی برای PS5 به تازگی کشف شغل مثال ادعا می کند این کنسول خواهد بود در ماه اکتبر سال 2020 است.

در یک لیست شغلی ارسال شده توسط سونی سرگرمی های تعاملی در سایت حرفه ای Rikunabi این شرح آمده است که PS5 است “برنامه ریزی شده در ماه اکتبر منتشر شود سال 2020 است.” سونی هنوز به طور مشخص تر در مورد تاریخ انتشار این PS5 از “تعطیلات سال 2020” است که می تواند این مهم را آشکار اگر دقیق است.

مدت کوتاهی پس از این پتانسیل نشت آغاز ساخت دور, ژاپنی, ویدئو بازی نشریه Famitsu رسیده به سونی سرگرمی های تعاملی برای توضیح. با توجه به SIE تاریخ انتشار ذکر شده در شرح شغل به دلیل اشتباه توسط سایت استخدام. به عبارت دیگر اکتبر تاریخ انتشار نبود به طور تصادفی خراب توسط سونی در یک بی ضرر لیست کار بود اما خطا توسط این سایت که در لیست نوشته شده بود.

که به خوبی ممکن است مورد, و آن را قطعا نمی شود اولین بار یک اشتباه تاریخ انتشار ظاهر یک وب سایت هایی مانند آمازون صفحه محصول و یا یک پروفایل LinkedIn. علاوه بر PS3 و PS4 هر دو راه اندازی شد در اواسط نوامبر به عنوان ایکس باکس 360 و ایکس باکس یکی از. جلوگیری از هر گونه مسائل عمده بوجود می آیند که به عنوان یک نتیجه از ادامه رمان coronavirus همه گیر آن بعید به نظر می رسد که هر دو شرکت خواهد شکست این خط در سال 2020 است.

تمام است که وجود دارد یک قطعه پازل است که متناسب با این تصور اشتباه است. هفته گذشته در طول مایکروسافت نسل بعدی ویترین Codemasters اعلام کرد خاک 5آخرین مطلب در استودیو برنامه offroad racing حق رای دادن. در مقام Codemasters وب سایت توسعه دهنده می گوید که خاک 5 است “راه اندازی از اکتبر سال 2020 در ایکس باکس سری X, پلی استیشن 5, ویندوز PC (از طریق بخار) و نسل فعلی ایکس باکس و پلی استیشن, کنسول.”

این به احتمال زیاد به این معنی است که این بازی بر روی کنسول های نسل فعلی در ماه های اکتبر و کنسول های نسل بعدی هر زمان که آنها ضربه قفسه های فروشگاه اما این کار مثال قطعا می افزاید: برخی فتنه را به خاک 5 تاریخ انتشار.

منبع تصویر: Djordje Novakov/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im