لطفا برای جلوگیری از این فعالیت در حال حاضر بالاتر از همه دیگران

  • Coronavirus’ ما تاثیر ادامه به بدتر با گذشت هر روز با COVID-19 ویروس در ادامه به راحتی به گسترش در سراسر جوامع به دلیل انتخاب های مردم که به خاطر ساخت.
  • Dr. Anthony Fauci نمی توانند درک کنند که چرا مردم در حفظ و ساخت یک انتخاب خاص — رفتن به نوشیدن در میله های زندان.
  • میله پرورش زمینه را برای coronavirus به لطف نزدیکی که در آن مردم نشستن و همچنین تعداد زیادی از مردم شما نیز تمایل برای دیدن وجود دارد.

کاخ سفید مشاور کلیان کانوی استدلال در برنامه فاکس و دوستان در روز چهارشنبه است که کشور باید در اولویت قرار گرفتن همه چیز آماده برای مدارس به زودی باز به عنوان مخالف اجازه میله های زندان باز شود در حال حاضر به صورت حضوری خدمات.

مناطق سراسر کشور به نظر می رسد گرم شدن به این ایده به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مردد است — و یا حداقل آنها را در حال راه رفتن به عقب کاهش محدودیت در میله های زندان. این می آید به عنوان ما در حال شروع به دیدن نمونه های بیشتر مانند این نوع از چیزی که در سراسر کشور با 88 مورد از coronavirus داشتن شده است به یک نوار بازگشایی در میشیگان. بر این اساس کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci, که همچنین به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: سنای آمریکا در جلسه این هفته که نوشیدن و تجمع در میله است که فقط در مورد یکی از خطرناک ترین و بی پروا فعالیت های مردم می تواند انجام شود در حال حاضر.

در طول یک جلسه که در آن Fauci بود تاسف این زمان coronavirus موج اتفاق می افتد در چهار ایالت آمریکا (آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس که شامل برخی از 50 درصد از این کشور را به کروناویروس عفونت) Fauci افزود کلمات قوی در مورد نوار reopenings. “میله — واقعا خوب نیست. واقعا خوب نیست,” او گفت:.

“جماعت در یک نوار در داخل خبر بد است. ما واقعا رو به توقف است که در حال حاضر است.”

این سخنان در ظاهر همان زمانی که دکتر Fauci همچنین هشدار داد که ما زمان آهنگ از موارد جدید در ایالات متحده می تواند از افزایش بیش از 40 ، 000 هر روز در حال حاضر به عنوان بسیاری از 100,000 موارد جدید در هر روز است. در مورد ترس مردم در اطراف تجمع در میله — از آنجا که به یاد داشته باشید, اجتماعی فاصله یکی از چند ابزار ما برای جلوگیری از گسترش ویروس — حداقل سه متحده (فلوریدا و تگزاس و آریزونا) باید دوباره خود را بسته میله پس از اجازه دادن به آنها برای باز کردن دوباره در ماه مه به عنوان یک نتیجه از افزایش coronavirus موارد است.

به همین ترتیب یک زن در فلوریدا در اوایل این ماه آزمایش مثبت برای COVID-19 همراه با 15 از دوستان خود را پس از آنها لذت می برد یک شب در یک نوار در فلوریدا, شهرستان جکسون.

“شما می توانید خارج از منزل, شما می توانید ارتباط برقرار کردن — پوشیدن ماسک, سعی کنید برای جلوگیری از این جماعت از مردم دستهای خود را اغلب” Fauci اضافه شده در طول سنا ، “اما نه فقط آن را همه یا هیچ. ما باید قادر به رسیدن مردم به خارج و لذت بردن از خود را در دستورالعمل های امن است که ما داریم.”

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>