PS5 تصاویر به بیرون درز نشان می دهد یک ویژگی هیجان انگیز هیچ پلی استیشن تا به حال قبل از

جدید PS5 نشت نشان می دهد که این کنسول ممکن است طرف که به طور کامل قابل حمل است و می توان با جایگزین جدید رنگ و

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 مرداد 1399
  • جدید PS5 نشت نشان می دهد که این کنسول ممکن است طرف که به طور کامل قابل حمل است و می توان با جایگزین جدید رنگ و یا سبک.
  • زمانی که سونی نشان داد که PS5 طراحی در ژوئن پلی استیشن اجرایی اشاره کرد که PS5 خواهد بود "قابل تنظیم در جهات قبلی gens نیست."
  • Preorders برای PS5 می تواند شروع در اوایل ماه آینده.

سونی قطعا تبدیل برخی از سران با آشکار از پلی استیشن 5 طراحی در ماه ژوئن. نه تنها به خودی خود نشان می دهد تعجب غیر منتظره اما هیچ کس نمی تواند حدس زده اند که این طرح می تواند بسیار قابل توجه است. اگر سونی ماموریت بود که مردم به صحبت کردن در, ماموریت, انجام, اینترنت پر است از بحث و گمانه زنی در اطراف به اندازه و وزن و نگاه از PS5 بوده است. تا زمانی که ما در واقع یک PS5 در وحشی, همه ما می توانید انجام دهید این است حدس و گمان... یا امید است که اجزای کنسول نشت آنلاین است که ممکن است اتفاق افتاده این هفته است.

روز دوشنبه یک ResetEra کاربر به اشتراک گذاشته شده یک لینک به یک چینی به بازی های ویدئویی فروم که کسی تا به حال نوشته شده چه به نظر می رسد عکس ها از صفحات سفید که در قفس یا جعبه گذاردن PS5. دیدن پوسته به ما یک حس مقیاس است که ما تا به حال شده است قادر به تعیین از فاش کردن تصویری, اما آن را نیز برانگیخته کل دور جدیدی از نظریه.

مدت کوتاهی پس از PS5 آینده از بازی رویداد در ماه ژوئن پلی استیشن VP UX طراحی مت MacLaurin میزبانی بداهتا جلسه پرسش و پاسخ در مشخصات مربوط به خود را. او teases ممکن است بیشتر آشکار از او در نظر گرفته شده است كه پس از حذف همه چیز را گفت اما در حالی که در پاسخ به طرفداران آن روز او اشاره کرد که PS5 است "نیز قابل تنظیم در جهات قبلی gens نیست." او نمی تواند به جزئیات در مورد چگونگی آن خواهد بود, تنظیم, اما این نشت ممکن است نشان می دهد که دو طرف از PS5 را می توان حذف شده و جایگزین شده است.

مبادله faceplates در یک کنسول نکردم بود توسط مایکروسافت با ایکس باکس 360, اما این نسل همه چیز در مورد این نسخه ویژه کنسول از PS4 20th Anniversary Edition برای Xbox One S Fortnite نبرد رویال نسخه ویژه به نینتندو سوئیچ Animal Crossing: New Horizons Edition. اگر شما می خواهید یک کنسول منحصر به فرد این نسل شما نیاز به خرید یکی از جدید و یا رفتن DIY مسیر و خطر آسیب رساندن به آن.

که ممکن است این مورد برای PS5. اگر پوسته است که می آید از پیش نصب شده در PS5 می تواند به راحتی سفارشی faceplates می تواند باز گشت در سال 2020 و فراتر از آن. و من فقط spitballing اما با افزایش رایگان-به-بازی بازی و لوازم آرایشی و بهداشتی خرید بیش از دهه گذشته, آن سخت است برای دیدن چگونه وجود دارد می تواند یک بازار برای لوازم آرایشی و بهداشتی اضافه شده به کنسول خود را. اگر شما مایل به صرف $10 در پوست در Fortnite, شما ممکن است مایل به صرف $20 یا 30 دلار در یک لنگر برای شما با نام تجاری جدید PS5. اگر این در واقع سونی با این طرح ما باید یاد بگیرند که در مورد آن به زودی چون با کنسول راه اندازی این فصل تعطیلات preorders را قریب الوقوع خواهد بود.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب