احتمالا بهترین Galaxy S20 فوق العاده 5G مقابله هنوز طول می کشد $300 کردن سامسونگ سوپر گل سرسبد

برای یک مدت زمان نسبتا طولانی ، کهکشان S20 فوق العاده بود به طور گسترده ای در نظر گرفته موفق ترین از سامسونگ سه گوشی های حق بیمه منتشر شد و حدود سه ماه پیش. اما زمانی که جهانی Q1 سال 2020 فروش گزارش منتشر شد ما متوجه کهکشان S20+ در واقع تحت الشعاع جریان اصلی محبوبیت برادر بزرگتر خود که به نظر می رسد نشان می دهد 6.9 اینچی غول پیکر با موفقیت انجام شد همه چیز در نظر گرفته شود.

جدیدترین ارتقاء ممکن است یکی از قانع کننده ترین و در عین حال به شما اجازه صرفه جویی سرد 300 دلار بدون نیاز به پرش از طریق هر حلقه یا ارتکاب به برخی از حامل.

چرا که ما در حال صحبت کردن در مورد یک مقام رسمی آمریکا در گوشی نوع کهکشان S20 فوق العاده 5G در اینجا حمایت یک استاندارد 1 سال گارانتی و فروش با پشتیبانی کامل برای Verizon, AT&T, T-Mobile و Sprint در کیهانی سیاه و کیهانی خاکستری رنگ.

از آنجا که 128GB دستگاه به طور معمول هزینه $1,399 این 300 دلار کاهش قیمت نیست دقیقا آن را معمولی و مقرون به صرفه. اما آن را تا کنون heftiest تخفیف های موجود تا به امروز با هیچ رشته متصل ندارند.

از قضا یک روز-فقط فروش باعث می شود کهکشان S20 فوق العاده 5G دوام 100 دلار گران تر از هر دو S20 5G و S20+ 5G در زمان نوشتن این مقاله داده شده است که دومی مدل نیز کاهش می یابد توسط یک مناسب و معقول $200 در حالی که کودک S20 است که هنوز هم برای grabs در آن قیمت به طور منظم… برای برخی از دلیل.
سپس دوباره, اگر شما علاقه مند هستند در این جمع و جور تر 6.2 اینچ گوشی آمازون نیز ارائه آن در چند رنگ مشاغل همراه با فوق العاده محبوب کهکشان A50 mid-ranger در هیچ هزینه اضافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>