PopSockets در مقابل زنگ تلفن در مقابل دارندگان تلفن kickstands – بهترین انتخاب برای شما باشد ؟

به عنوان گوشی های هوشمند شد راه گذشته “گوشی” و بیشتر از بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما طرح های خود را واقعا تغییر نکرده است که بسیار بیش از دهه گذشته است. مطمئن شوید که ما در حال گرفتن کمتر دکمه ها و پورت های بیشتر و صفحه نمایش و اما گوشی های هوشمند هستند چه بسیاری از مردم برای استفاده از تمامی فعالیت های دیجیتال به طوری که آنها باید راحت تر به نگه دارید و سرپا نگه داشتن ، و در اینجا آمدن گوشی های هوشمند و لوازم جانبی, انواع رنگارنگ موارد مختلف قابلیت از ارائه قطره حفاظت و یا ساخته شده در kickstand به موارد هستند که همه در مورد مسخره است. اما موارد باید به طور ویژه ساخته شده به جا گوشی خود را به طوری انتخاب های خود را محدود هستند مگر اینکه شما بسته بندی یکی از محبوب گوشی های هوشمند است.بنابراین جهانی لوازم جانبی در حال راه رفتن است. بیایید نگاهی به برخی از گزینه های ما است که به راحتی متصل به هر تلفن را به عقب و سپس به هر دو اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن آن را آسان تر و یا سرپا نگه داشتن آن را برای تماشای یوتیوب و شرکت در تماس های ویدئویی.

زنگ تلفن دارندگان

خرید یک فلز زنگ تلفن دارنده در آمازون

حلقه دارندگان wildly محبوب با گوشی های هوشمند متعصب و به حق تا آنها را به دو قابلیت – هر دو یک پایه و یک حلقه برای نگه داشتن گوشی خود را بی دردسر. نیز وجود دارد انواع گسترده ای از زنگ تلفن دارنده طرح های در دسترس وجود دارد, بنابراین اگر شما می خواهید رنگارنگ و چشم نواز است و یا بسیار حداقلی و صنعتی به دنبال یک دایره یا مربع شما آن را پیدا کنید. فقط مطمئن شوید که به انتخاب یک فلزی با کیفیت بالا یکی بود یکی مرتبط بالا.

تلفن kickstands

خرید Spigen U100 جهانی Kickstand در آمازون

چرا خرید یک کل مورد تلفن با یک پایه است که گوشی خود را ضخیم تر و بدتر می کند, زمانی که Spigen U100 جهانی Kickstand وجود دارد ؟ پس از تلاش بسیاری از گزینه های در دسترس این پایه است که در حال حاضر بر روی گوشی من اما باید منصفانه وجود ندارد که بسیاری از کیفیت جهانی تلفن kickstands در خارج وجود دارد به هر حال. چوب آن را در نزدیکی مرکز از بازگشت از گوشی های هوشمند خود را و شما خودتان را یک پایه که به نظر می رسد و احساس می کند به خوبی و حق بیمه و دریافت نمی کند در راه هنگامی که بسته است. فشار دادن ناخن شما تحت اختصاصی لب بر روی آن خواهد شد به صورت خودکار راه اندازی بهار لود kickstand در حالی که یک آهنربا را نگه می دارد آن را بسته و زمانی که مورد نیاز نیست.

PopSockets

خرید یک استاندارد PopSocket در آمازون

مسلما راحت ترین راه برای نگه داشتن گوشی خود را با یک PopSocket اگر شما از ذهن نیست کمی ضخیم تر و لوازم جانبی. برای کسانی که گوشی در دست تمام وقت, اضافه ارگونومی توسط یک PopSocket می تواند یک کیفیت زندگی بهبود است.

آنچه در حال حاضر بر روی تلفن خود را ؟ اجازه دهید ما را در نظرات!

به عنوان ذکر شده, من در حال حاضر تاب Spigen kickstand شده اند و حدود 3 ماه است. حتی اگر من گوشی بزرگ است برگزاری این هرگز یک مسئله برای من اما داشتن توانایی برای سرپا نگه داشتن آن را برای تماشای, می گویند, Netflix, بزرگ بوده است. شما با استفاده از یکی از فوق الذکر لوازم جانبی و یا برنامه ریزی بر روی آن?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>