رئیس جمهور تهمت می گوید که او ‘aced’ یک آزمون شناختی. در اینجا این است که آزمون.

  • بیش از آخر هفته یک فاکس نیوز یکشنبه مصاحبه کردم هر کس صحبت کردن در مورد تهمت شناختی آزمون های گرفته شده توسط رئیس جمهور که ظاهرا خود نشان داد استعداد روانی — آزمون او به تازگی در زمان در مرکز پزشکی والتر رید و “aced.”
  • آزمون جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان گنجانده شده است در این پست. آن را به معنای اندازه گیری شناختی کاهش است.
  • رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه مصاحبه با فاکس جرأت همان تست داده می شود که معاون رئیس جمهور جو بایدن.

رئیس جمهور تهمت نشستم با فاکس نیوز روز یکشنبه Chris Wallace بیش از آخر هفته برای یک doozy از مصاحبه ای که با لمس بر روی مظنونین اعم از coronavirus تست به تجمعات انتخاباتی در علاوه بر این به veering کردن همراه بسیار نیوز-ساخت مماس است. یکی که در آن رهبر جهان آزاد bragged در مورد داشتن “aced” شناختی, تست, یک تست است که او در واقع در زمان در مرکز پزشکی والتر رید که در آن رئیس جمهور گفت: پزشکان “بسیار شگفت زده” در او ظاهرا نتایج فوق العاده. “این باور نکردنی چیز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: والاس که پزشکان به او گفت: در مورد نتایج آزمون. “به ندرت کسی انجام آنچه شما کردید.”

در یک نقطه در طول مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن این باورند که والاس نمی ممکن است به عنوان به خوبی به عنوان برگ برنده در آزمون است. که والاس پاسخ داد که او در واقع در آزمون آنلاین و در زمان آن. اسپویلر — آن را نداشت ظاهرا نیاز به شاهکارهای بزرگ از دلاوری های فکری که مغلوب ساختن پیشی جستن در اشاره به دلیل والاس تاسف به رئیس جمهور که به یکی از سوالات شما می پرسد به شناسایی تصویر از یک حیوان.

در اینجا یک بیت از تبادل بین تهمت و والاس در طول روز یکشنبه مصاحبه ای که به طور خاص در مورد آزمون (که شما می توانید ببینید و خودتان را در پایین این پست):

والاس: در نظرسنجی فاکس آنها خواسته مردم است که بیشتر صالح ؟ که کردم — که ذهن هر چیزیکه صدا میکند? بایدن ضربان شما در آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن: من به شما بگویم چه اجازه دهید نگاهی به آزمون. بیایید نگاهی به یک تست در حال حاضر. اجازه دهید به پایین جو و من را به آزمون. به او اجازه دهید نگاهی به آزمون همان است که من در زمان.

والاس: اتفاقا من در زمان این آزمون بیش از حد زمانی که من شنیده ام که شما تصویب آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن: آره چگونه شما انجام دهید ؟

والاس: آن را نه به خوبی آن را سخت ترین آزمون است. آنها یک تصویر و آن را می گوید “آنچه را که” و آن را یک فیل.

مغلوب ساختن پیشی جستن: نه … شما ببینید که همه ارائه اطلاعات نادرست.

والاس: خوب, این چیزی است که آن را بر روی وب.

تهمت: همه چیز در ارائه اطلاعات نادرست. چرا که بله چند سوال اول بسیار آسان است اما من شرط می بندم شما حتی نمی تواند پاسخ پنج پرسش است. من شرط می بندم شما نمی تواند آنها بسیار سخت گذشته پنج پرسش است.

NBC گزارش در سال 2018 که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان مونترال شناختی ارزیابی در طول فیزیکی سالانه. با توجه به تست دستورالعمل که من پیدا کردم از طریق US Dept. جانبازان و امور وب سایت مکا است “طراحی شده به عنوان یک غربالگری سریع ابزار برای اختلال شناختی خفیف. این ارزیابی های مختلف شناختی دامنه: توجه و تمرکز اجرایی توابع حافظه, زبان, visuoconstructional مهارت های ادراکی تفکر محاسبات و جهت گیری.”

برای قرار دادن این عنوان با ظرافت به عنوان امکان پذیر است, به عبارت دیگر, این یک تست است که اقدامات کاهش — نه هوش نفسه. جالب است که در آن دیده می شد جا به در رئیس جمهور سالانه فیزیکی اما من ترک که به دیگران را به هر گونه اهمیت از. در حال حاضر چگونه در مورد شما آن را امتحان کنید خود را ؟

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de