‘عکس ضربه محکم و ناگهانی’ گرفتن عاقبت در سوئیچ پس از 21 سال

  • جدید عکس ضربه محکم و ناگهانی در حال آمدن است به نینتندو سوئیچ بیش از 21 سال پس از نسخه اصلی عکس ضربه محکم و ناگهانی از راه اندازی در Nintendo 64 در سال 1999.
  • عکس ضربه محکم و ناگهانی حول گرفتن عکس از گوگل در طبیعت و داشتن عکس امتیاز به باز کردن سطوح جدید با حتی بیشتر عکس به عکس.
  • جدید عکس ضربه محکم و ناگهانی ندارد تاریخ انتشار بنابراین انتظار نداریم که آن را هر زمان به زودی.

نه به outdone با رونمایی از PS5 هفته گذشته گوگل شرکت میزبانی خود را livestreamed رویداد روز چهارشنبه برای به اشتراک گذاشتن یک دسته از اخبار در مورد حق رای دادن. گوگل ارائه جریان به طول انجامید فقط ده دقیقه اما این شرکت قطعا نمی اتلاف وقت هر بسته بندی جریان با گوگل بازی نشان می دهد و به روز رسانی بسیار است. اما آشکار بود از میان بقیه: عکس ضربه محکم و ناگهانی است که در نهایت عاقبت.

جدید عکس ضربه محکم و ناگهانی است که در حال حاضر در حال طراحی و توسعه توسط Bandai Namco برای نینتندو سوئیچ اما گوگل شرکت آماده نیست برای به اشتراک گذاشتن تاریخ انتشار و یا حتی یک پنجره آزادی کاملا رتبهدهی نشده است. آن را برای تلفن های موبایل مانند بازی است که هنوز هم کاملا یک راه و آن را کاملا روشن اگر جدید عکس ضربه محکم و ناگهانی نهایی عنوان بازی یا.

“سفر به ناشناخته سلیمان با مناظر زیبا مثل جنگل های سرسبز و سواحل شنی می گوید:” نینتندو خلاصه داستان برای این بازی است. “گوگل تصاویر شما وجود دارد استفاده می شود برای ساخت بسیار خود گوگل Photodex! این بازی با نام تجاری جدید به ارمغان می آورد گیم پلی از سال 1999 کلیپ ضربه محکم و ناگهانی بازی برای نینتندو 64 سیستم به زندگی در نینتندو سیستم سوئیچ با جزایر ناشناخته به کشف و متفاوت گوگل را ببینید!”

منتشر شده در Nintendo 64 در سال 1999 عکس ضربه محکم و ناگهانی است که شاید بهترین و شناخته شده بودن قابل پخش در یک کیوسک در داخل از هر بمب دارای قدرت تخریبی در این سیاره برای بخشی بهتر از یک دهه است. عکس ضربه محکم و ناگهانی یک بازی اول شخص بر روی ریل “تیرانداز” که در آن شما ضربه محکم و ناگهانی عکس از گوگل در سراسر سطوح مختلف و سپس این عکس ها دارای امتیاز توسط استاد بلوط است. به منظور پیشرفت در این بازی شما نیاز به رسیدن به نمرات خاص و این تنها می تواند انجام بازی در سطح بیش از دوباره و دوباره. من فکر می کنم من هنوز هم بسیاری از آنها را حفظ و از آغاز تا پایان.

طرفداران شده اند تقاضاهای مصرانه برای عاقبت به عکس ضربه محکم و ناگهانی برای بیش از دو دهه و همه آنها بدست قبل از امروز دوباره نسخه اصلی بازی بر روی Wii و Wii U کنسول مجازی. اما در حال حاضر عاقبت واقعی است.

در علاوه بر این به عکس ضربه محکم و ناگهانی , عاقبت, گوگل شرکت همچنین اعلام کرد یک برنامه جدید تلفن همراه به نام عکس لبخند که می خواهد را به مسواک زدن دندان های خود را بیشتر سرگرم کننده برای بچه ها, بازی پازل به نام عکس کافه میکس برای سوئیچ ها و دستگاه های تلفن همراه و علاوه بر این از مگا تحولات به گوگل بروید.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>