تیرانداز محبوب Apex افسانه است که به زودی به اندروید و iOS EA اعلام

در حال حاضر تلفن همراه تیرانداز صحنه است تا حد زیادی توسط یک وقتی از بازی: PubG ندای وظیفه و Fortnite. وقتی که می آید به نبرد رویال وجود دارد یک نام بزرگ است که گم شده از لیست: Apex افسانه. EA در تلاش برای گرفتن یک تکه از نبرد رویال پای جهان توسط طوفان گرفت اما پس از کمی کاهش در محبوبیت است. اما که ممکن است تغییر کند پس از این بازی در دسترس است به میلیاردها موبایل پارسه. و در حال حاضر ما در یک بازه زمانی از وقتی که ممکن است اتفاق می افتد.

در طی یک کنفرانس تلفنی به مدیر عامل شرکت EA اندرو ویلسون گفت: “ما در مورد صحبت کردیم به داشتن Apex افسانه در راه اندازی نرم تا پایان سال است.” این بیانیه به سرعت برداشت @ApexLatest در توییتر.

نرم راه اندازی این معنی است که بازی را در ابتدا در دسترس خواهد بود تنها در برخی از بازارها (در برخی کشورها) قبل از این منتشر شده در سطح جهان است. وجود ندارد هر گونه اطلاعات در مورد کدام منطقه خواهد بود یکی از خوش شانس برای دریافت بازی اما امیدوارم ما به زودی خواهید پیدا کردن به اندازه کافی.

دیدن چگونه ما تقریبا با ماه ژوئن که بدان معنی است که فقط در چند ماه ما ممکن است با بهره گیری Apex افسانه در گوشی های هوشمند خود. این بازی رایگان است را به بازی بر روی کنسول ها و PC و که خواهد شد به احتمال زیاد در مورد تلفن همراه نیز هست.

Apex افسانه می آید از Respawn Entertainment استودیو مسئول Titanfall سری. در این بازی شما نقش یکی از 13 (در حال حاضر) افسانه ها هر کدام با یک مجموعه منحصر به فرد از مهارت های. بقیه بیشتر یا کمتر از استاندارد نبرد رویال گیم پلی: شما پرش از هواپیما جستجو برای سلاح و دیگر غارت کنید و سعی کنید به باقی می ماند یکی از آخرین ایستاده.

به زودی ما قادر به انجام تمام کارهایی که بر روی تلفن های ما اگر به مدیر عامل شرکت EA به اعتقاد شود. ما هیجان زده به آن را امتحان کنید!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>