• Pizza Hut است به دور از یک و نیم میلیون رایگان پیتزا برای جشن فارغ التحصیلی کلاس از سال 2020 است.
  • به منظور ادعا می کنند خود را رایگان پیتزا, شما نیاز به ورود به کلبه خود را پاداش حساب قبل از مارس 28th.
  • هنگامی که شما ادعا رایگان خود را متوسط یک شکوه پیتزا شما باید تا ماه ژوئن 4th به واقع از گرو در اوردن آن.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مراسم فارغ التحصیلی هستند گامه آهسته اغلب برگزار شد در سر می برند اتاق و یا زیر ضرب و شتم خورشید و نیاز دانش آموزان به خرید احمقانه کلاه و لباس است که آنها هرگز حتی نگاه دوباره. آنها نیز فوق العاده معنی دار برای تعداد بی شماری از دانش آموزان و پدر و مادر اما با توجه به این رمان coronavirus همه گیر میلیون ها نفر از سالمندان هرگز این شانس را به راه رفتن در سراسر مرحله و قبول دیپلم خود را در مقابل دوستان و خانواده خود را.

هیچ آنلاین سخنرانی از یک هنرمند مشهور و یا یک رئیس جمهور سابق می تواند جایگزین یک مراسم فارغ التحصیلی… اما شاید برخی از رایگان پیتزا ترفند را انجام دهد. شروع این آخر هفته, Pizza Hut است به دور از 500.000 پیتزا به افتخار 2020 فارغ التحصیلان اما بر خلاف اخیر Krispy Kreme ارتقاء شما لازم نیست که در واقع فارغ التحصیلی به استفاده از معامله. تا زمانی که شما یک کلبه پاداش به حساب شما می توانید رایگان و متوسط 1 با شکوه پیتزا.

“ما در حال teaming تا با امریکا دامداران به افتخار 2020 فارغ التحصیلان دور دادن یک و نیم میلیون رایگان پیتزا! فقط ورود به کلبه خود را پاداش حساب زیر به ادعای رایگان خود را متوسط 1 با شکوه پیتزا و گرو در اوردن آنلاین از طریق 6/4. به سلامتی به شما!” خواندن دستورالعمل در کلبه پیتزا سایت.

این پیشنهاد را آغاز کرد و در 21 مه به پایان می رسد و در 11:59 PM CT در مه 28, یا هر زمان که رایگان پیتزا عرضه خسته شده است. با توجه به این واقعیت که ما در حال همه گیر در خانه من احساس عرضه نمی خواهد آخرین تا 28. هنگامی که شما ادعای خود را رایگان پیتزا به یاد داشته باشید که شما تنها تا ماه ژوئن 4th به گرو در اوردن آن.

“نام تجاری ما دارای سابقه ای طولانی در جشن لحظات که مهم مانند فارغ التحصیلی – و Pizza Hut طول می کشد افتخار در بخشی از مشتریان ما روز بزرگ گفت:” جورج فلیکس CMO پیتزا کلبه. “پس آن را تنها طبیعی است که ما می خواهم وجود دارد برای دانش آموزان و خانواده های آنها برای کمک به جشن موفقیت از فارغ التحصیلی کلاس از سال 2020 است. ما مفتخر به همکاری با امریکا سخت کوش لبنی کشاورزان به دانش آموزان را که از دست رفته شانس خود را برای عبور از این مرحله با دیپلم فرصتی برای جشن گرفتن مورد علاقه خود را با کلبه پیتزا پیتزا.”

مسلما یک رسانه یک شکوه پیتزا از پیتزا کلبه رفتن نیست برای بازگرداندن تمام خاطرات فارغ التحصیل از سالمندان شده اند که ساخت بیش از دو ماه گذشته اما به عنوان یک دبیرستان و کالج فارغ التحصیل, من می توانم به شما بگویم که من هرگز تبدیل کردن یک پیتزا رایگان در هر سنی است. و من به ندرت انجام در حال حاضر ،

منبع تصویر: مورین مک لین/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im