• پلیس در ایالت مریلند موضوع هشدار به ساکنان که ترک خانه خود را بدون شلوار در.
  • زبان-در-گونه بولتن was posted on Facebook, که در آن است بدست مقدار زیادی از توجه.
  • لباس پوشیدن و حفظ روال زندگی روزانه خود چیز خوبی است به تمرکز بر روی اگر شما احساس کمی از انواع در حالی که در مستند بنابراین در آغوش شلوار.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رمان coronavirus همه گیر ما تغییر کرده است زندگی می کند در غیر منتظره و راه های نمایشی. اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات جدید به همه ما و تنظیم به این جدید (امیدوارم موقت) راه و روش زندگی می تواند مشکل باشد. برای برخی از مردم که در حال حاضر هزینه هر روز در خانه, شلوار, باید به ظاهر تبدیل به یک لوازم جانبی اختیاری.

پلیس در Taneytown مریلند نیست بیش از حد مشتاق در این روند جدید و ظاهرا دیده می شود یکی بیش از حد بسیاری از pantsless ساکنان waltzing در اطراف در خارج از خانه های خود. جدید در Facebook, پست, اداره پلیس مسائل دوستانه اما استرن یادآوری است که شما قطعا باید پوشیدن شلوار در هنگام خروج از خانه حتی اگر آن را تنها برای چک کردن ایمیل.

من آن را دریافت کنید. به عنوان کسی که با این نسخهها کار از خانه به هر حال من واقعا خودم به دریافت و عمل مانند یک انسان در هر روز است. که به معنی چسبیدن به همان بیدار کردن معمول است که من به دنبال زمانی که من مشغول به کار در یک دفتر بزرگ. دوش گرفتن و قرار دادن در یک واقعی لباس های عادی و روزمره است اما یک ضرورت است.

آزادی نه نیاز به رفتن به محل کار می توانید به راحتی دچار وسوسه کردن شما به لغزش بر روی سرعت باد و گرفتن لپ تاپ خود را, و کار از آسایش خود را از نیمکت. شما از دست دادن آهنگ از زمان. به طور ناگهانی آن را ظهر و شما هنوز هم مانند شما نورد حق خارج شدن از رختخواب.

که زمانی که آن اتفاق می افتد. شما ببینید یک هشدار بر روی تلفن خود را. آمازون تحویل! مطمئنا هیچ کس متوجه خواهد شد اگر شما فقط اجرا را به صندوق پستی خود را در پوشیدن لباس زیر مناسب است ؟ اشتباه است.

گرفتن گران توسط پلیس برای پوشیدن شلوار ؟ این می تواند اتفاق می افتد به بهترین از ما, اما ما به شما را از طریق این و بهتر برای آن است.

در این میان هستند بسیاری از دلایل واقعا خوب برای حفظ یک زندگی روزمره است که شامل آماده راه همان شما ممکن است اگر شما مجبور به ترک خانه. جستجو برای مشاوره در مورد چگونه برای مدیریت سلامت روانی خود را در این عجیب و غریب واقعیت جدید ما همه در زندگی و شما خواهید دید بسیاری از جمله تاکید بر شخصی نگهداری و حفظ صبح مراسم حتی اگر شما در حال خروج از خانه.

شما نمی نیاز به اجرای قانون محلی به شما بگویم که شما احساس می کنید کمی بیشتر “عادی” اگر شما شروع روز خود را با گرفتن لباس. این یک عادت خوب است, اما آن را نیز نه پایان جهان اگر شما تصمیم به صرف یک روز شلوار-رایگان. فقط به یاد داشته باشید که جهان خارج ممکن است آماده به آن را ببینید.

منبع تصویر: ANDREJ CUKIC/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im