محبوب وب کم از لاجیتک و در نهایت در آمازون

  • در حالی که آمازون محبوب ترین 3-لایه ماسک صورت و Purell ضد عفونی کننده دست با همان فرمول به عنوان Purell شده اند پرفروش ترین محصولات در میان خوانندگان ما در حالی که در حال حاضر وجود دارد نوع دیگری از محصول شده است که در چیدن بخار: Webcams.
  • از آن شده است بسیار دشوار است برای پیدا کردن خوب در وب کم سهام آنلاین برای چند ماه گذشته و گزینه های که در انبار بودند به طور معمول قیمت-gouged.
  • خوشبختانه که دیگر مورد — آمازون در نهایت مقرون به صرفه وب کم در سهام مناسب و آماده به کشتی است.

وجود دارد مطلقا هیچ سوال که در صورت ماسک محبوب ترین محصول در میان BGR معاملات خوانندگان در حال حاضر — و آن را فقط اتفاق می افتد که آمازون پرفروش ترین ماسک های صورت هستند در سهام و با تخفیف فقط 50¢ هر یک در حال حاضر. آن را بسیار آسان به درک چرا آنها آنقدر محبوب از CDC توصیه می کند که مردم به پوشیدن این نوع از ماسک صورت برای حفاظت از هر زمان آنها را ترک خانه های خود. آنها نه به عنوان موثر به عنوان پزشکی-درجه ماسک صورت, البته, اما آنها بیش از خوب به اندازه کافی برای محافظت از شما و کسانی که در اطراف شما اگر شما نیز عمل اجتماعی فاصله و بهداشت خوب.

جدا از ماسک صورت دوم-محبوب ترین نوع از محصول مردم در حال حاضر می خواهم یک وب کم. اکثر کسب و کارهای غیر ضروری در حال بسته هنوز در این نقطه و اگر آنها هوشمند آنها احتمالا بسته می شود حداقل تا مدتی در ماه ژوئن. که بدان معنی است که شما در فروشگاه به صورت یک کل بسیاری از ویدئو کنفرانس در هفته و به طور بالقوه به ماه آمده است. حتی اگر شما با استفاده از ویدئو برای کار یا مدرسه یک فرصت خوب وجود دارد شما با استفاده از آنها را به چت با دوستان و خانواده. خسته از نگه داشتن گوشی خود را تمام وقت ؟ نگران نباشید چون کم هستند و در نهایت شروع به رسید دوباره در سهام در آمازون است.

سر به آمازون کم صفحه به حرکت در اطراف و آنها را بررسی کنید اما چند وجود دارد به ویژه که در حال حمل و نقل به زودی در قیمت است که در واقع کاملا معقول است. اگر شما برای خرید یک وب کم در هر زمان به تازگی و سپس شما می دانید که قیمت ها شده اند gouged برای سال در حال حاضر. ساده وب است که ممکن است به فروش می رسد برای $30 یا 40 دلار در اوایل این سال در حال حاضر می توانید به راحتی هزینه $150 و 175 دلار و یا حتی بیشتر. آمازون انجام نمی دهد هر چیزی را به آن را متوقف کند اما خوشبختانه ما در بر داشت چند گزینه هستند که در حال حاضر در انبار با قیمت مناسب.

لاجیتک C270, وب کم, یکی از محبوب ترین مدل های وجود دارد خارج وجود دارد که حس می کند با توجه به چگونه لاجیتک است که در این فضا است. این مدل آماده به کشتی در حال حاضر و در حالی که قیمت بیش از $200 در یک نقطه آن را به پایین در $50-محدوده برای هم بودن.

اگر شما می خواهید یک جامد ارتقاء به 1080p و شما نمی مراقبت در مورد Logitech نام تجاری از آنها تقریبا تمام تعادل به هر حال این روزها Weicha 1080P HD با میکروفون در سهام را برای $39.99 و سفارشات جدید تحویل داده خواهد شد این هفته. شما همچنین می توانید Angetube 1080P, وب کم USB برای $48.99 در حال حاضر و آن را کشتی را تقریبا به عنوان به سرعت.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, اگر شما می خواهید به صرف به عنوان کوچک که ممکن است شما می توانید انتخاب کنید تا یک Joupugi 720p HD وب کم USB در حال حاضر فقط برای $25.18 با تشکر از تخفیف و اضافی کوپن شما می توانید کلیپ های. آن را کمی طولانی تر به کشتی, اما آن را هنوز هم باید وارد هفته آینده اگر سفارش شما به زودی.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>