PS5 و Xbox سری X بازی ظاهرا هزینه 70 دلار در هر

  • NBA 2K21 هزینه خواهد شد $59.99 در PS4 و Xbox One اما $69.99 در PS5 و Xbox سری X.
  • این یکی از اولین بازی های آینده ما دیده ایم که نمی خواهد پیشنهاد ارتقاء رایگان به نسخه نسل بعدی شاید اشاره به یک استاندارد جدید قیمت برای PS5 و Xbox سری X بازی.
  • اگر شما می خواهید به بازی در سراسر نسل NBA 2K21 Mamba برای همیشه نسخه شامل هر دو نسخه از این بازی با همان کنسول خانواده برای $99.99.

ما هنوز نمی دانیم که چقدر سونی و مایکروسافت در حال رفتن به اتهام های خود را برای کنسول های نسل بعد (اگر چه ما در حال آماده شدن برای بدترین), اما ما ممکن است می دانم که چقدر این بازی در حال رفتن به هزینه. 2K باز preorders برای NBA 2K21 در روز پنج شنبه و نسل بعدی فیزیکی و دیجیتال نسخه از بازی در قیمت $69.99. ما شاهد چند لیست برای PS5 و Xbox سری X بازی پاپ تا بر روی آمازون اما این اولین بار است که یک ناشر تایید کرده است قیمت یک نسل بعدی عنوان و اگر 2K است که قیمت گذاری آن ها در 70 دلار دیگر studios در حال مطمئنا زیر کت و شلوار.

در آزادی مطبوعات, 2K اعلام کرد که NBA 2K21 در دسترس خواهد بود برای PS4 و Xbox One در ماه سپتامبر 4th, 2020 و استاندارد نسخه از بازی هزینه خواهد شد $59.99. این بازی نیز در دسترس خواهد بود در PS5 و Xbox سری X در راه اندازی این فصل تعطیلات و 2K می گوید این است: “ساخت این بازی از زمین تا به استفاده کامل از نسل بعدی قدرت و فن آوری است.” این به خوبی ممکن است نشانه ای از چیزهایی که می آیند به عنوان بیشتر قیمت ها را نشان داد.

این خبر به نظر می رسد به این معنا است که NBA 2K21 نمی خواهد با استفاده از Smart تحویل در ایکس باکس سری X می دهد که ناشران توانایی فروش یک نسخه از بازی خود را که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در سراسر دنيا ، اگر شما می خواهید به بازی بازی جدید NBA 2K خود را PS5 یا ایکس باکس سری X, شما نیاز به خرید یک نسل بعدی کپی کنید.

در علاوه بر این به جدا کردن نسل فعلی و نسل بعدی نسخه از این بازی 2K نیز فروش Mamba برای همیشه نسخه برای $99.99 است که اعطای خریدار dual-دسترسی به هر دو نسخه از این بازی در کنسول های خانواده است. این خواهد بود که اولین بار دیده ایم یک استودیو این رویکرد اما به احتمال زیاد نمی خواهد آخرین.

در ضمن EA Sports تایید کرد که “بازیکنان که خرید Madden NFL 21 بر روی Xbox One به روز رسانی برای ایکس باکس سری X بدون هیچ هزینه اضافی اطمینان حاصل کرد که بازیکنان نمی خواهد که برای خرید Madden NFL 21 دو بار.” همان درست خواهد بود و از نسخه PS4 بازی است. همانطور که سونی و مایکروسافت باید توضیح داد که این تصمیم است تا ناشران و بسیاری از آنها در حال حاضر ساخته شده نیت خود را, روشن,, اما برخی از استودیو های علاقه مند نیست.

صلیب-نسل خرید کنار این اطلاعیه همچنین به نظر می رسد نشان می دهد که قیمت خرده فروشی پیشنهادی برای بازی های جدید خواهد بود $70 رفتن به جلو — یک 10 دلار افزایش بیش از این قیمت PS4 و ایکس باکس یکی از بازی های. GamesIndustry اشاره می کند که سابق پلی استیشن اجرایی شاون انگشت این بحث فقط در ماه گذشته.

“آن بوده است $59.99 پس من در این کسب و کار, اما هزینه ها بالا رفته ده بار” اشپزخانه گفت. “اگر شما لازم نیست که کشش در قیمت نقطه, اما شما باید نوسانات بزرگ در هزینه خط مدل سخت تر می شود. من فکر می کنم این نسل در حال رفتن به دیدن این دو ضرورت برخورد می کنند.”

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de