آی فون اپل 12 Pro مفهوم ارائه

اپل به تازگی شایعه شده برنامه ریزی یک رویداد آنلاین در سپتامبر 8 برای اعلام محصولات مختلف از جمله بسیار پیش بینی آیفون 12 و آیفون 12 طرفدار اپل دیده بان سری 6 و نسل بعدی آی پد.همان منبع در حال حاضر ادعا می کند که به بیرون درز مربوطه قبل از سفارش و حمل و نقل خرما برای این محصولات است. اطلاعات خطوط تا پیش از آن گزارش ها و شایعات اما مطمئن شوید که همه چیز را با خرج کردن از نمک.

اپل دیده بان سری 6 و آی پد (8-gen)

پس از رونمایی از جدید ورود به سطح اپل و اپل دیده بان سری 6 در روز سه شنبه, سپتامبر 8, اطلاعات امروز منتشر شده نشان می دهد اپل را انتخاب کنید برای باز کردن قبل از دستور را برای هر دو محصول در جمعه 11 سپتامبر است.مشتریان باید قادر به جای اولیه خود سفارشات بیش از هفته بعد برای دریافت دستگاه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. محموله برای هر دو اپل و سری 6 و آی پد 8 با توجه به منبع اغاز خواهد شد در روز جمعه 18 سپتامبر.

که ادعا گاهشمار سقوط در خط کاملا با آنچه اپل به طور معمول برنامه ریزی شده برای سپتامبر. اپل دیده بان سری 5 ساخته شده در دسترس برای قبل از سفارش در سپتامبر 13 قبل از حمل و نقل در 20 سپتامبر سال گذشته است.

آیفون 12 و آیفون حداکثر 12

اقدام به عنوان برجسته از سپتامبر رویداد بدون شک خواهد بود جدید آیفون 12 سری طراحی شده است که برای موفقیت آی فون 11. با توجه به تاثیر COVID-19 در فرایند توسعه همه مدل های کشتی خواهد شد در همان زمان.

دو تا از مدل های آی فون را به عنوان به اصطلاح بودجه flagships دوبله آیفون 12 و آیفون 12 Max و آن را مانند به نظر می رسد این خواهد بود که اولین ضربه به قفسه. اپل گزارش شده است که در حال آماده شدن برای قبل از سفارش در چهار شنبه, اکتبر 2, پیش از محموله یک هفته بعد در روز جمعه 9 اکتبر.

که تاریخ راه اندازی بسیار دیرتر از حد معمول – اپل به طور معمول نسخه های جدید اپل در هفته سوم ماه سپتامبر در کنار ترجمه و معنی این مدل نمی تواند در دسترس مصرف کنندگان تا یک ماه پس از این رویداد.

برای کسانی از شما علاقه مند در قیمت گذاری, گزارش های اولیه نشان می دهد آی فون 12 و آیفون 12 حداکثر خواهد بود در قیمت $649 و $749 بود.

آیفون 12 نرم افزار و آی فون 12 Pro Max

هر کسی که علاقه مند در آی فون حق بیمه 12 نرم افزار و آی فون 12 Pro Max flagships می تواند نه متاسفانه باید حتی دیگر صبر کنید دست خود را با توجه به تاثیر زمان جهانی همه گیر.

یک هفته پس از ارسال محموله های آیفون استاندارد 12 مدل شروع در اکتبر 16 تیم کوک-led شرکت ظاهرا قصد باز کردن قبل از دستور برای دو آیفون 12 Pro flagships. است که قبل از راه اندازی در جمعه 23 اکتبر.

آخرین بار اپل آی فون در اواخر ماه اکتبر 2018 با آیفون XR که مواجهه برخی از تاخیر با توجه به آن همه-صفحه نمایش ال سی دی طراحی که تا به حال هرگز قبل از استفاده می شود.

همانطور که برای قیمت گذاری آیفون 12 نرم افزار و آی فون 12 Pro Max نگاه مجموعه برای خرده فروشی در 999 دلار و $1,099 هر در ایالات متحده است.

این AirPower و AirTags تاریخ راه اندازی یک راز باقی می ماند

همراه با تمام محصولات ذکر شده در بالا در سپتامبر رویداد باید AirTags و AirPower. این دستگاه ها شایعه شده است برای چند ماه اما هنوز باید متصل به خاص قبل از سفارش و حمل و نقل تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im